Alibeyköy Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren Alibeyköy evden eve nakliyat firmamız, müşterilerini memnun etmektedir. Evlerde veya şirketler bulunan eşyalar maksimum 1 iş günü içerisinde yeni adreslere götürülmektedir. Taşıma hizmetleri sadece profesyonel yöntemler ile verilmektedir. Firmamızın uzman personelleri tarafından ambalajlanan eşyaların zarar görme riski ortadan kaldırılmaktadır. Ayrıca gaziosmanpaşa gibi yakın ilçelere de 4 saat içerisinde ekspertiz ekibi yönlendirilmektedir. Bu ekipler evlerde bulunan eşyaları inceledikten sonra müşterilerimize fiyat bilgisi vermektedir. Ardından ise paketleme işlemlerine başlanmaktadır. Alibeyköy evden eve taşım parça eşya taşıma, şirket taşıma, şehir içi yük taşıma gibi sektörlerde de faaliyet göstermektedir. Firmamıza gelen tüm talepler ise en kısa süre içerisinde karşılanmaktadır.

Şehir Dışına Eşya Taşıma İşleminiz Var Mı?

Alibeyköy Nakliyat
Alibeyköy Nakliyat

Şehir dışı ve Alibeyköy’nın bütün ilçelerine taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz. Türkiye’nin hangi ili olursa olsun memnuniyetle ve güvenle eşyalarınızı taşırız. Zaman kaybının olmadığı rahat bir taşınma süreci artık çok zor değil. Eşyaların türüne göre kolilenir ve profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından eşyalarınız araçlara yüklenir. Antika eşyalarınız var ise ona özel paketlenme gerçekleşir. Kırılan eşyalarınız için ekstra koruma sağlayacak şekilde paketlenme sağlanır. Hiç bir ürününüz  zarar görmeden kurulum gerçekleşir. 

Firmanızda Asansörlü Taşıma Hizmeti Var Mıdır?

Firmamız asansörlü taşıma hizmeri sunmaktadır. Dikkatlice kurulumu sağlanan asansör aracılığı ile profesyonelce eşyalarınız asansör aracılığı ile tanışır. Yeni bir sistem olan asansörlü taşımacılık için gerekli önlemleri alan firmamız, uzman ekipler tarafından katınıza çıkıp eşyalarınızı asansör aracılığı ile araçlara yüklerler. Hiç bir eşyanın zarar görmeyeceği, sizleri memnun edeceğimiz bir çalışma sistemimiz olduğunu sizlere rahatlıkla söylemek isteriz. Bu konuda endişe etmeden huzurlu bir taşınma süreci geçirebilirsiniz. Acaba eşyalarım güvenle taşınacak mı diye düşünmenize hiç gerek yok. Dilerseniz asansör hizmeti ile katınızdan alınan eşyalar emin eller aracılığı ile yeni evinize sapasağlam bir şekilde kurulumu gerçekleşecektir.

Sabit Fiyat Uygulaması Var Mıdır?

Alibeyköy Nakliyat
Alibeyköy Nakliyat

Eşya taşımacılığında fiyatlar sabittir ancak burada taşınacak mesafe yani kilometre önemli bir unsurdur. Fiyat değişikliğine sebep olabilir. Aradaki mesafe ne kadar fazla ile fiyatta da artma olur. Müşteriden müşteriye değişmeyen bir fiyat anlayışımız vardır. Asla kişiye göre muamele yapılmaz. Burada eşyaların özelliği ve hassasiyetine, paketlenmelerine göre fiyatta bir takım değişiklikler gösterebilir. Eğer asansörle taşıma talep edilirse yine fiyatta bir takım değişiklikler söz konusu olabilir.  Hiç bir nakliye firmasında kısa ve uzak mesafeye aynı fiyat garantisi olamaz. Burada değişiklik gösteren en önemli faktör aradaki mesafe olduğundan fiyatı da aslında daha çok aradaki mesafe belirliyor diyebiliriz.

Firmanızı Neden Tercih Etmeliyiz?

Taşımacılıktaki en etkili referanslardan biri de yıllardır hizmet veriyor olmasıdır. Tecrübenin en iyi profesyonellik olduğu bilinen bir gerçektir. Yıllardır uzman ekip arkadaşlarımızla eşya taşımacılığı hizmet veriyoruz bu bizim elbetteki güvencemiz. Ancak firmamızın referanslarına da bakarak bize gözünüz kapalı güvenebilir, eşyalarınızı rahatlıkla bizlere teslim edebilirsiniz. Nakliyatta güven olmazsa olmaz olduğundan bu bizim için vazgeçilmez bir prensiptir. Eşyalarınızın güvenle taşınacağından emin olabilirsiniz. Diğer önemli bir husus ise işin zamanında teslim alınıp zamanında teslim edilmesidir. Bu konuda da oldukça hassas davrandığımızı bilmenizi isteriz. Gerekli önlemler alınarak, zaman kaybı yaşatmadan istenilen tarih ve saatte kurulum işlemi gerçekleştiriyoruz.