İçeriğe geç
Home » Aydınlı Evden Eve Nakliyat Firmaları

Aydınlı Evden Eve Nakliyat Firmaları

Aydınlı Evden Eve Nakliyat Firmaları

Tuzla Aydınlı Evden Eve Nakliyat Firmaları güvenilir ev taşıma şirketi ile müşterilerimize kaliteyi sunuyoruz. Şehir içi ve şehir dışına ev ve ofislerinin taşınması hizmetini profesyonel bir şekilde veriyoruz. Müşterilerimize kaliteyi ve güveni beraber sunarak sergilediğimiz duruşumuzu bozmadan büyümeye devam ediyoruz. Aydınlı en iyi ev taşıma firması olma yolunda ailemize katılan yeni çalışanlarımız da firmamız vizyonunu benimseyen alanında yeteneklerini geliştirmiş kimselerdir.

Aydınlı Nakliyat Firmaları
Aydınlı Nakliyat Firmaları

Her bir çalışanımızın arasında etkin bir şekilde kurulan iletişim kanalları sayesinde, hem hızlı hem kaliteli hem de güvenli hizmeti bizi seçen müşterilerimize sunuyoruz. Hizmetimiz kapsamında asansörlü taşımacılık, eşyaların özenle sökülmesi ve paketlenmesi, hızlı ve güvenli ulaşım ile eşyaların sigortalanarak nakliyesi de yer almaktadır. Üstelik bu hizmetleri müşterilerimize piyasa koşullarında en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Mesafe, eşyaların durumu, binaların koşulları gibi durumları yerinde değerlendirerek fatura çıkartıp ödeme seçenekleri sunuyoruz.

Asansörlü Araç Hizmeti Var Mı?

Asansörlü araçlarımızla Aydınlı Evden Eve Nakliyat Firmaları hizmetini sunmaktayız. Asansörlü araçlarımız, son derece güvenlidir. Tuzla Aydınlı ev eşyası nakliye şirketimiz tarafından yasal süreler içerisinde gerekli ayarlamalarının ve bakımlarının yapılması sağlanmaktadır. Araçlarımızı kullanan operatörlerimiz gerekli sertifikalara sahip alanında profesyonelleşmiş kişilerden seçilmektedir. Bu koşullar altında siz müşterilerimizin yüksek katlarda bulunan eşyalarının naklini, güvenle gerçekleştiriyoruz.

Taşınma esnasında asansör hizmeti olmadan hacim ve ağırlığı büyük olan eşyaların yüksek katlar arasında taşınması oldukça zordur. Bu koşullarda en ufak bir hatayla kazalar meydana gelebilmekte hem sağlık yönünden hem de maddi yönden tehlikeler ortaya çıkabilmektedir. Bütün bu sorunlardan kaçınmak için bizleri seçen müşterilerimize en efektif asansörlü hizmeti sunmaktayız.

Eşyaların Sökülüp Yerleştirilmesi Nasıl Yapılıyor?

Kapaklı dolaplar ve raflı kütüphaneler gibi parçalara ayrılabilen eşyalar, yetenekli ustalarımız tarafından herhangi bir zarara uğramadan özenle sökülmektedir. Kırılıp çizilebilecek eşyalar, malzemesi kaliteli paketlere dikkatle yerleştirilmektedir. Elemanlarımız eşyaların cinsini ve yapıldığı maddeyi gözeterek uygun paketlere yerleştirmektedir. Ardından paketler araç filolarımıza titizlikle istiflenmekte ve dışarıdan gelebilecek zararlara (tozlanma, kirlenme, ıslanma, güneşe maruz kalma vb.) karşı güvene alınmaktadır. Bu kriterleri göz önüne alarak Aydınlı evden eve nakliye hizmetini bizi seçen müşterilerimize eşyaların güvenli ulaşımını garanti ederek sunmaktayız.

Kaliteli Ulaşım Hizmeti Sunuluyor Mu?

Aydınlı Nakliyat Firmaları
Aydınlı Nakliyat Firmaları

Eşyalar ne kadar sağlam paketlenirse paketlensin, nakliyenin güvenli gerçekleşebilmesi için ulaşım aracının da bir o kadar kaliteli olması gerekmektedir. İçi pis bakımı yapılmamış araçlar, eşyaların zarara uğramasının sebebi olabilmektedir. Biz Aydınlı evden eve nakliyeci firması olarak, araçlarımızın güvenli, yeterli ve bakımlı olduğunu sizlere gururla söyleyebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Halı, koltuk, beyaz eşya, ahşap fark etmeksizin tüm eşyaların bu araçlar içerisinde güvenle ulaşımı sağlanmaktadır. Şoförlerimiz taşıdıkları yükün ve sorumluluğun bilincinde araçlarını kullanmaktadır. Her birinin şoförlüğü ve tecrübesi yeterli, trafiği kontrol etme kabiliyeti uygundur. Ayrıca en iyi hizmetin gereği olarak, hızlı ulaşımı sağlayabilecek kadar İstanbul’a hâkim kişilerdir. Bizi seçtiğiniz takdirde kaliteli hizmetle strese girmeden hayalinizi süsleyen ev ve ofise ulaşmanız mümkün olacaktır.

Eşyaların Nakliyesi Sigortalı Mı?

Profesyonel nakliye hizmetinin olmazsa olmazı olanlardan biri de sigorta güvencesidir. Bu güvence nakliye firmasının ambalajlamasını yaptığı, araçlara yerleştirdiği, yeni konumuna ulaştırdığı eşyaların kendi hatalarından dolayı zarara uğradığı durumlarda geçerlidir. Sigorta güvencesi sayesinde, oluşan maddi hasarların önüne geçilmektedir. Eşyalardaki hasarlar sigortadan ödenen parayla tamir edilmekte ve yenilerinin alınması sağlanmaktadır. Sigorta hizmetinden yararlanmak için firmayla anlaşmaya varmak ve sözleşmeyi imzalamak yeterlidir. Bu sözleşme dahilindeki hizmet için ek bir ücret talep edilmemektedir. Sağladığımız sigorta ile Tuzla Aydınlı şehir dışı nakliye ve şehir içi ulaşımda güveni sizlere firma olarak sunmaktayız. Bizi tercih ettiğiniz takdirde eşyalarınız için korkup endişe etmeden taşınma işleminizi gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara