İstanbul Ayvalık Evden Eve Nakliyat yaklaşan Turizm sezonu nedeni ile İstanbul Ayvalık evden eve nakliye talepleri arttığını gözlemledik. Firma olarak sezon boyunca Bodrum ve çevresine sürekli nakliye hizmeti verecek şekilde yapılandık.

Firmamızın bünyesinde büyük,küçük,açık ve kapalı kasa araçlar mevcuttur. Asli işimiz İstanbul Ayvalık arası ev taşıma olmasına rağmen diğer nakliye işlerini de yapacak alt yapımız mevcuttur.

İstanbul Ayvalık Arası evden eve nakliyat esnasında başlangıç olarak doğru bir planlama yapıyoruz.  Bunu yapabilmek için ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti uyguluyoruz.

İstanbul Ayvalık Evden Eve Nakliyat
İstanbul Ayvalık Evden Eve Nakliyat

Ekibimiz taşınacak evin hacmine göre hazırlanıyor. Paketleme malzemeleri ve diğer araç gereçlerimiz en doğru şekilde belirleniyor.

İşe başlandığında paketleme , detaylı eşya toplama işleri en iyi şekilde yapılıyor. Eğer yeni ve eski ev 2.kat ve üzeri ise mutlaka asansörlü evden eve taşımacılık yapıyoruz.

İstanbul Ayvalık Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul Ayvalık Evden Eve Nakliyat Fiyatları tablomuz tahmini ortalama ücretlere dayanarak yazılmıştır. Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti ile eşyalarınızı yerinde görerek ne kadar eşyanızın olduğu hakkında fikir sahibi oluyoruz.

Eşyanızın kapladığı alan, miktarı, kaç araç ile taşınacağı ve kaç kişilik nakliye ekibi ile taşımanın gerçekleştirileceğini belirler. Belirlenen bu şartlar nakliye ücretlerini etkilediğinden İstanbul Ayvalık evden eve taşıma ücretleri için lütfen Ücretsiz nakliye ekspertiz hizmeti talep ediniz.

Ev Taşıma TipiEvden Eve Nakliyat FiyatlarıAsansörlü Ev Taşıma Fiyatları
1+1 EV TAŞIMA FİYATI5000 ₺750 ₺
2+1 EV TAŞIMA FİYATI7000 ₺900 ₺
3+1 EV TAŞIMA FİYATI9000 ₺1.200 ₺
4+1 EV TAŞIMA FİYATI10.500 ₺1.800 ₺
İŞ YERİ VE OFİS TAŞIMA FİYATI20.000 ₺TEKLİF AL
Fiyat Tablosu

İstanbul Ayvalık Evden Eve Nakliye Ücretleri

İstanbul Balıkesir Evden Eve Nakliyat Ücretleri ile indirimli ev taşıma fiyatlarımızdan faydalanın. Kesk, Disk, Memur-Sen, Eğitim Sen, Büro-Sen, Tüm Eğitim Sen gibi daha bir çok İşçi, Memur, Öğretmen, Hemşire, Doktor, Polis, Bekçi, Kamu Personeline indirim uyguluyoruz. Ayvalık Anlaşmalı Nakliyat firması ile sendikalar arasında imzalanan taşımacılık Protokolümüz gereği nakliyat fiyatlarında indirim yapılmaktadır.

İstanbul Ayvalık Sigortalı Evden Eve Nakliye

İstanbul Ayvalık Sigortalı Evden Eve Nakliyat hizmeti sunan Özsoy Nakliyat şirketimiz yıllarca nakliye sektöründe çalışmıştır; Bu süre zarfından edindiği bilgi birikim ve deneyimlerle taşımacılık sektöründe lider bir konuma gelmiştir. İstanbul’de bulunan bir çok nakliyat firmasına örnek teşkil eden çalışmalara imza atmıştır. İstanbul’in resmi özel Nakliyat şirketi olarak sektörde pek rakibimiz bulunmamaktadır.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat
Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Ayrıca sektörde hizmet sunan bir çok şahıs resmi olmadan çalışmalarını sürdürmektedir. Lütfen merdiven altı nakliye ekiplerine karşın dikkatli olunuz.

K3 Belgeli ve Logolu araçlar ile taşıma hizmeti sunmaları gereken gerçek firmalar ile çalışınız. Aksi halde olumsuz durumlarda karşınızda bir muhattap bulamazsınız. Özsoy Nakliyat şirketi olarak biz her türlü taahhüdü resmi yazılı bir şekilde vermekteyiz.

İstanbul Ayvalık Parça Eşya Taşıma

İstanbul Ayvalık parça eşya taşıma haricinde parça eşya taşıma işlerinizi de yapıyoruz. İstanbul Ayvalık arası yol çizelgemiz ,Bursa, Balıkesir, den geçmektedir. İstanbul’dan ayrıca bu iller içinde evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz.

Bu istikamette taşınacak hemen her türlü yük için uygun araç filomuz mevcuttur. İstanbul Ayvalık arası çalışan nakliye firmaları için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Tecrübemiz sayesinde taşınacak yük ve eşya cinsine göre planlamızı yapıyoruz.

İstanbul Ayvalık Arası Boş Donen Kamyonlar

İstanbul Ayvalık arası evden eve nakliye için boş dönüş aracı arayan müşterilerimiz mevcut. Bu Müşterilerimiz için İstanbul’dan Bodrum’a boş evden eve nakliye kamyonu ayarlıyoruz.

Çok geniş bir kamyon filomuz olduğundan bu bizim için oldukça kolay bir işlemdir. Ayvalık’a gide ve ya Ayvalık’dan İstanbul’a gelen müşterilerimizin tarihlerini ayarlıyoruz. Bu Sayede Gidiş Dönüş aracı olarak evden eve taşımacılık hizmeti verebiliyoruz.

Ayvalık Şehirler Arası Nakliyat

Ayvalık Şehirler Arası Nakliyat Şirketi olarak bir çok şehre eşya paketleme ve taşıma hizmeti sunuyoruz. Bunlar genellikle ev eşyaları olmaktadır. 1+1 ev taşıma için küçük boy şehirlerarası nakliye aracımız mevcuttur. 2+1 Ev Taşıma için Orta boy nakliye aracımız vardır. 3+1 Ev Taşıma için Şehirlerarası evden eve nakliyat aracımız mevcuttur.

Dilediğiniz zaman ister ev eşyaları ister ofis taşıma fark etmez eşyalarınızı aynı gün taşıyoruz. Gecikmeli durumlarda da eşya depolama hizmetimiz ile eşyalarınızı özenle depolarımızda muhafaza ediyoruz.

İstanbul Ayvalık Evden Eve Nakliye Fiyatları Nedir?

İstanbul Ayvalık Nakliyat ile yeni evinize taşınırken sizlere aile dostu ve uygun fiyat politikası hizmet veriyoruz.

İstanbul Ayvalık Parça Eşya Taşıma Yapıyor Musunuz?

İstanbul Ayvalık arası parça eşya taşımada en uygun fiyatlar ile sizlere kolaylık sağlıyoruz.