En Çok Tavsiye Edilen Nakliyat Firmaları

En Çok Tavsiye Edilen Nakliyat Firmaları olan şirketimiz tarafından paketleme ya da ambalajlama konusu büyük önem taşır. Doğru bir paketleme yapılmazsa; tüm taşıma işi tehlike altına girebilir. En çok tavsiye evden eve taşımacılık için firmamızın sunduğu ambalaj hizmetleri:

  • ✔️Cam eşyalarınız, kırılmaması ya da çizilmemesi için beyaz cam kağıdı ile paketlenir.
  • ✔️Ahşap eşyalarınız, 1.kalite ambalaj ile sarılır ve bantlanır.
  • ✔️Yolculuk sırasında kirlenmesinden en çok korkulan eşya olan yatağınız büyük naylon ile ambalajlanır.
  • ✔️Kırılacak eşyalar için özel mukavva kutular getirilir. Kutunun içine sarılarak koyulur.
  • ✔️Sizler için kıymetli ya da antika eşyalar için ahşap kafesler getirilerek yolculuk sırasında muhafaza edilir

En Çok Tavsiye Edilen Nakliyat Firmaları

Ev ve ofis taşımacılığı hizmeti sunan firmamız,  şehir içi ve şehir dışı taşımacılığı da vermektedir. Nakliyat firması olarak müşterilerimizin eşyaları bize emanet olduğunun bilincinde ve sorumluluğundayız. Eşyalara hiç bir zarar gelmeden güvenle ulaştırılması bizler için en önemli husustur. Bunun için paketleme işlemine çok dikkat ediyoruz. Eşyalarınız  büyüklüğüne ve çeşidine göre ayrılıp öyle paketleniyor. Paketlenmede kullanılan malzemeler ise oldukça kalitelidir. Eşyalarınızın zarar görmesini engelleyecek şekilde tasarlanmıştır. Mobilyalarınızın parçalanıp paketlenmesi ustalarımız tarafından yapılır. Her bir eşyanız için ayrı önem verilmektedir. Küçük eşyalarınız için de ayrıca paketlenme uygulanır. Kırılmasını önlemek için hassasiyetle ambalajlanıyor. Taşınma esnasındaki yoğunluktan dolayı eşyalar karışmadan sakin ve pratik bir şekilde taşıma yapılır. 

En Çok Tavsiye Edilen Evden Eve Nakliye

En Çok Tavsiye Edilen Nakliyat Firmaları Olabilecek kazalara karşı firmamız sigortalı taşıma hizmeti sunmaktadır. Bizlerle sözleşme imzaladığınızda sigorta hizmetinden de faydalanmış olursunuz. Bizlerin hatasıyla zarar uğrayan müşterilerimizin maddi hasarını sigorta üstlenmektedir. Sizlerin paketleyip hazırladığı koliler olur ise taşımadan doğacak olumsuzluklarda sigorta maddi karşılama sağlamaz. Bizler gerekli güvenlikte paketleme hizmeti sunmaktayız. Acele ile yapılan paketlerde taşınırken kırılma da zarar görme olabiliyor. Bunun önüne geçmek için ise gerekli tedbirleri alarak paketleme işlemi yapıyoruz. Büyük ve küçük eşyalarınız için ayrı ayrı önem verilerek ambalajlama yapılır.

Güvenli Evden Eve Nakliyat Firmları

En Çok Tavsiye Edilen Nakliyat Firmaları
En Çok Tavsiye Edilen Nakliyat Firmaları

Müşterilerimizin eşyaları bizler içinde çok önemlidir. Düzgünce paketlenen eşyalar aynı titizlik taşınırlar. Taşınırken ve araçlara yerleştirilirken düzenli ve pratik bir şekilde yapılır işlem. Acelece önemsemeden istiflenme asla yapılmaz. Eşyaların kırılmadan zarar görmeden yerine ulaşması için en etkili tedbirleri alaral yerleşme gerçekleşir. Ekip arkadaşlarımız bu konuda uzman kişilerdir. Ulaşımda kullanılan araçlarımız yeni olup gerekli bakım ve muayeneleri yapılmış ruhsatlı araçlardır. İçleri temiz, eşya taşınmaya uygundur. Şoförlerimizin bu konuda gerekli ehliyetleri olup, trafikte gayet dikkatli davranırlar. Detaylı yol bilgisine sahip olduklarından şehir içi ve şehir dışı hizmetlerde herhangi bir aksaklığa sebep olmadan zamanında yeni yerinize ulaşım sağlarlar.

İstanbul’da Ev Taşıma Şirketleri Nelerdir?

İstanbul En Çok Tavsiye Edilen Nakliyat Firmaları şehiriçi ve şehirler arası nakliye firması olarak her türlü taşınma işlerinizde sizlere hizmet vermekteyiz. Ne kadar uzun mesafe olursa olsun, yeni evinize veya yeni ofisinize eşyalarınızı güvenilir ve sigortalı bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Taşınma işlerinin ne kadar yorucu ve sıkıntılı bir süreç olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu süreci en kolay ve konforlu şekilde yapmak için alanında uzman olan firmalarla çalışmak işinizi hafifletecektir. Evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız bu konuda oldukça profesyoneldir. Sizlerin eşyalarını sizler kadar önemsiyor ve yeni başlangıçlarınızın huzurla, mutlulukla olması için elimizden geleni yapıyoruz. Ve bu hizmeti uygun fiyatlarla siz müşterilerimize sunuyoruz.

Evden Eve Nakliyat Tavsiyeleri

Evden Eve Nakliyat Tavsiyeleri ile güvenli ve konforlu taşımacılık hizmetlerimizden yararlanın. Sigorta Garantili Taşıma firmamız sözleşmeli nakliye hizmetlerini ucuz fiyat garantisi ile sunar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir