Ev Toplayan Nakliyat Firmaları

Ev Toplayan Nakliyat
Ev Toplayan Nakliyat

Ev Toplayan Nakliyat Firmaları her şeyden önce pek çok gazete kâğıdı ya da paketleme kâğıdı almalısınız. Hatta varsa pıt pıt naylon, paketleme naylonu bulundurmalısınız. Kolilerinizin sağlam olduğundan emin olun. Daha sonra kolilerin en alt kısmına yumuşak olması için gazete kâğıdı ya da pıt pıt naylon yerleştirin. Çünkü kırılacak olan eşyalarınızın zemin ile direkt bağlantısını keser ve darbelere karşı koruyabilirsiniz. Ardından tabaklarınızın her birinin arasına mutlaka bağlantılarını kesecek olan gazete kağıdı ya da paketleme kağıdı koymalısınız. Son olarak sıraladığınız tabaklarınızı kutunuzun içinde devrilmeyecek şekilde sabitlemelisiniz. Bu işlemi kutuyu doldurduktan hemen sonra kutu içerisinde hareket edip, birbirine çarpabilecek tüm eşyalarınızın arasına kağıt koyarak yapabilirsiniz. Kutularınızı çok ağır hazırlamamalısınız. Çift oluklu karton kutu kullanmanızı tavsiye ederiz. Seçimlerinizi yaparken kesinlikle malzeme kullanımından kaçınmamalısınız. Çünkü kamyon ile taşınacak olan kırılabilir mutfak eşyalarınız ciddi şekilde zarar görebilir. Özellikle taşınma aşamasında oluşabilecek kaza durumlarından dolayı nakliye firma yetkilisi sizi uyarır. Çünkü nakliye firması kendi paketlemediği hiçbir şeyden ötürü sorumluluk kabul etmez. Taşıma konusunda tabi ki sorumludur ancak iyi paketlenmeyen kolilerde oluşabilecek hasarı kabul etmez.

Nakliye Firması için Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Ev toplayan nakliyat firmaları olarak deneyimli ve bilgili ekibimiz için ortak bir çalışma yürüyoruz. Eşyaları söküp-takmak için uzman ekiplerimizin yanı sıra eşya sıralamasını ve düzenini oluşturacak ekiplerimiz de sizlere hizmet vermektedir. Nakliye firması seçerken bu gibi detaylara önem vermeniz gerekmektedir. Özellikle dolapların ve yatakların sökülüp takılması, özel bir uzmanlık alanı gerektirir. Bu alanda bilgisi olmayan ya da deneyimsiz kişiler, eşyalara kalıcı hasar verebilir. Bundan dolayı da taşınma sebebiyle eşyalarınız kullanılmaz hale gelebilir. Taşınma stresinde bu maddi kaybı yaşamamak ve huzurlu bir şekilde yeni evinize girmek için, doğru bir taşınma firmasını tercih etmeniz gerekmektedir. Özsoy evden eve nakliyat için bizlere ulaşabilirsiniz.

Nakliye Hizmetlerinde Profesyonelliğin Önemi Nedir?

Ev Toplayan Nakliyat
Ev Toplayan Nakliyat

İstanbul ev taşıma firması seçerken profesyonellik öncelikli arayışınız olmalıdır. Disiplinli ve kurumsal firmalar, herhangi bir sorun yaşama riskini düşürmektedir. Bizler de taşınma sırasında hiçbir kayıp yaşamamanız için sigortalı şekilde eşyalarınızı, yeni ev ya da ofisinize taşıyoruz. Bu süreçte yaşanabilecek tüm durum ve olaylara karşı da önlemlerimizi ekiplerimiz ile yaptığımız toplantılarda planlıyoruz. Taşınırken dolap, yatak ya da komidin gibi sökülen tüm eşyaları itina ile bu alanda uzman ekiplerimiz ile söküyoruz. Yeni evinizde aynı titizle takıyoruz.

Ev Toplayan Evden Eve Nakliye Firmaları

Ev Toplayan Nakliyat Firmaları olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Maksimum kaliteli hizmet anlayışının yanı sıra uygun fiyat politikamız ile, taşınma sürecini sizler için kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Taşınırken tüm eşyaları muntazam şekilde yerleştiriyor ve düzeninizi en hızlı şekilde kurmanızı sağlıyoruz.  Taşınma fiyatları için en sağlıklı bilgiyi vermek adına; evler arasındaki mesafe, eşya sayısı ve özel ihtiyaçlar hakkında bilgi sahibi olmamız gerekmektedir. Bizlere sitemiz ve telefon numaramız üzerinden ulaşarak, taşınmanız ile ilgili fiyat alabilirsiniz. En uygun fiyatlar ve kaliteli taşınma hizmeti için bizleri tercih edebilir ve yeni hayatınıza taşınma stresini hissetmeden başlayabilirsiniz.