5 Comments

 1. Selim Semiz Ataşehir Ataşehir İçi Nakliyat Hizmeti
  3 Mayıs 2020 @ 10:08

  İlk andan itibaren her adım ile ilgilendiler. Pozitif ve çözüm odaklı çalışmaktalar. Taşıma günü tam zamanında gelip çok hızlı bir şekilde paketleme yapıldı. Ulaşım hızlıca sağlanıp yeni yerinde kurulum yapıldı. Çalışan davranışları da saygılı ve içtendi. Bir sonraki taşınma durumunda da ilk sırada değerlendireceğim ve çevreme önerebileceğim bir firma.

  Reply

 2. Aytuğ Topaloğlu Ataşehir Kadıköy Arası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
  4 Mayıs 2020 @ 21:57

  Önce Bekir bey ile irtibat kurduk daha sonra Yusuf bey beraberinde toplam 6 kişilik ekip geldi. Muazzam titizlikle çalışıp çok değerli olan eşyalarımızı büyük bir hassasiyetle yeni eve taşıdılar. Dürüst, mert ve profesyonel personellerden oluşan büyük bir aile Özsoy Nakliyat, hepsinin kazandığı para analarının ak sütü gibi helaldir ve öyle olacaktır. Ben de bu adamları tanıdığıma çok mutlu oldum. Tüm çevreme, herkese bıkmadan usanmadan tavsiye edeceğim. Teşekkürler Özsoy Nakliyat ve personelleri.

  Reply

 3. Seyhan Ismuk Ümraniye Ataşehir Arası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
  5 Mayıs 2020 @ 10:10

  Annemin her şeyi saklama merakı sebebiyle fazla parçalı eşyamızı çok özenli ve hızlı paketleyip yeni evimize taşıdılar. Çalışanların güler yüz ve yardımseverliği ile sorunsuz bir taşınma oldu bizim için. Fiyat açısından da en uygun teklif olmasına rağmen beklenenin üstünde bir performans oldu bizim için. Çok teşekkür ederiz İsak Bey ve ekibine.

  Reply

 4. İzzet Ömer Özdemir Ataşehir Kocaeli Arası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
  6 Mayıs 2020 @ 22:01

  Allah bu firmadan, çalışanlarından ve yöneticilerinden razı gelsin.
  Eski evimde de yeni evimde de ben yoktum onlar aldılar, paketlediler, getirdiler, dizdiler ve gittiler. Gönül rahatlığıyla bu dürüst insanlara işinizi ve eşyanızı emanet edebilirsiniz. Sürecin her noktasında ben aramadan beni arayıp bilgilendirdiler. Eşyalarımı düzgün bir şekilde paketlemişler, emin olun ben bu işin bu kadar temiz ve hızlı gerçekleşeceğini tahmin etmiyordum, tekrardan Allah onlardan razı olsun.

  Reply

 5. Mehmet Uzun Ataşehir Maltepe Arası Evden Eve Nakliyat
  6 Mayıs 2020 @ 23:38

  Özsoy nakliyat işinde uzaman kadrosu ile Bekir beyin kendisi de işin başında olmakla birlikte işini hakkıyla yapan bir ekip. Size verdiği saatte tam zamanında kapının önünde oluyor. Güvenli taşıma için Özsoy nakliyatı tavsiye ediyoruz.

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Arayın
error: Content is protected !!