Eşya Depolama

Özsoy nakliyat ofis ev eşya depolama İstanbul Anadolu Yakası 2500, Adana 3000 (aynı zamanda gümrüklü) ve İzmir’de 1800 metrekare kapalı alanlarımız bulunmakta.

Eşya Depolama
Eşya Depolama

Ev eşyası depolama hizmeti süreci: Paketleme özel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Paketlemesi biten her eşyaya bir etiket yapıştırılıp paketleme listesi tarafımızca tutulmaktadır. Böylelikle listenizde hangi numarada hangi eşyanız olduğunu rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Paketleme eşyalarınız özel araçlarımızla depomuza gidiyor özel sandıklara yerleştiriliyor. Sandıklara istiflenen eşyalarınız içinde ayrıca bir liste tutulmaktadır. Örnek olarak 5 numaralı kolinizi istediğinizde bunun hangi sandıkta olduğuna rahatlıkla bilebiliyorsunuz. Depodan talep edeceğiniz eşyalar için mutlaka ofisimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Buna göre size özel bir güne randevu yazılıyor o gün ekibimiz istemiş olduğunuz eşyaları sandıklarınızdan çıkartıyorlar. Yanınıza alamayacağınız boyutta bir eşya ise bunun için belirteceğiniz adrese belirli bir meblağ karşılığında geri teslim hizmeti de tarafımızca sunulmaktadır. İstanbul Anadolu yakasında 2500 metrekare, Adana’da 3000 metrekare (aynı zamanda gümrüklü depo) ve İzmir’de 1800 metrekare kapalı ve açık depolar mevcuttur.

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul eşya depolama hizmeti sunan firmamız tecrübeli ve kaliteli çalışanlarımız ile beraber güvenlikli ve geniş depo çeşitlerimiz ile ihtiyacınız olduğu her an sizlerin hizmetinizdeyiz. Günümüzde eşya depolama hizmeti oldukça profesyonel bir hal almış ve birçok aile için neredeyse zorunluluk haline gelmiştir. Artan gelir seviyesi ve refah durumu neticesinde artık eşyalar evlere sığmaz bir hale gelmektedir. Bu tür durumlarda her türlü eşyalarınızı depolarımızda güvenilir ve sağlıklı koşullarda dilediğiniz süre saklayabilirsiniz.

Firmamız bünyesinde birbirinden farkı boyutlarda depolarımız bulunmaktadır. Bu sadece eşya sayınız ne kadar fazla ya da fiziki boyutu ne kadar büyük olursa olsun en uygun depoları bulabilirsiniz. Depolarımızı istediğiniz süre zarfında kiralama seçenekleriniz bulunmaktadır. Eşya depolama ihtiyaçlarınız için yapmanız gereken tek şey bizimle internet sitemiz ya da iletişim numaralarımız vasıtası ile irtibata geçmek olacaktır.

Eşya Depolama Seçenekleri

Talep ettiğiniz alana dair depolama hizmetinin seçenekleri sunuluyor. Bu seçenekleri değerlendirerek, direkt olarak ihtiyaç duyduğunuz alan için depolama hizmeti alabilirsiniz.

Standart Depo: 1.00 x 2.00 x 1.56 m ölçüleri üzerinden, 3.12 metrekarelik bir alanda depolama hizmeti veriliyor. Sigortalı olan eşya depolama seçenekleri arasından seçiminizi yaparak hizmet alabilirsiniz. Belirlenen alanda eşyalarınızı depolamanız kolaylaşacaktır.

Büyük Depo: Seçenekler arasında büyük depo da bulunuyor. Ölçüleri 2.00 x 2.00 x 1.56’dır. 6.24 metrekarelik bir alan olduğunu söyleyebiliriz. dilerseniz bu alanda da eşya depolama ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

X Depo: Daha büyük bir alanın gerekli olduğunu düşünüyorsanız, 2.35 x 2.00 x 1.56 m. 7.34 metrekarelik bir alanda depolamanın yapılması mümkün. Ücretsiz kontrol paneli üzerinden takibini de yapabilirsiniz.

Kurumsal Depolama: Depolama hizmeti kapsamında dilerseniz kurumsal depolama hizmeti de alabilirsiniz. 100 metrekareden, 1.000 metrekareye kadar forkflift kiralama hizmeti almanız mümkün olacaktır. Detaylı bilgi için yetkililer ile bağlantı kurmanız mümkün.

Yukarıda verilen seçenekler üzerinden eşya depolama hizmeti alabilirsiniz. Sizin ihtiyacınız olan alan kadar direkt olarak depolama hizmeti talep ederek, yetkili kişilerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Kısa süre içinde depolama hizmet sorununuzun çözülmesi sağlanacaktır.

Hizmet Verdimiz Semtler

Anadolu Ev Eşyası Depolama Hizmetlerimiz

Adalar            Ev Eşyası Depolama
Ataşehir         Ev Eşyası Depolama
Beykoz           Ev Eşyası Depolama
Çekmeköy     Ev Eşyası Depolama
Kadıköy         Ev Eşyası Depolama
Kartal             Ev Eşyası Depolama
Maltepe         Ev Eşyası Depolama
Pendik           Ev Eşyası Depolama
Sancaktepe   Ev Eşyası Depolama
Sultanbeyli   Ev Eşyası Depolama
Şile                 Ev Eşyası Depolama
Tuzla             Ev  Eşyası Depolama
Ümraniye     Ev Eşyası Depolama
Üsküdar        Ev Eşyası Depolama

Avrupa Yakası Ev Eşyası Depolama Hizmetlerimiz

Arnavutköy          Ev  Eşyası Depolama
Avcılar                  Ev   Eşyası Depolama
Bağcılar                Ev Eşyası Depolama
Bahçelievler        Ev Eşyası Depolama
Bakırköy              Ev Eşyası Depolama
Başakşehir         Ev Eşyası Depolama
Bayrampaşa       Ev Eşyası Depolama
Beşiktaş               Ev Eşyası Depolama
Beylikdüzü            Ev Eşyası Depolama
Beyoğlu                Ev Eşyası Depolama
Büyükçekmece     Ev Eşyası Depolama
Çatalca                     Ev Eşyası Depolama
Esenler                     Ev Eşyası Depolama
Esenyurt                   Ev Eşyası Depolama
Eyüp                           Ev Eşyası Depolama
Fatih                             Ev Eşyası Depolama
Gaziosmanpaşa       Ev Eşyası Depolama
Güngören                     Ev Eşyası Depolama
Kâğıthane                   Ev Eşyası Depolama
Küçükçekmece         Ev Eşyası Depolama
Sarıyer                         Ev Eşyası Depolama
Silivri                           Ev Eşyası Depolama
Sultangazi                 Ev Eşyası Depolama
Şişli                               Ev Eşyası Depolama
Zeytinburnu             Ev Eşyası Depolama

Call Now ButtonHemen Arayın
Tuzcuoğlu evden eve nakliyat Tuzcuoğlu nakliyat İstanbul evden eve nakliyat Ofis Taşıma istanbul izmir evden eve nakliyat