İçeriğe geç
Home » Ev Taşımacılık

Ev Taşımacılık

Ev taşımacılık oldukça zahmetli bir iştir. Genellikle şehirlerin içerisinde ya da şehirlerarası gerçekleştirilirler. Bu durumlarda nakliye firmalarına ihtiyaç duyan insanlar en kaliteli ve en güvenilir firmalar ile çalışmak istemektedir. Kaliteyi elden bırakmadan, eşyaların zarar görmesini engelleyerek birçok müşteri kazandığımız işletmemiz Parça Eşya Taşıma ile hala çok sayıda insana hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden en önemli olanı ise Parça eşya taşımadır. Büyük ve hantal eşyaların yanı sıra küçük eşyaların da güvenle taşınması gerektiğinin bilincindeyiz.

Ev Taşımacılık
Ev Taşımacılık

Ev Taşımacılık Firması

Büyük taşınmalar haricinde, küçük eşyaların da bir noktadan bir başka noktaya götürülmesi gerekebilir. Bu durumlarda bizler yarattığımız yeni çözüm sistemimiz ile müşterilerimize hizmet sağlamaktayız. Bir kaç parça eşya taşıma hizmetimiz, bir şehirden bir başka şehre eşyaların güvenli ve kaliteli bir şekilde taşınmasını kapsamaktadır.

İstanbul Ev Taşımacılık

Kendimize ve şirketimize yüklediğimiz kalite anlayışı sayesinde danışanlarımıza ve müşterilerimize rahat taşın sloganı altında hizmetler vermekteyiz. Eşyalarınızı taşımaya karar vermeden bir hafta öncesinden bizlerle iletişim kurmanız oldukça önemlidir. Sizlerle görüştükten sonra uygun olan gün için randevulaşarak eşyalarınızı taşımak için gelmekteyiz. Ülkemizde bu hizmeti sunan tek işletme olmanın verdiği gurur ile Türkiye’nin her bölgesinde faaliyet göstermekte ve sizlere yardımcı olmaktayız.

Uygun Ev Taşımacılık

Kurulduğumuz bölgeler olarak Marmara ve Ege dışında ülkemizdeki 7 ayrı bölgede hizmetlerimize devam etmekteyiz. 2000 yılından beri yaptığımız bu işte uzmanlaşmış bulunuyoruz. Parça eşya nakliyat konusunda aklınıza takılan sorularınızı internet sitemize girip giderebilirsiniz. Bilgi ve fiyat almak için mutlaka işletmemiz ile görüşmelisiniz. Bu görüşmeleri 0507 340 20 88 numaralı telefonlarımızı arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle erken rezervasyon yapan müşterilerimize indirim fırsatları sunmaktayız.

Şehirlerarası Ev Taşımacılık Hizmeti Veriyor Mu?

Parça Eşya nakliye firması olarak şehir içi ve şehir dışına taşımacılık yapmaktayız. Türkiye’nin her şehrine nakliyat gerçekleştirebiliriz. Bunun için bizimle görüşmeniz yeterli olacaktır. Yıllardır sektörde hizmet veren firmamız tecrübesi ile size kaliteli taşımacılığı garanti etmektedir. Tüm taşımalarımız şehir içi ve şehirlerarası olmak üzere sigortalıdır. Eşyalarınızın herhangi birine zarar gelmesi halinde sigorta güvencesi ile zarar karşılanır. İstediğiniz tarih ve saatte aksama yapmadan taşınma işlemi gerçekleşmiş olur. Bu şehirdışı taşımacılık dahi olsa size verdiğimiz söz değişmez. Diğer yandan belirli bir süre eşyalarınızı muhafaza edebileceğimiz depolarımız da bulunmaktadır. Son derece modern, güvenliğinden şüpheniz olmadığı depolarda eşyalarınızı dilediğiniz kadar tutabiliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara