Ev Toplayan Nakliyat Firmaları

Ev Toplayan Nakliyat Firmaları
Ev Toplayan Nakliyat Firmaları

Ev Toplayan Nakliyat Firmaları her şeyden önce pek çok gazete kâğıdı ya da paketleme kâğıdı almalısınız. Hatta varsa pıt pıt naylon, paketleme naylonu bulundurmalısınız. Kolilerinizin sağlam olduğundan emin olun. Daha sonra kolilerin en alt kısmına yumuşak olması için gazete kâğıdı ya da pıt pıt naylon yerleştirin. Çünkü kırılacak olan eşyalarınızın zemin ile direkt bağlantısını keser ve darbelere karşı koruyabilirsiniz. Ardından tabaklarınızın her birinin arasına mutlaka bağlantılarını kesecek olan gazete kağıdı ya da paketleme kağıdı koymalısınız. Son olarak sıraladığınız tabaklarınızı kutunuzun içinde devrilmeyecek şekilde sabitlemelisiniz. Bu işlemi kutuyu doldurduktan hemen sonra kutu içerisinde hareket edip, birbirine çarpabilecek tüm eşyalarınızın arasına kağıt koyarak yapabilirsiniz. Kutularınızı çok ağır hazırlamamalısınız. Çift oluklu karton kutu kullanmanızı tavsiye ederiz. Seçimlerinizi yaparken kesinlikle malzeme kullanımından kaçınmamalısınız. Çünkü kamyon ile taşınacak olan kırılabilir mutfak eşyalarınız ciddi şekilde zarar görebilir. Özellikle taşınma aşamasında oluşabilecek kaza durumlarından dolayı nakliye firma yetkilisi sizi uyarır. Çünkü nakliye firması kendi paketlemediği hiçbir şeyden ötürü sorumluluk kabul etmez. Taşıma konusunda tabi ki sorumludur ancak iyi paketlenmeyen kolilerde oluşabilecek hasarı kabul etmez.

Nakliye Firması için Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Ev toplayan nakliyat firmaları olarak deneyimli ve bilgili ekibimiz için ortak bir çalışma yürüyoruz. Eşyaları söküp-takmak için uzman ekiplerimizin yanı sıra eşya sıralamasını ve düzenini oluşturacak ekiplerimiz de sizlere hizmet vermektedir. Nakliye firması seçerken bu gibi detaylara önem vermeniz gerekmektedir. Özellikle dolapların ve yatakların sökülüp takılması, özel bir uzmanlık alanı gerektirir. Bu alanda bilgisi olmayan ya da deneyimsiz kişiler, eşyalara kalıcı hasar verebilir. Bundan dolayı da taşınma sebebiyle eşyalarınız kullanılmaz hale gelebilir. Taşınma stresinde bu maddi kaybı yaşamamak ve huzurlu bir şekilde yeni evinize girmek için, doğru bir taşınma firmasını tercih etmeniz gerekmektedir. Özsoy evden eve nakliyat için bizlere ulaşabilirsiniz.

Nakliye Hizmetlerinde Profesyonelliğin Önemi Nedir?

Ev Toplayan Nakliyat
Ev Toplayan Nakliyat

İstanbul ev taşıma firması seçerken profesyonellik öncelikli arayışınız olmalıdır. Disiplinli ve kurumsal firmalar, herhangi bir sorun yaşama riskini düşürmektedir. Bizler de taşınma sırasında hiçbir kayıp yaşamamanız için sigortalı şekilde eşyalarınızı, yeni ev ya da ofisinize taşıyoruz. Bu süreçte yaşanabilecek tüm durum ve olaylara karşı da önlemlerimizi ekiplerimiz ile yaptığımız toplantılarda planlıyoruz. Taşınırken dolap, yatak ya da komidin gibi sökülen tüm eşyaları itina ile bu alanda uzman ekiplerimiz ile söküyoruz. Yeni evinizde aynı titizle takıyoruz.

Ev Toplayan Evden Eve Nakliye Firmaları

Ev Toplayan Nakliyat Firmaları olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Maksimum kaliteli hizmet anlayışının yanı sıra uygun fiyat politikamız ile, taşınma sürecini sizler için kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Taşınırken tüm eşyaları muntazam şekilde yerleştiriyor ve düzeninizi en hızlı şekilde kurmanızı sağlıyoruz.  Taşınma fiyatları için en sağlıklı bilgiyi vermek adına; evler arasındaki mesafe, eşya sayısı ve özel ihtiyaçlar hakkında bilgi sahibi olmamız gerekmektedir. Bizlere sitemiz ve telefon numaramız üzerinden ulaşarak, taşınmanız ile ilgili fiyat alabilirsiniz. En uygun fiyatlar ve kaliteli taşınma hizmeti için bizleri tercih edebilir ve yeni hayatınıza taşınma stresini hissetmeden başlayabilirsiniz.

Ev Taşımacılığında Hangi Eşyalar Toplanır

Ev taşımacılığı zamanı geldiğinde insanlar genellikle iki tür hizmet arasında kalır

1- Cam giyim eşyaların toplamasını müşteri kendisi yapar

Müşteriler çoğu zaman cam ve giyim eşyalarını kendi imkanları ile toplamaktadır. Bu işlem evden eve nakliyat hizmetinin hızlı bir şekilde ilerlemesini sağlar. Çünkü; nakliyat firması sadece büyük eşyalara odaklanır.

2- Cam giyim eşyaların toplamasını nakliyat firması yapar

Müşterilerin bazıları hiç bir şeye dokunmak istemez. Bu yüzden nakliyat firması ile anlaşırken firmadan tüm ürünlerin paketlemesini talep edebilirler. Nakliyat firması da bu ürünlerin paketlenmesi için gerekli koli, beyaz kağıt ve bant organizasyonunu yapar. Bu şekilde paketleme işlemlerini yaparlar. Bu hizmet evden eve nakliye hizmetini biraz geciktirir.

Ev Taşımacılığında Hangi Hizmetler Verilmektedir?

 • Cam eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi ve yeni yerde yerleştirilmesi
 • Askılı elbiselerin paketlenmesi ve tekrardan askılıklara asılması
 • Mobilyaların sökülmesi, paketlenmesi ve yeni yerde yerleştirilmesi
 • Beyaz eşyaların sökülmesi ve yeni yerde yerleştirilmesi
 • Avizelerin sökülmesi ve yeni yerde montaj işlemleri

A’dan Z’e Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

A’dan Z’e dediğimiz tüm hizmeti veren nakliyat firması demektir. Müşteri sadece ayakkabısını alıp tüm süreci nakliyat firmasına devir edebilir. Nakliyat firması tüm ürünleri ayrıntılı bir şekilde paketler taşır ve yeni yerde kurup yerleştirir. Müşterinin istediği hizmetlerden biridir. Bu hizmetin maliyeti diğer taşıma maliyetlerine göre pahalıdır. Ama bazı müşteriler pahalı olmasına rağmen bu hizmeti isteyebilirler. Özellikle karı koca birlikte çalıştıklarında zaman bulamadıkları için bunu nakliyat firmasından talep edebilirler.

Eşya Paketleme Nasıl Yapılır

Eşya Paketleme taşınacak eşyaların özel korunaklı ambalaj malzemesi ile sarılması ile yapılır. Bu sarma işleminin gayesi eşyayı çizilme, darbe alma, kırılma gibi olumsuzluklara karşı korumaktır. Eşyalar daha önceden dezenfekte edilmiş steril ambalaj malzemesi ile sarılır. Açıkta bir yer kalmayacak şekilde paketlemesi yapılır. Kırılacak eşyalar patpatlı havalı balon ambalaj ile sarılır. Diğer eşyalar ve mobilyalarda özel korunaklı ambalajlama malzemeleri ile paketlenir.

Ev Eşyası Paketleme Servisi

İstanbul’da ev eşyası paketleme servisi olarak Anadolu yakası ve Avrupa yakası ilçelerinin tamamında taşınma öncesi, taşınma sonrası veya eşya depolama işlemlerinde eşya paketleme hizmeti veriyoruz. Ev eşyası paketleme servisi elemanlarımız 7/24 dilediğiniz noktada ambalajlama, paketleme, kolileme veya taşıma işlemlerini itina ile gerçekleştirir. Özsoy Nakliyat şirketimiz ev eşyası paketleme hizmetinde hijyenik sıfır ambalaj malzemeleri ile işlemleri gerçekleştir.

Taşınırken Ayakkabılar Nasıl Paketlenir?

Güvenilir hizmet veren nakliyat firmamız taşınırken ayakkabılar nasıl paketlenir sorusunu en güzel şekilde yanıtlamaktadır. Taşınmanın gerçekleştirileceği yerde bulunan tüm ayakkabılar özenle ambalajlara sarılarak paketlenmektedir. Kirlenmemesi ve toz olmaması adına ekibimizin yaptığı ambalajlama hizmeti sizleri memnun edecek niteliktedir. Bütün ayakkabıların paketlemesinin ardından kolay taşınması için kolilere yerleştirilir. Nakliyatın kısa sürede gerçekleştirilmesi sizleri de memnun edecek bir özelliktir. Uzayan nakliye sürelerinde kişiler eşyaları kullanamaz durumda kalacağı için oldukça sıkıntı yaratmaktadır. Bu aşamada sizlere taşınırken yapılması gerekenler hakkında pratik bilgiler sunuyoruz. Ayrıca ekibimiz tüm eşyaların hazırlığını yakından takip ederek gerekli tedbirleri almaktadır. Nakliyat firmamızda asansörlü taşımacılık hizmeti de bulunmaktadır. Yaptırmayı düşündüğünüz nakliyat hizmetleri için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Güvenilir Ayakkabı Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti Alın

Taşınırken ayakkabılar nasıl paketlenir diyen kişiler için ekibimizin başarılı çalışmaları oldukça iyi bir örnek olmaktadır. Paketleme hizmetleri için itinalı şekilde çalışan personelimiz yeterli hazırlığı yaptıktan sonra nakliye işine başlamaktadır. Farklı bir çok eşyanın taşınması sırasında yaptığı gibi ayakkabıları hazırlayan personelimiz ehemmiyet göstererek yapmaktadır. Yeterli derecede hazırlığı tamamlanan eşyaların hızlı şekilde nakliyesi yapılır. Farklı bir adrese taşımanız gerekli olduğu durumlarda ekibimizden destek almak doğru karardır. Bu sayede kısa sürede taşımış olacaksınız. Ayakkabılar için kolileme hizmeti yapılarak eksiksiz olarak taşınmaktadır. Yeterli hizmetin verildiği firmamızdaki tüm işlemler büyük bir hassasiyet gösterilerek yapılır. Ekibimizin çalışmaları sayesinde siz de keyifli bir taşınma deneyimi yaşamış olursunuz.

Taşınırken Kitaplar Nasıl Paketlenmeli?

Taşınırken kitaplar nasıl paketlenmeli? Taşınmak her zaman biz insanlar için bir hayli zor ve telaşlıdır. Özellikle kadınlar için her zaman başlı başına bir sorun olmuştur. Hem taşımak hem paketlemek zordur. Önemli olan taşınma sürecinde paketlemek ve sorunsuz bir şekilde eşyaları gidilecek olan yere götürmektir. Bunlar için evden eve nakliyatın önemi büyüktür. Fakat bunun için istanbul nakliyat firmasını araştırmalı güvencesi, sigortası ve sunulan hizmetlerin farklılığına bakılarak bir seçim yapılmalıdır. Herkes için önemli olan eşyalar vardır. Peki taşınırken kitaplar nasıl paketlenmelidir? Bunlar bir kitapsever için oldukça önemlidir. Bazı insanların kitap hassasiyetini biliyor ve ona göre bir taşınma güvencesi sunuyoruz.

Taşınırken kitaplar nasıl paketlenmeli?

Taşınırken kitaplar nasıl paketlenmeli ve taşınmalıdır? Nakliyat profesyonel bir ekiple olmalıdır  ve hasar kaydı güvencesi tutulmalıdır.  Gidilecek olan yere sağlam ve hasarsız bir şekilde ulaştırması gerekir. Taşınırken kitaplar nasıl paketlenmeli ki hasarsız bir şekilde ulaşsın? Yırtılacak veya yanacak maddelerle bir araya konulmadan ayrı bir şekilde taşınmalıdır.

Çok büyük kütüphaneye sahip insanlar bu konuda oldukça hassas olduğu için bazen özel taşımalar da yapılmaktadır. Tabi ki ücretlerde de buna göre değişiklikler olabilir. Ama buna önem verenler kitapları için bunu göze alırlar.  Taşınırken kitaplar nasıl paketlenmeli bir bakalım;

 • Taşınırken yapılması gerekenler listesi hazırlayın.
 • Öncelikle aynı boyutlarda bulunan kitaplar aynı kutuya konulmalıdır.
 • İnce ve  kalın olmak üzere ayrılırlar.
 • Ciltli ve ciltsiz olmak üzere ayrılırlar.
 • Patpat naylon ile sarılmalıdırlar.
 • Kutular ne çok ne de fazla doldurulmalıdır.

Eğer bu şekilde ayrılırsa taşınırken kitapları daha kolay taşır ve sorunsuz bir şekilde yerine ulaştırırız.

Ev Taşırken Mutfak Eşyası Nasıl Toplanır?

