Eşya Depolama İstanbul ev eşyası depolama şirketi indirimli fiyatlarla ofis, ev eşyası depolama kiralık depo güvenli oda depo hizmeti sunar. İstanbul eşya depolama markası Depo İstanbul şirketimiz ile her türlü ev ofis eşyalarını dilediğiniz süre zarfında depolarımızda güvenle barındırmak tayız.

Eşya Depolama
Eşya Depolama – İstanbul Eşya Depolama Firmaları – Parça Eşya Depolama

Eşya Depolama Şirketi

Ev ararken, kendimize bir yaşam alanı tercih edeceğimiz zaman çoğunlukla yeterli bir Ev Eşyası Depolama alanımız var mı diye düşünmeyiz. Çünkü çoğumuzun daha farklı öncelikleri oluyor. Tutacağımız evin okula ve işe yakınlığı ya da evin ne kadar gün ışığı aldığı gibi. Bu yüzden evimizin veya ofisimizin eşya depolama için uygun olup olmadığını başlangıçta hiç düşünmeyiz. Eşyalarımızın depolanması için bir süre evin herhangi bir alanını kullanırız fakat sonra işler başa çıkılamayacak bir hâl alır. Çok sık kullanmadığımız, bir köşede biriktirdiğimiz eşyalar, aslında çoğumuzun yaşam alanını daraltmaktadır. Genel olarak bunlara çözüm olsun diye evimizin garajını, apartman bodrumunu ya da çatı arasını kullandığımız olur. Bu alanların birçoğu da güvensizlik sebebiyle endişe duymanıza neden olacaktır. Bu klasik depolama şeklinde toz, su baskını, rutubet ve neme karşı önlem alınmamış olması eşyalarınız için bir dezavantajdır. Sizi bu dertlerden kurtaracak olan İstanbul depolama hizmetimizle sizlerleyiz!

Eşya Depolama Firmaları

Ev eşyası depolama hizmeti, son yıllarda popülerliği artan ve oldukça tercih edilen bir seçenektir. Ankara ve İstanbul gibi büyük şehirlerde daha sık tercih edilen ve maliyet olarak da uygun bir hizmet sunan bu depolama seçeneği için bizi yani Depo İstanbul’u tercih edebilirsiniz. Ev eşyalarınızı depolamak için gerekli bir alan seçerek onları, daha uzun süre güvenle saklama imkanına sahip olursunuz.

Kurumsal Eşya Depolama Şirketi

Kurumsal eşya depo şirketimizde kurumsal işleyiş bulunduğu için hizmetlerimizde oldukça profesyonel bir şekilde gerçekleşir. Zamanında yapılan depolama hizmeti sizin için oldukça büyük bir sorunu ortadan kaldırmaktadır. Depolarımızdaki güvenlik üst düzeyde olup, hiçbir eşyanızın maddi zarara uğramaması personelimizin yaptığı hizmetler ile mümkündür.

✅Sigortalı DepolamaSözleşmeli Depo Kiralama
?Güvenli DepoKilitli Depo
✅Asansörlü Nakliyat DepolamaTaşımalı Depolama
❇️Kurumsal Depo ŞirketiOnaylı Şirket
?İstanbul Depo KonumuSancaktepe/İstanbul
Kurumsal Eşya Depolama

Güvenli Ev Eşyası Depolama Firmaları

Güvenli eşya deposu firmamızdan özenle hizmet veren personel ile çalışarak sizler için en iyi imkanları sunmaktayız. Yapılan itinalı depolama hizmeti sonrasında eşyalar da temiz ve hijyenik bir şekilde depolarımız da saklanır. Hiçbir sorunu bulunmadığı güvenlikli ve temiz depolarımız, tüm eşyalarınızın sığacağı büyüklükte ve özelliktedir.

Oda Depo Kiralama

Odalı ev eşyası depolama firmamızın itinalı hizmetleri oda depo kiralama ihtiyacı olan herkese yönelik bulunmaktadır. Oldukça iyi bir depolama hizmeti sunan tecrübeli personelimiz, oda depoları kiralamak isteyen kişiler için hazır bir şekilde tutmaktadır. Oda depoların içerisine tüm eşyalarınız yerleştirilerek oldukça güvenli bir şekilde depolama hizmeti verilmektedir.

Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları ve bu hizmetin nasıl verildiği, sıklıkla merak edilen konulardan biridir. Eşya depolama en çok tercih edilen uygulamalardan biridir. Eşya depolama hizmeti ile eşyalar belirli bir süre dahilinde saklanır. Yani depolama firmalarına teslim edilir. Özellikle alan darlığı konusunda problem yaşayan kişilerin tercih ettiği bir yöntemdir. Kolay bir şekilde eşyalarınız depolanır. Depolama hizmetinin alındığı firmadan, ne kadar depolanacağı ile ilgili bir sözleşme imzalanması gerekir. Her şehirde depolama ücretleri değişiklik gösterebilir. Firma seçimi bu konuda çok önemlidir. Firmamız bu konuda profesyonel hizmet verir. Siz de tercih edebilirsiniz.


En Düşük
En Yüksek
Parça eşya depolam600 TL2.500 TL
1+1 ev eşyası depolama1.000 TL2.500 TL
2+1 ev eşyası depolama2.000 TL3.500 TL
3+1 ev eşyası depolama3.250 TL4.500 TL
Eşya Depolama Fiyatını Etkileyen Faktörler

Uygun Eşya Depolama Ücretleri İle Kiralık Depo Seçimi

Eşya depolama fiyatları depolama hizmeti veren birçok firma eşyaları sizden sigorta ve sözleşme yaparak teslim alır. Çok özel bir paketleme yapılır. Paketleme yapıldıktan sonra, depoda size özel olarak ayrılmış olan alanda saklanır. Depolama süresi boyunca bazı sorunlar yaşanabilir. Bütün bu problemlere karşı olarak, sigortalama işlemi tercih edilir. Depolar her zaman temiz tutulur. Böcek gibi haşerelere karşı gereken önlem alınır ve temiz tutulur. Her türlü doğal afet düşünülerek, bir yer seçimi yapılır. Sigortalı olarak depolanan eşyalar, aynı evinizde sallanıyormuş gibi temiz kalır.

Güvenli Koli Depo Şirketi

Koli depolama hizmeti en çok tercih edilen hizmetler arasında yer alıyor. Firmamız son derece kaliteli ve güveniliridir. Depolama hizmeti verdiğimiz süre boyunca kişisel depolama, arşiv depolama, depo, mağaza, ekspertiz, ofis, nakliye, paketleme alanı,  Kargo ulaşımı ve ofislerde bağımsız kiralamalar şekilde çeşitli kiralamalar bulanıyor. İstediğiniz eşyalarınızı beyaz eşyalarınıza bunlara da olabilir kiralayabilirsiniz. Depolarımızda eşyalarınız kalabilir. Kolilerde bulunan eşyalar rutubet kapmasın diye depo sürekli bir şekilde havalandırılır.

Profesyonel Ev Eşyası Depolama Şirketi

Profesyonel nakliyat firmamız ile tanışarak evinizde sakladığınız veya fazla olan tüm eşyalar için uygun ortam olan depolarımızı kullanabilirsiniz. Hizmet kalitesi gereği depoların temiz ve hijyenik olmasına büyük bir titizlik gösteren ekibimiz size gereken desteği sağlayacaktır. Ev içinde kullanılan tüm eşyalar depolarımızda saklanmaktadır. Hiçbir sorun olmadan kısa veya uzun süreli depolama hizmetimiz bulunmaktadır.

Sağlıklı bir depolama hizmeti için firmamızı tercih edebilirsiniz. Bu sayede eşyalarınız zarar görmeden ve kirlenmeden depolarımız aracılığı ile temiz bir şekilde kalmaktadır. İhtiyaç olan her zaman depolama hizmetimiz ile siz de tanışabilirsiniz. Yeterli altyapı ve donanıma sahip olan ekibimiz ile depolama hizmeti veriyoruz.

İstanbul Parça Eşya Depolama Şirketi

Sizleri memnun etmek için elimizden ne geliyorsa fazlasıyla yapmaya hazırız. Firmamızda bu konuda güvenebilir ve dilediğiniz hizmeti kısa süre içerisinde alabilirsiniz. Firmamız bünyesinde çalışan personellerimiz bizimle iletişimi geçtiğiniz takdirde kısa süre içinde eşyalarınızı incelemek için adresinize gelir. Eşyalarınız incelendikten sonra sizlere fiyat teklifi sunulur. Parça eşya taşıma hizmete sunan firmamızın fiyatları son derece ekonomiktir.