Skip to content

Ofis Taşıma

Geniş ekibimiz ile her çeşit ofis taşıma ihtiyacınızı hızlı ve sorunsuz karşılıyor Yetkilimiz tarafından öncelikle ofis adresiniz ziyaret ediliyor. Keşif sonucunda gerekli olan hizmetlerimiz sıralanıp bir sözleşme tarafımızca hazırlanmaktadır. Ofis nakliyesinde en önemli şey paketlenen ürünlerin üzerine hangi departmandan alındığı ve kime ait olduğu bilgisinin doğru bir şekilde etiketlen meşidir.

Böylelikle yeni adrese geçildiğinde araçtan inen eşyalar karışmayacak şekilde ekibimiz tarafından yerli yerine konulacaktır. Paketleme esnasında firma yetkililerimiz işin başında paketleyen ekibi bizzat yönlendirmektedir. Aynı şekilde paketlemeyi yaptıran firmadan da

Ofis Taşıma
Ofis Taşıma

yetkili kişilerin eşyanın başında bulunması durumda sorunsuz bir taşınma gerçekleştirmiş oluyoruz. Tüm masa – sandalye – bilgisayarlarınız için özel üretilmiş ambalaj malzemeleri tarafımızca temin edilmektedir.

Ofis nakliyesinde kullanılan gerekli olabilecek el arabası – özel yelek – çivili ayakkabı – baret firmamız tarafından temin edilmektedir Paketleme ve taşıma tamamen profesyonel kadrolu ISG raporlu elamanlarla yapılmaktadır. İş güvenliği için istenilen evraklar firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Ofis eşyalarınıza herhangi bir zarar vermeden, onları özel ambalajlarla paketleyerek en kısa sürede yeni ofisinize ulaştırır.

Yeni ofisinize eşyalarınızı ulaştırdıktan sonra eşyalarınızın kurulumlarını gerçekleştirerek sizlere pratik bir istanbul ofis taşımacılık hizmeti verir.

Ofisinizi siz değerli müşterilerimizle beraber belirli bir plan doğrultusunda yeni ofisinize güvenle taşıyor.

İstanbul Ofis Taşıma Hizmetleri

İstanbul Ofis Taşıma
Ofis Taşıma

İstanbul Ofis taşımacılığı büyük bir özen gerektiren bir işlemdir.Ofis eşyalarının zarar görmeden en güvenli şekilde yeni adreslerine ulaşması için eşyalarınızın tecrübeli personeller tarafından özel ambalajlarla paketlenerek güvenle, sizlere tahsis edilmiş olan aracımızın içerisine yerleştiriliyor.Ofis eşyalarınız hiçbir şekilde zarar görmeden en güvenli şartlarda yeni ofisinize taşınıyor.Ofisinize taşındıktan sonra ofis eşyalarınızın kurulumları yine personellerimiz tarafından büyük bir özen çerçevesinde gerçekleştirilerek sizlere teslim ediliyor.

İstanbul Ofis taşımacılığı işinde sektörde en iyi firmalardan birisi olan Özsoy Nakliyat olarak sizlere gelecekte bu hizmeti sunmak için sunduğumuz hizmeti her geçen gün daha da ilerleterek sizlere kusursuz bir İstanbul ofis taşıma hizmeti sunuyoruz.

Sizlere İstanbul Ofis Nakliyesi ihtiyaçlarında hem ekonomik hemde kaliteli taşımacılık için adres değişikliği ve aynısı unsurlardan kaynaklı oluşan ofis büro taşıma ihtiyaçlarınız için kaliteli ve profesyonel hizmeti sunmaktadır.

Fabrika Taşımacılığı

Birçok farklı makine ve teçhizatın bulunduğu fabrikalarda taşınma konusu oldukça önemlidir. Farklı araçlar kullanılarak yapılan fabrika taşımacılığı da birçok kişinin işini kolaylaştıracak şekilde yapılmalıdır.

Firmamız hangi sektör olursa olsun fark etmeksizin fabrika eşyalarının ve makinelerinin taşınmasını sağlamaktadır. Özenle paketlenen ve nakliye konusunda başarıya ulaşılan hizmetimizde, fabrika konusunda merak edilen her türlü soruyu ekibimizle görüşerek kararınızı netleştirebilirsiniz. Ofis ve üretim departmanları için hassasiyet gerektiren taşıma sistemlerinin geliştirilmesi ekibimizle daha kolay hale gelecektir.

Ofis, üretim, makine ve tüm teknik departmanlarda problemsiz bir taşımacılık sisteminin kurulması ve sürdürülmesi için firmamızdan destek alabilirsiniz. Ofis çözümleri konusunda her zaman nokta atışı yapacak firmamız, İstanbul’da her zaman çözüm sunmaktadır.

Şehirlerarası Ofis Taşımacılığı

Taşımacılık işlemleri tüm insanlar için oldukça zor ve eziyetli bir süreçtir. Bunun yanında birde şehirlerarası ofis taşımacılığı birçok insanın korkulu rüyasıdır. Ancak artık tüm bunlara karşı duyduğunuz korkularınızdan sıyrılın. Çünkü sizlerin arzu etiği ve kısa bir zaman dilimi içerisinde tüm taşıma işlemlerinizi gerçekleştirmek için bizler harekete geçmiş bulunmaktayız.

Sizlerin de arzu ettiği gibi artık tüm taşıma süreci bizlerin kontrolünde gerçekleşiyor ve bizler kurumsal firmalar olarak sizler için en iyisini yapmak için uğraşıyoruz. Günümüzde teknolojik gelişmelerin bireylere sunduğu kolaylıktan faydalanmanızı sağlıyor ve taşıma sürecinde ki kaza riskini minimize ediyoruz.

Ekonomik Ofis Taşıma

Piyasada ofis taşıma işlemi yapan birçok firma bulunmaktadır. Fakat Özsoy nakliyat rakipleri arasından sıyrılarak en kaliteli ve güvenilir firmalardan biri olmayı başarmıştır. Kısa bir süre içerisinde bu kadar büyümesinin ve müşterileri tarafından güvenilir ve kaliteli bir firma gruplandırmasına girmesinin en büyük sebebi, ofis taşıma işlemleri sırasında herhangi bir sorun yaşamaması, kısa bir süre içerisinde işini en iyi şekilde yapmasıdır.

Özsoy nakliyat; kaliteli ve güvenilir bir firma olmakla beraber oldukça ekonomik bir firmadır. Temel amacı müşteri memnuniyetini sağlamak olan firma, bunun sağlamak amacıyla hizmet kalitesinden ödün vermemiş aynı zamanda müşterilerine ekonomik bir ofis taşıma hizmeti sunmuştur.