Ev Taşıma asansörlü evden eve nakliyat, asansörlü sigortalı evden eve nakliyat taşıma hizmetlerini gerçekleştirirken özellikle firmamızın dünden bugüne gerçekleştirmiş olduğu bütün çalışmaları internet sayfası üzerinden müşterilerimiz ile paylaşmaktayız. Bütün paylaşımlarımızın özellikle evden eve nakliyat fiyatları evden eve taşımacılık ev eşyası taşıma nakliye şirketleri kıyaslama çalışmalarına detay oluşturması için ortaya çıkarmaktadır.

Ev Taşıma Fiyatları 2024

Ev taşıma fiyatları 2024 oldukça zor ve yorucu işlemdir. Ev taşımayı ne kadar nakliye tutulsa da en büyük iş yine size düşmektedir. Eğer ki yakın bir zamanda sizde taşınmayı düşünüyorsanız mutlaka bu yazımızı okumalısınız. Ev taşırken nelere dikkat etmeliyim? Ya da nasıl kolilemeliyim? Bu soruların cevabı yazımızda bulabilirsiniz.

Ev Taşıma
Ev Taşıma

Ev Taşıma Fiyatları Yorumları

İlk öncelikle Evden Eve Nakliyat için evi toplayın. Oda oda kolileyin. Her kolinin üstüne hangi, oda kırılacak ürün mü, içinde neler var yazılırsa sizin için kolay olur. Fazla eşyalardan kurtulun Sigortalı Evden Eve Nakliyat de. Ev taşıma işlemi için kaç koliye ihtiyaç var tahmin rakam çıkarın. Çıkacağınız evin yada taşınacağınız evi merdivenlerine kamyonun park edilecek yerine bakın.

Ev Taşımada Paketlemeye Hangi Eşyalardan Başlamalı?

  • Değerli eşyalar
  • Kitaplar kâğıt ürünler
  • Biblo, ayna gibi kırılacak ürünler
  • Gümüşlük içleri
  • Çekmeceler dolaplar
  • Çarşaf ve diğer ev tekstilleri
  • Kışlık veya yazlık giysiler ve ayakkabılar
  • Az kullanılan mutfak eşyaları
  • Mutfak elektronik eşyaları
  • En son mutfak eşyaları ve giysiler paketlenir

Her Şey Dahil İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Her şey dahil evden eve nakliyat hizmeti ile tek paket halinde ödeme yapmak daha mantıklıdır. Bir çok merdiven altı nakliye kuruluşları düşük fiyat teklifi verip sonradan her aşama için ayrı ayrı ücretlendirme yapmaktadırlar. Özsoy Nakliyat şirketi olarak her şey dahil evden eve nakliye fiyatları ile yeni adresinize taşınmanızı sağlıyoruz.

En DüşükEn Yüksek
Kaç odalı ev eşyası taşınacak?4.000 TL22.000 TL
Eski evden eşya nasıl taşınacak?5.000 TL10.000 TL
Yeni eve eşya nasıl taşınacak?5.200 TL10.000 TL
Paketleme için yardım gerekiyor mu?5.900 TL10.000 TL
İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatını Etkileyen Faktörler

Ucuz Ev Taşıma Fiyatları

Ucuz ev taşıma fiyatları ile taşının. Tabi burada sözünü ettiğimiz ekonomik ücretlerle taşınmaktadır. Ucuz olan nakliye hizmeti değildir. Ucuz etin yahnisi de ucuz olur sözüne katılmakla birlikte ekonomik ücretlerle ev taşıma hizmeti sunuyoruz. Öyle ki piyasa fiyatlarında ve hatta ki piyasa fiyatlarının da altında 2024 ev taşıma fiyatları ile nakliye çözümleri geliştiriyoruz. Özsoy Evden Eve Nakliyat LTD ŞTİ şirketimiz yazılı sözleşmeli sigorta güvenceli taşımacılık servisi sunar. Nakliye sektörünün lider nakliye kuruluşumuzdan fiyat teklifi almadan taşınmayın.

İndirimli Nakliyeci Fiyatları

İndirimli nakliyeci fiyatları ekonomik nakliye ücretleri ile taşının. Nakliyeci fiyat hesaplaması nasıl yapılır diye merak ediyorsanız aşağıdaki profesyonel evden eve nakliye fiyatları hesaplama aracını kullanın. Taşınacak ev eşyalarının niteliğini ve evinizin oda sayısına göre bir fiyatlandırma yapıyoruz. Aynı zamanda bina kat durumu ve asansör kurulumunun yapılmasının gerekliliğini belirtmelisiniz. Bu durumda asansörlü nakliyat fiyatları ile birlikte en uygun nakliye ücreti aralığı tahmini sunulur. Ücretsiz fiyat teklifi aldıktan sonra net bir fiyat bilgisi alırsınız.

İstanbul’da Ev Taşıma Fiyatları Neye Göre Değişir?

İstanbul’da nakliye fiyatları daha çok eşyalarınızın sayısı ve büyüklüğüne göre değişir. Bazı evler Hom Ofis gibi 1+0 veya 1+1 ev eşyalarından oluşmaktadır. Bazı evler de 4+1 veya 5+2 şeklinde villalardan oluşmaktadır. Bir de gidilecek mesafe de önemlidir. Örneğin hemen yan şehre taşınmak ucuz fiyatlarla olurken en uzak şehre taşınmak fiyatta artışa sebep olabilir. Nakliyat fiyatları bu sebeplerden dolayı değişkenlik gösteriyor. İstanbul evden eve taşımacılık fiyatları ekonomik şekilde sunulur. Bizim tarafımızdan yapılan bütün nakliye hizmetleri indirimlidir.

İstanbul’da 2024 Ev Taşıma Fiyatları

İstanbul evden eve nakliye hizmetlerinin en fazla talep aldığı şehirdir. Bu durumda evden eve taşıma ücretleri 2024 yılı güncel ev taşıma ücretleri araştırması yapılıyor. İstanbul şehir içi evden eve nakliyat fiyatları veya İstanbul şehirler arası nakliyat fiyatları şeklinde arama yapılıyor. İstanbul ev taşıma fiyatları mesafeye göre ve eşya yüküne göre belirleniyor. Ortalama 2024 ev taşıma ücretleri 10.000 TL ile 22.000 TL arasında değişiyor. Güncel ev nakliye ücretleri sigortalı nakliye sözleşmesi dahilinde tek fiyat güvencesi ile gerçekleştirilir.

Şehirler Arası Ev Taşıma Şirketi

Şehirler arası nakliyat denilince ilk akla gelen isim bizi olmamızın nedeni %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamızın geri bildirimidir. Müşterilerimize verdiğimiz güven ve kaliteli hizmet nedeniyle nakliyat denilince ilk akla gelen biz oluyoruz. Çünkü müşterilerimizi ve müşterilerimizin isteklerini önemsiyoruz. Sizlerin bize duyduğu güven sayesinde bizler varız. Sizlerin istekleri doğrultusunda eşyalarınızı gevenle toplayıp, taşımak ve kurulumunu yapmaktan gurur duyuyoruz. Bizler için en büyük reklam değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası:Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma
Kurumsal Kimliğimiz

1+1 Ev Nakliye Şirketi

İstanbul 1+1 ev taşıma şirketi olarak İstanbul’da uzunca yıllardır taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Kurumsal evden eve nakliyat şirketi olarak bu güne kadar bir çok müşterimizin evini taşıdık. Bazı müşterilerimizin Home Ofis olarak kullandıkları konaklama yerlerini taşıdık. Tabi taşıma işlemlerimizi özenle ve titizlikle gerçekleştirdik. Eşyaların zarar görmeden taşınmasını sağladık. Memnuniyet duyan binlerce müşterimiz bulunmaktadır. Tarafımızdan kaynaklı olmayan fakat oluşan sorunları da büyük bir özveri ile çözüme kavurturduk. Bütün ev taşıma çalışmalarımızda Müşteri memnuniyetine önem veren Özsoy Nakliye şirketimiz ile taşınmak bir ayrıcalıktır.

2+1 Ev Taşıma Şirketi

2+1 ev taşıma şirketi olarak iki oda bir salon olan ev eşyalarınızın taşınması işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Genellikle iki oda tek salon evler standart 90 metre kare ile 120 metre kare arasında değişmektedir. Ev eşyalarının sağlıklı taşınması için gerekli kontrollerin yapılması şarttır. Kontrol aşamasından sonra nakliye planı oluşturulmalıdır. Bunun için Profesyonel Özsoy Nakliyat şirketi gerekli bütün tedbirleri sizin yerinize alır ve uygular. Taşıması yapılacak eşyaların hangi odadan alındığı ve hangi odalara bırakılacağı eşyaların ambalajının üzerine yazılır. Böylece hassas kırılacak eşyalar zarar görmeden taşınır. Oluşabilecek karmaşaların önüne geçilir. Eksik eşyaların tespiti kolaylaşır. Stressiz sorunsuz taşınmış olursunuz.

İstanbul’da 3+1 Ev Nakliye Ücretleri

İstanbul 3+1 nakliye ücretleri neye göre belirleniyor? Diyen müşterilerimiz için şunu söyleyebiliriz. Kesinlikle müşteriye göre belirlenmiyor. Nakliye ücreti ev oda sayısı ve eşya hacmine göre belirleniyor. Bazı kişiler evlerinde eşya biriktirir. Kimisi de sade yaşamayı sever. Sade olan ev eşyaları nispeten bi tık daha az eşyaya sahiptir. Ev taşıma işlemleri kamyon ile yapılabilir. Kabaolan evler ise kalabalık ve bol eşyalı olduğundan kimi zaman kamyon ile değil Büyük on teker nakliye kamyonu veya Tır ile taşınması gerekir. Tabi ki bu eşyaları taşıyacak personel sayısı da artar. Taşıma süresi aynı şekilde uzar. Tüm faktörleri topladığımızda maliyet arttığından bir tık fiyat da artar. İşte tam olarak bu nedenden ötürü fiyat farkı olması doğaldır.