Skip to content

3 Comments

 1. Selim Semiz Ataşehir Ataşehir İçi Nakliyat Hizmeti
  Mayıs 3, 2020 @ 10:08 am

  İlk andan itibaren her adım ile ilgilendiler. Pozitif ve çözüm odaklı çalışmaktalar. Taşıma günü tam zamanında gelip çok hızlı bir şekilde paketleme yapıldı. Ulaşım hızlıca sağlanıp yeni yerinde kurulum yapıldı. Çalışan davranışları da saygılı ve içtendi. Bir sonraki taşınma durumunda da ilk sırada değerlendireceğim ve çevreme önerebileceğim bir firma.

  Reply

 2. Aytuğ Topaloğlu Ataşehir Kadıköy Arası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
  Mayıs 4, 2020 @ 9:57 pm

  Önce Bekir bey ile irtibat kurduk daha sonra Yusuf bey beraberinde toplam 6 kişilik ekip geldi. Muazzam titizlikle çalışıp çok değerli olan eşyalarımızı büyük bir hassasiyetle yeni eve taşıdılar. Dürüst, mert ve profesyonel personellerden oluşan büyük bir aile Özsoy Nakliyat, hepsinin kazandığı para analarının ak sütü gibi helaldir ve öyle olacaktır. Ben de bu adamları tanıdığıma çok mutlu oldum. Tüm çevreme, herkese bıkmadan usanmadan tavsiye edeceğim. Teşekkürler Özsoy Nakliyat ve personelleri.

  Reply

 3. Seyhan Ismuk Ümraniye Ataşehir Arası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
  Mayıs 5, 2020 @ 10:10 am

  Annemin her şeyi saklama merakı sebebiyle fazla parçalı eşyamızı çok özenli ve hızlı paketleyip yeni evimize taşıdılar. Çalışanların güler yüz ve yardımseverliği ile sorunsuz bir taşınma oldu bizim için. Fiyat açısından da en uygun teklif olmasına rağmen beklenenin üstünde bir performans oldu bizim için. Çok teşekkür ederiz İsak Bey ve ekibine.

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara