Cevizli Evden Eve Nakliyat

Cevizli Evden Eve Nakliyat

Cevizli Evden Eve Nakliyat güvenilir nakliyat şirketi denince akla ilk gelen firmadır. Yıllardır sektörde öncü olan firmamız, şehir içi ve şehirler arası taşımacılık olarak hizmet vermektedir. Yılların tecrübesi ile kurumsallaşan Cevizli nakliyat için müşteri memnuniyeti en ön sırada gelir. Kendini geliştiren, müşteri istek ve taleplerine cevap veren şirketler daima gelecekte de var olurlar. İhitayaca göre kendine yeni ekipmanlar katan firmamız,  teknolojik anlamda kendini daima geliştirmiştir. Taşıma esnasında olduğu kadar paketleme kısmında da profesyonel olmaya dikkat etmek gerektiğini çok iyi biliriz. Aksi taktirde müşterilerimizin memnuniyetini asla kazanamazdık. Her konuda olduğu gibi bu konuda da sizlerin güvencesini aldığımız için mutluyuz. 

Cevizli Evden Eve Taşımada Sigorta Var Mı?

Cevizli Nakliyat
Cevizli Nakliyat

Cevizli evden eve nakliyat firması olarak bütün taşıma işlemlerinde sigortalama yapılmaktadır. Sigorta, tamamen sizin eşyalarınızın güvenliği için verilen bir hizmettir. Olası bir olumsuzluk karşısında sizlerin mağdur olmaması için alınmıl en büyük tedbirlerden bir tanesi de sigortalama hizmetidir. Ofis ve ev taşıma işlemlerindeki bütün nakliyat hizmetleri sigorta kapsamındadır. Sigortalı taşımacılık firma ve müşteri için büyük önem ve güven arzetmektedir. Herhangi bir olumsuzluk karşısında müşterinin mağdur olmaması için sigorta hizmeti olmazsa olmazımızdır. Paketleme ve taşıma konusunda usta ekiplerimiz tarafından nakliyat işleriniz yapılsa da sigortalama hizmeti ekstra bir güvence sunar. Sigortalama hem firma hem müşteriler için oldukça rahatlatan bir hizmettir.

Cevizli Evden Eve Nakliyat Kaliteli Hizmet Veriyor Mu?

Cevizli evden eve nakliyat şirketi olarak sizlere oldukça kaliteli hizmet vermektedir. Gelişen teknolojiye ayak uyduran, kendine sürekli yenilikler katan firmalar rekabette daima önde olurlar.  Bu konuda öncü olduğumuzu mutlulukla belirtmek isteriz. Diğer firmalarla kıyaslandığımızda, ekibimizin uzman ellerden oluşması en önemli faktörlerdendir. Taşıma, paketleme ve bakım-onarım bölümlerinde farklı personel çalıştırmaktayız. Evinizin taşınırken tadilat ve tamirat işleriniz var ise firma olarak gerekli desteği vererek yükünüzü hafifletiriz. Kaliteli bir nakliyat firmasının yapması gereken de budur. İşlem esnasında gidişatı gördüğünüzde zaten bizlere hak vereceksinizdir. Kaliteyi ve güveni bir arada tutmaya özen gösterdiğimiz yıllarımızın tecrübesiyle ortadadır.

Cevizli Evden Eve Şehir Dışı Nakliye Hizmeti Veriyor Mu?

Şehir içi ve şehirlerarası olmak üzere Türkiye’nin her iline nakliyat hizmeti vermekteyiz. Aniden yaşamımızı farklı bir şehre taşımak zorunda kalabiliyoruz. Taşınma telaşına birde farklı bir şehre gitmek eklenmesin diye bizler şehirlerarası taşımacılıkta oldukça iddialı olduğumuzu söyleyebiliriz. Zamanında ve eksiksiz teslimat şehirlerarası taşımacılıkta çok önemli bir durumdur. Bizlerde sağlam ekibimizle işimizi profesyonelce yapıyor istenilen tarih ve zamanda eksiksiz teslimat gerçekleştiriyoruz. Ancak eğer mesafe uzun ise yolcuğulumuz da kısa sürede gerçekleşemiyor.Şu konuda emin olabilirsiniz; mesafe ne kadar uzak olursa olsun size söylenilen tarih ve zamanda yeni taşınacağınız adreste oluyoruzz.

Cevizli Eşya Paketleme Nasıl Yapılıyor?

Biliyoruz ki nakliye işinde taşımanın olduğu kadar paketlemenin de kaliteli hizmette etkisi büyük. Bunun için siz müşterilerimizin eşyalarını önemsiyor ve profesyonelce paketleme hizmeti sunuyoruz. Farklı malzemeden üretilmiş olan ürünlere asla aynı paketlenme uygulanmaz. Türüne ve boyutuna göre düzgünce paketlenir. Birbirine karıştırılma olmaz. Her bir eşyanız zarar görmeyecek şekilde  kolilenir ve öyle taşıma işlemi gerçekleşir. Kırılacak eşyalarınıza ayrıca özel muamele yapılır. Mobilya ürünlerinizin sökülüp ambalajlama işlemi de aynı şekilde ustalarımız tarafından titizlikşe yapılır. Taşınma esnasında olduğunu gibi paketlenme sırasında da ürünlerinizin herhangi bir hasar görmeyeceğinin garantisini memnuniyetle vermek isteriz. Firmamızın bu konuda hassasiyeti uzman ekibimiz tarafından karşılanmaktadır. Sizlerin memnuniyeti bizler için en önemli mutluluktur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir