İçeriğe geç
Home » Muşteri Yorumları

Muşteri Yorumları

 Muşteri Yorumları
 Muşteri Yorumları

Müşteri Yorumu

Müşteri Yorumları İstanbul Da Ve Tüm Türkiye Geneli En Çok Tercih Edilen Firma Özsoy Nakliyat Keyifli Taşımalar Dileriz Bizi Tercih Etiniz İçin Teşekürlerimizi Sunarız


Evimi taşıttım ve gayet memnun kaldım. Bir daha taşınmak nasip olmasın ama olursa tek tercihim sizsiniz.

Mesut Tekin

Özsoy nakliyat ile 3. taşınmam çok memnunda kaldım. Taşınmayı düşünen herkese tavsiye edebilirim..

Lale Akdün

Beşiktaş Kadıköy Arası Nakliyat Hizmeti

Erdal bey’in ekibi her iki evimizi de düzenli bir şekilde toplayarak kibar bir hizmet verdiler, teşekkür ediyoruz.

Gunes Uysalefe

İstanbul Muğla Arası Nakliyat Hizmeti

İlk Nakliyat Firmasıyla işimiz olmasına rağmen gerek www.ozsoynakliyat.com sitesi gerekse Özsoy Nakliyat firmasından Bekir Beye ve Şoförlerimiz İbrahim Beylere çok teşekkür ederim. İstanbul’dan Muğla’ya sıkıntısız bir şekilde ürünlerimiz geldi. Hatta bildirmiş olduğum adresten farklı bi adrese de bırakılmasını istediğim zaman tavır ve tutumları da gayet güzeldi.Yani toplam 2 adrese sıkıntısız bıraktılar. Tekrar Görüşmek Ümidiyle..

ÖZLEM TOZEN

Çekmeköy Çekmeköy İçi Nakliyat Hizmeti

Çok yönlü, yetenekli ve çok kibar ekipleri var. Erdal ve Murat ustanın ekibi inanılmaz, ellerinden gelen her şeyi yaptılar, hiç bir isteğimizi ikiletmediler. Allah (c.c.) onlardan razı olsun.
Şiddetle tavsiye ederim

FATİH KIVRAKOĞLU
 Ümraniye Pendik Arası Nakliyat Hizmeti

Çok memnun kaldım, herkese tavsiye ederim. Herkesin ellerine, emeğine sağlık, Erdal ve ekibine teşekkür ederim.

gökhan yılmaz

Kadıköy Kadıköy İçi Ofis Taşıma Hizmeti

Çalıştığımız en iyi evden eve nakliye firmasıydı. Erdal Bey’in ekibi tam zamanında gelip, tüm eşyaları büyük bir özenle taşıdılar, çok saygılı ve kibar bir ekipti. Hiç oyalanmadan oldukça hızlı çalıştılar, taşınma sırasında pratik çözümlerle süreci hızlandırdılar. Herkese tavsiye edeceğim. Çok teşekkürler.

Ceren Parlak
İstanbul Karamanmaraş Arası Nakliyat Hizmeti

stanbul’dan Kahramanmaraş’a taşınmak için kara kara düşünürken sitenizden Özsoy nakliyattan fiyat teklifi aldım. Tereddütlerim vardı. Başta Erdal bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Verdiği bütün sözleri yerine getirildi. Eşyalarım sağ salim evime ulaştı. Güler yüzlü, çözüm odaklı davranışlarından dolayı çok memnun kaldım. Emeğinize sağlık.

Yıldırım Aktaş

Kartal Ümraniye Arası Nakliyat Hizmeti

Sezai usta ve Doğukan usta on numara ustalar. Erdal abinin ekibi mükemmel bir iş çıkardı, her biri ayrı ayrı çok iyiler. Sabah tam vaktinde geldiler 160 mt kare evi öğleden sonra bitirdiler eksiksiz.

Nurdan Kayım

Kocaeli İstanbul Arası Nakliyat Hizmetleri

Her şey için teşekkürler. Kaliteli, ayrıcalıklı HİZMET isteyen arkadaşlar düşünmeden evlerini gönül rahatlığıyla taşıtsın. İyi günler.

CENGİZ ÖZYURT

Hemen Ara