Profesyonel şekilde hizmet veren nakliyat firmamız, ev taşırken mutfak eşyası nasıl toplanır sorusunu en güzel şekilde cevaplamaktadır. Deneyimli personelimiz üstün bir çaba göstererek mutfak eşyalarınızı tek tek ambalajlara sarmaktadır. Kolay taşınma ipuçları ile konforlu taşınmanın gerçekleşmesi için gerekli tüm hazırlıklar yapılmaktadır. Kırılmaya müsait olan malzemelerden cam ve porselen gibi eşyalarınız gerektiği şekilde paketlenerek kolilere yerleştirilmektedir.

Yeni Eve Taşınırken Mutfak Nasıl Toplanır?

Ev taşırken mutfak eşyası nasıl toplanır sorusunun doğru cevabı ekibimizin yaptığı işlemler ile ortaya çıkmaktadır. Mutfaklardaki tüm aksesuarlar ve eşyalar ekibimizin yaptığı çalışma sayesinde hızlı şekilde toplanmaktadır. Ambalajlara sarılan mutfak eşyalarınızın cam ve porselen olanları ehemmiyet gösterilerek hazırlanır. Tencere ve tava gibi eşyalarınız çizilmeye karşı konularak paketlenmektedir.

Taşıma sırasındaki her türlü olumsuz durumun önlemini alan personelimiz işinde oldukça yetkilidir. Yaptırmayı düşündüğünüz nakliyat hizmetini firmamızdan temin ederek keyifli bir taşınma deneyimi yaşayabilirsiniz. Zaman içerisindeki ihtiyacınız olan taşınma ve nakliyat hizmetlerini ekibimizden kolaylıkla alabilirsiniz. İş tecrübesi olan personellerimiz mutfak eşyalarının toparlanması için hassasiyet göstererek çalışmaktadır.

Ev Taşırken Kolaylık Sağlayacak İpuçları

Kolay taşınma ipuçları olarak firmamız da uygulanan ambalajlama ve paketleme hizmetleri birçok fayda sağlamaktadır. Kişilerin maddi olarak zarara uğramaması için ekibimiz profesyonel hizmet vermektedir. Yapılan detaylı hazırlık aşamaları ile tüm eşyalar yeni adresine nakliye edilir. Geniş nakliye araçlarımız sayesinde tüm eşyalar tek seferde taşınmaktadır. Hiçbir tedbirin alınmadığı taşınmalar da oldukça büyük problemler yaşanmaktadır.

Firmamızın yaptığı hizmetlerden olan kolileme ve paketleme hizmeti sizleri de memnun edecektir. İtinalı hareket eden personelimiz işinin ehli ve oldukça yetkilidir. Gerekli ekipmanların kullanıldığı nakliyat hizmetlerimiz de asansörlü taşımacılık hizmeti de bulunmaktadır. Oldukça kolay bir taşınma gerçekleştirmek için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Ev Taşırken Kolay Taşınma İpuçları Listesi

Ekibimiz kolay taşınma ipuçları olarak uyguladığı kolileme hizmeti ile özel korunaklı şekilde eşyalarınızı taşımaktadır. Kolilere yerleştirilen eşyalar hiçbir olumsuz durum ile karşılaşmadan nakliye edilmektedir. Taşınırken kitap paketleme kolileme yapılarak sorunsuz taşınır. Firmamızın tüm personeli nakliye öncesindeki hazırlıkların detaylı olarak yapılmasını gerçekleştirmektedir. Zaman zaman taşınma ihtiyacı duyulduğu için firmamız bu hizmeti isteyen herkese sunmaktadır.

 • 3 farklı boyutta bolca koli
 • Koli bandı
 • Makas
 • Kolilerin üzerine yazmak için etiket
 • Gazete kağıdı
 • Çöp poşeti
 • Samanlı ya da düz beyaz kağıt

Köpük ya da patlatmaktan çok hoşlandığımız şu pıt pıtlar

Eşyalarınızın güven içerisinde taşınmasını istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Paketleme hizmetlerimizde kullanılan tüm malzemeler eşyalarınızın en iyi şekilde muhafaza edilmesini sağlamaktadır. Mutfak eşyalarındaki hassas ve kırılmaya müsait olan eşyalar ayrıca özen gösterilerek paketlenmektedir. Hizmet kalitemiz gereği tüm işlemleri ustalıkla yapmaktayız. Yaptığımız itinalı hizmetin sonucunda eşyalar kusursuz bir şekilde yeni adresine yerleştirilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir