İstanbul Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmet sektöründe adını yıllardan beri yukarıya taşıyan, gün geçtikçe müşteri memnuniyeti ile kendine büyük bir müşteri ağı sağlayan Özsoy ailesi ile sizlerde evinizi iş yerinizi gönül rahatlığı ile taşıtabilirsiniz. Kurumsal kimliğinden asla taviz vermeden İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında her zaman saygınlıkla karşılanan bir lojistik şirketiyiz.

İstanbul evden eve nakliyat şirketi olarak; 1990 yılından beri sektöründe en iyi olmak ve sektörünü en üst seviyelere taşımak adına önemli adımlar atmıştır. Kısacası elini taşına altına koyan firmamız günümüzde bu hizmetin meyvesini fazlası ile almıştır.

Evden eve hizmetlerini bir sektör haline getiren şirketimiz bu konuda bir araya gelen sivil toplum örgütlerine de üye olmuştur. Devlet bünyesinde de bu hizmet sektörü ile ilgili gerekli hareketlilik söz konusu olmuştur. Aynı zamanda K3 belgesi ile evden eve nakliyat hizmetleri yapan firmalar ayrı konuma gelmiştir. Kısacası resmi olarak lojistik şirketlerinden ayrılmıştır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliye firmaları içinde en güvenli ve garantili taşımacılık hizmeti sunan kurumsal nakliye şirketiyiz. İstanbul’da şehir içi taşıma, şehirler arası nakliyat, ofis taşıma, parça eşya taşıma, asansörlü nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz.

Resmi faturalı kurumsal nakliye şirketleri arasında lider konumda olan evden eve nakliye sektörü için örnek alınan rehber niteliği taşımaktayız. Siz istanbul lojistik firmaları arasında nakliyat firmanızı seçerken lojistik firmalarını araştırarak seçmelisiniz.

İstanbul lojistik değerli müşterileri istanbul nakliye firması olarak; ev taşıma şirketi arayan vatandaşlarımız için güvenli garantili uygun fiyat nakliyat firmasıdır.

İstanbul’un en köklü ve eski evden eve nakliyat firmalarından biriyiz. İstanbul nakliye, nakliyat taşımacılık hizmetlerini sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz fiyat teklifini mail ile, Whatsap ile veya teklif al kısmından talep isteği oluşturun. Talep ettiğiniz taşıma hizmeti temiz hijyenik nakliye ekipman ve ekibimizce korona virüs tedbirlerine uyarak güvenle gerçekleştirilir.

İstanbul Şehir İçi Nakliyat 

Kimi zaman nakliyat hizmetinin şehir içi olarak yapılması talep edilmektedir. İstanbul şehir içi nakliyat hizmetinin her zaman profesyonel bir hizmet alanı içerisinde yer aldığını ifade edebiliriz. Bir kentin sınırları içerisinde gerçekleştirilen nakliyat hizmetleri şehir içi taşımacılık hizmet alanı içerisinde yer almaktadır. Firmamız İstanbul şehir içi nakliyat firmaları arasından her zaman ayrıcalıklı hizmetleriyle ön plana çıkmaktadır.

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul şehirler arası nakliyat firmamız kurulduğu ilk günden itibaren kendini geliştirmekte, gelişen teknolojiyi hizmetlerine uygulayıp tecrübe ile bir araya getirmektedir. Eşyalarınıza gereken özen ve dikkati göstererek yeni şehrinizde, yeni evinizde kullanımınıza hazır halde sizlere sunmaktayız. İlk hedefimiz olan müşteri memnuniyeti ilkesi altında güvenli ve huzurlu bir şekilde nakliyat hizmeti vermek adına, kaliteden ödün vermeyen anlayışımız ile çalışmaktayız. Kurumsal bir yapı içerisinde eşyalarınızı sorunsuz şekilde taşımaktayız.

Profesyonel Evden Eve Nakliyat

Profesyonel evden eve nakliyat şirketi olarak güvenli ve konforlu taşımacılık hizmeti almanız için her türlü özveriyi gösteriyoruz. En kaliteli taşıma hizmetini en uygun şekilde yapan profesyonel evden eve nakliyat şirketimizi seçin güvenle taşının. Nakliye şirketimizin ev taşıma  konumunda sunduğu hizmetler aşağıda sıralanmıştır.

Profesyonel Ev Taşıma Sigortalı KaskoluUygun Fiyatlı
Profesyonel Eşya DepolamaSigortalı KaskoluUygun Fiyatlı
Profesyonel Şehirler Arası NakliyatSigortalı Kaskolu Uygun Fiyatlı
Profesyonel Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları eşyalarınıza göre değişir. Taşınacak eşyalar az veya çok ise fiyat da buna göre belirlenir. Yani az eşya az iş ve daha kısa sürer. Daha az kişi çalışır ve daha az maliyetlidir. Aksi halde çok eşya çok zaman alır ve maliyetli olduğundan fiyat da artış gösterir. Aşağıda Beşiktaş nakliyat fiyatları listesi yer almaktadır. Ortalama tahmini ev taşıma fiyatları aşağıda sunulmuştur.

Evden Eve Nakliyat ÜcretleriEvden Eve Nakliyat FiyatlarıAsansörlü Evden Eve Taşıma Fiyatları
1+1 Ev Taşıma Fiyatı2200 – 2800 ₺3300 ₺
2+1 Ev Taşıma Fiyatı2800 – 3500 ₺4000 ₺
3+1 Ev Taşıma Fiyatı3500 – 4000 ₺4500 ₺
4+1 Ev Taşıma Fiyatı 4000 – 4500 ₺5000 ₺
5+1 Ev Taşıma Fiyatı5000 – 5500 ₺6000 ₺
Güncel Ev Taşıma Fiyatları
Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Nakliyat işlemlerinde müşterilerin haklarını korumak adı altına almış olduğumuz bir karardır. Sigortalı evden eve nakliyat kapsamında eşyalarınız taşındığında, eşyalarınız firma kaynaklı bir zarar görürse sigorta şekilde devreye girerek tüm maddi değeri karşılamaktadır. Sigortalı taşımacılık kaplama bu açıdan oldukça önemli işlemlerdir. Sizler de tüm nakliye işlemlerimiz için sigortalı taşımacılık kapsamı ile hizmet sunan  İstanbul evden eve nakliyat firmamızı tercih ederek, güvenli şekilde taşınma ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. İstanbul civarında uygun fiyatlı olarak hizmet sunan nakliyat şirketimiz, kaliteli ve kurumsal hizmetler sunmaya devam etmektedir. Sizler de taşınma ihtiyaçlarınız için Sigortalı Nakliyat firmamızı tercih edebilir, sağlamış olduğumuz tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat
Sigortalı Evden Eve Nakliyat
Sigortalı Ev TaşımaKaskolu Ev Taşıma
Sigortalı Eşya DepolamaKaskolu Eşya Depolama
Sigortalı Şehirlerarası NakliyatKaskolu Şehirlerarası Nakliyat
Sigortalı Nakliyat Güvencesile Ev Taşıma Hizmeti

Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için deneyimli kadro ve 64 yıla varan tecrübesi ile Özsoy Nakliyat profesyonel çözümler sunar

Şehirler Arası Nakliyat

Türkiye’nin 81 iline profesyonel düzeyde şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri sunan tek kurumsal taşımacılık şirketiniz

Asansörlü Nakliyat

İstanbul’un tüm ilçelerine dışarıdan asansör kiralama hizmeti vermekteyiz. Firmamızdan teklif almadan karar vermeyiniz. Profesyonel destek için hemen arayın.

 • izmir şehirler arası nakliyat

  izmir şehirler arası nakliyat

  İzmir nakliye firmaları arasında sunmuş olduğumuz hizmet dolayısıyla öne çıkarak İzmir şehirler arası nakliyat firması konumunda birinci sırada yer alan firmamız ile kurumsal olarak çalışıyoruz. Hizmet kapsamında eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması söz konusu olur. Sigortalı nakliyat hizmeti ve geniş araç filosu ile Özsoy Nakliyat olarak firmamız evden eve nakliyat konusunda öne çıkarak stressiz bir …


 • Pendik Yalova İdo Seferleri

  Pendik Yalova İdo Seferleri Pendik Yalova Pendik hızlı feribot seferleri İstanbul Pendik İdo Feribot İskelesi ile Yalova İdo Feribot İskelesi arasında yapılır. Pendik Yalova feribot seferleri yaklaşık 45 dakika sürer. Hızlı feribotlar araç yanında yaya yolcuda taşır. İdo Pendik Yalova feribot saatlerini incelerken bazı seferlerin pazar günü yapılmadığına, bazı seferlerin ise yanlızca belli günlerde yapıldığına …


 • Zeytinburnu Ofis Taşıma

  Zeytinburnu Ofis Taşıma

  Zeytinburnu ofis taşıma, ofis değiştirirken eşyaların güvenle taşınması için, nakliye firmaları tarafından verilen bir hizmettir. Tıpkı, evden eve nakliyatta olduğu gibi, belirli bir plan dahilinde taşıma işi gerçekleştirilir. Ancak, ofis taşımacılığı, evden eve nakliyata göre, daha detaylı ve titiz bir çalışma gerektirmektedir. Ofislerde önemli evrak, arşiv ve dosyaların bulunması, ofis taşımacılığının daha dikkatli yapılmasını zorunlu …