slayt01-1-1920x729

Ev Taşıma Firması Özsoy Nakliyat, biz sadece eşyalarınızı taşımaz. Sizi rahatlatan bir deneyim oluşturur ve taşınmanın kötü bir deneyim olduğu fikrini sonsuza kadar değiştirir. Bizimle taşınmak stressiz ve kolaydır. Firmamız eşyalarınızın tek tek paketlenmesinden taşınmasına yeni evinizde tekrar yerleştirilmesine kadar her şeyi dikkatle planlayıp düzenler.

Eşyalarınızı bize emanet etmeniz bizim için  büyük bir sorumluluktur. Bu yüzden kişisel eşyalarınızı her zaman azami özen ve saygıyla taşıyoruz. Ev Taşıma Uzman Taşıma Danışmanınız ihtiyaçlarınızı değerlendirecek ve özellikle sınır ötesi hareketler için sahip olabileceğiniz özel gereksinimleri tartışacaktır.

Ev Taşıma hareketli danışmanlarımıza, profesyonel nakliye operatörlerine, paketleyicilere ve yükleme ve boşaltma ekip üyelerine kadar uzanmaktadır. Bu, devam eden bir programdır ve  Ev Taşıma servisi kapsamındaki acenteler için yeni personel tutulduktan sonra uygun bir arka plan kontrolüne tabi tutulmalıdır.

İstanbul Ev Taşıma

Bir nakliye firması kullanmak, normalde taşınmayla ilişkili olan stres düzeyini büyük ölçüde azaltabilir. İstanbul’dan taşınan aileler, işleri yolunda tutmak için bir nakliye firması kullanmalıdır. Çoğu insan bir taşınmanın ne kadar karmaşık olabileceğini fark etmez; özellikle taşınılan yer uzun bir mesafede ise.Yapılması gereken çok karar var ve yapılacak işler var. Bazı insanlar için bunaltıcı olabilir.

Ev Taşıma gibi taşıma yapan bir şirketin gerçekten parladığı yerdir. Sadece standart bir basılı hareketli planlayıcı listesi sunmuyoruz. Bunun yerine, her adımda size süreç boyunca yol gösterecek deneyimli, sertifikalı hareket eden danışmanlarımızdan biriyle kişiselleştirilmiş destek ile hareketinizi planlamanıza yardımcı oluyoruz.Danışmanlarımız, hareketin her aşamasında neyin dahil olduğunu açık bir şekilde anlatacak ve yararlı öneriler sunacaktır.

Tercih ettiğiniz hareketli tarihinizden altı ila sekiz hafta önce  Ev Taşıma gibi hareketli bir şirketle bağlantı kurmak iyi bir fikirdir. Bu, tam olarak hangi eşyaların taşındığına karar vermek ve fazla maddeleri satmak, bağışlamak veya atmak için yeterli zaman tanıyacaktır. Hareketli maliyet tahmininizi almak ve kamyon ve mürettebatınızı ayırmak, başarılı bir hamleye doğru uzun bir yol kat edecektir.

Hareket eden danışmanınız, “hareket et ve içeri gir” in sorunsuz bir şekilde ilerleyeceğinden emin olacak nakliye programı koordine etmenize yardımcı olacaktır. Çok faydalı bir ipucu, kapanış gününde yeni evinize taşınmayı planlamamaktır.

Özsoy Teşekürlerimizi Sunarız
Özsoy Teşekürlerimizi Sunarız
Özsoy Teşekürlerimizi Sunarız
Call Now ButtonHemen Arayın