Skip to content

Ev Taşıma

slayt01-1-1920x729

Ev Taşıma  Özsoy Nakliyat, biz sadece eşyalarınızı taşımaz. Sizi rahatlatan bir deneyim oluşturur ve taşınmanın kötü bir deneyim olduğu fikrini sonsuza kadar değiştirir. Bizimle taşınmak stressiz ve kolaydır. Firmamız eşyalarınızın tek tek paketlenmesinden taşınmasına yeni evinizde tekrar yerleştirilmesine kadar her şeyi dikkatle planlayıp düzenler.

Eşyalarınızı bize emanet etmeniz bizim için  büyük bir sorumluluktur. Bu yüzden kişisel eşyalarınızı her zaman azami özen ve saygıyla taşıyoruz. Ev Taşıma Uzman Taşıma Danışmanınız ihtiyaçlarınızı değerlendirecek ve özellikle sınır ötesi hareketler için sahip olabileceğiniz özel gereksinimleri tartışacaktır.

Ev Taşıma hareketli danışmanlarımıza, profesyonel nakliye operatörlerine, paketleyicilere ve yükleme ve boşaltma ekip üyelerine kadar uzanmaktadır. Bu, devam eden bir programdır ve  Ev Taşıma servisi kapsamındaki acenteler için yeni personel tutulduktan sonra uygun bir arka plan kontrolüne tabi tutulmalıdır.

İstanbul Ev Taşıma

Ev Taşıma
Ev Taşıma

Bir nakliye firması kullanmak, normalde taşınmayla ilişkili olan stres düzeyini büyük ölçüde azaltabilir. İstanbul’dan taşınan aileler, işleri yolunda tutmak için bir nakliye firması kullanmalıdır. Çoğu insan bir taşınmanın ne kadar karmaşık olabileceğini fark etmez; özellikle taşınılan yer uzun bir mesafede ise.Yapılması gereken çok karar var ve yapılacak işler var. Bazı insanlar için bunaltıcı olabilir.

Ev Taşıma gibi taşıma yapan bir şirketin gerçekten parladığı yerdir. Sadece standart bir basılı hareketli planlayıcı listesi sunmuyoruz. Bunun yerine, her adımda size süreç boyunca yol gösterecek deneyimli, sertifikalı hareket eden danışmanlarımızdan biriyle kişiselleştirilmiş destek ile hareketinizi planlamanıza yardımcı oluyoruz.Danışmanlarımız, hareketin her aşamasında neyin dahil olduğunu açık bir şekilde anlatacak ve yararlı öneriler sunacaktır.

Tercih ettiğiniz hareketli tarihinizden altı ila sekiz hafta önce  Ev Taşıma gibi hareketli bir şirketle bağlantı kurmak iyi bir fikirdir. Bu, tam olarak hangi eşyaların taşındığına karar vermek ve fazla maddeleri satmak, bağışlamak veya atmak için yeterli zaman tanıyacaktır. Hareketli maliyet tahmininizi almak ve kamyon ve mürettebatınızı ayırmak, başarılı bir hamleye doğru uzun bir yol kat edecektir.

Hareket eden danışmanınız, “hareket et ve içeri gir” in sorunsuz bir şekilde ilerleyeceğinden emin olacak nakliye programı koordine etmenize yardımcı olacaktır. Çok faydalı bir ipucu, kapanış gününde yeni evinize taşınmayı planlamamaktır.

Profesyonel Nakliyat Hizmeti

Taşınma sürecinde sorun yaşamak istemeyenler için  evden eve nakliyat çalışmaları profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir. Yeterli kapasiteyle hizmet vermekte olan firma yapılan talepleri en kısa süre içerisinde karşılayarak taşınma işlemini sorunsuz şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Eşyaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi için ilk aşamadan itibaren gerekli itina gösterilmektedir.

Ambalajlama işlemleri kısa süre içerisinde tamamlanarak hazırlanan eşyalar yeterli kapasiteye sahip olan araçlar içerisine yerleştirilmektedir. Araçlar içerisinde sabitleme işlemi yapılarak taşıma sürecinde özellikle oluşabilecek her türlü soruna karşı önlem alınmaktadır. Bütün eşyaların araca yerleştirilmesinin ardından eşyalar belirtilen adrese ulaştırılmaktadır. Mobilyalarda yapılan demonte taşıma işlemi özellikle mobilyaların hasar görmeden taşınmasını sağlamaktadır.

Profesyonel Şehirlerarası Nakliyat Çalışmaları

Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekip ile yapılacak olan çalışmalar sayesinde şehirlerarası ev taşıma hizmetleri sorunsuz şekilde tamamlanmaktadır. Eşyaların hazırlanması için en uygun ambalaj seçenekleri üzerinden çalışma yapılmaktadır. Uygun malzemeler ile yapılacak olan ambalajlama işlemleri taşıma sırasında oluşabilecek sorunlara karşı önlem alınmasını sağlamaktadır.

Uzun mesafe için yapılacak olan taşıma işlemleri sırasında özellikle ambalajlama işlemleri iyi şekilde yapılması eşyaların daha güvenli şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Firma yapmış olduğu her çalışmada müşteri memnuniyetine ön planda tutarak en iyi şekilde taşıma işleminin tamamlanabilmesi için gerekli hassasiyeti göstermektedir. Bu sayede eşyalarınıza zarar vermeden kısa süre içerisinde belirtmiş olduğunuz adrese ulaştırılması sağlanmaktadır

Ev Taşıma Fiyatları

Belirlenen kriterlere göre yapılacak olan incelemeler özellikle taşıma işleminin gerçekleştirileceği adrese göre eve göre fiyat seçeneklerinin belirlenmesini sağlamaktadır. Şehiriçi ya da şehirlerarası yapılacak olan nakliyat çalışmalarında özellikle kat sayısı, oda sayısı, gidilecek olan adres gibi pek çok farklı ayrıntı dikkate alınarak hesaplama yapılmaktadır.

Taşınırken eşyaların hasar görmesi ekstra masraf oluşmasına neden olmaktadır. Bu nedenle uygun fiyatlar ile Ev Taşıma Fiyatları  hizmeti almak isteyenler firma ile iletişime geçerek yapacakları talepler doğrultusunda tamamen profesyonel şekilde gerçekleştirilecek olan hizmetlerden yararlanabilirler. Taleplerinizi iletebilmek için firma ile iletişim bilgileri üzerinden görüşme yapabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara