İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat şirketi olarak;1990 yılından beri sektöründe en iyi olmak ve sektörünü en üst seviyelere taşımak adına önemli adımlar atmıştır. Kısacası elini taşına altına koyan firmamız günümüzde bu hizmetin meyvesini fazlası ile almıştır. Evden eve hizmetlerini bir sektör haline getiren şirketimiz bu konuda bir araya gelen sivil toplum örgütlerine de üye olmuştur. Devlet bünyesinde de bu hizmet sektörü ile ilgili gerekli hareketlilik söz konusu olmuştur. Aynı zamanda K3 belgesi ile evden eve nakliyat hizmetleri yapan firmalar ayrı konuma gelmiştir. Kısacası resmi olarak lojistik şirketlerinden ayrılmıştır.

İstanbul Evden Eve Nakliye Firması

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat firmaları içinde en güvenli ve garantili taşımacılık hizmeti sunan kurumsal nakliye şirketiyiz. İstanbul’da şehir içi taşıma, şehirler arası nakliyat, ofis taşıma, parça eşya taşıma, asansörlü nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz. Resmi faturalı kurumsal nakliye şirketleri arasında lider konumda olan evden eve nakliye sektörü için örnek alınan rehber niteliği taşımaktayız. Siz istanbul lojistik firmaları arasında nakliyat firmanızı seçerken lojistik firmalarını araştırarak seçmelisiniz.

İstanbul lojistik değerli müşterileri istanbul nakliyat firması olarak; ev taşıma şirketi arayan vatandaşlarımız için güvenli garantili uygun fiyat nakliyat firmasıdır. İstanbul’un en köklü ve eski evden eve nakliyat firmalarından biriyiz. İstanbul nakliye, nakliyat taşımacılık hizmetlerini sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz fiyat teklifini mail ile, Whatsap ile veya teklif al kısmından talep isteği oluşturun. Talep ettiğiniz taşıma hizmeti temiz hijyenik nakliye ekipman ve ekibimizce korona virüs tedbirlerine uyarak güvenle gerçekleştirilir.

İstanbul Şehir İçi Nakliyat Hizmetleri

Kimi zaman nakliyat hizmetinin şehir içi olarak yapılması talep edilmektedir. İstanbul şehir içi nakliyat hizmetinin her zaman profesyonel bir hizmet alanı içerisinde yer aldığını ifade edebiliriz. Bir kentin sınırları içerisinde gerçekleştirilen nakliyat hizmetleri şehir içi taşımacılık hizmet alanı içerisinde yer almaktadır. Firmamız İstanbul şehir içi nakliyat firmaları arasından her zaman ayrıcalıklı hizmetleriyle ön plana çıkmaktadır.

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul şehirler arası nakliyat firmamız kurulduğu ilk günden itibaren kendini geliştirmekte, gelişen teknolojiyi

hizmetlerine uygulayıp tecrübe ile bir araya getirmektedir. Eşyalarınıza gereken özen ve dikkati göstererek yeni şehrinizde, yeni evinizde kullanımınıza hazır halde sizlere sunmaktayız. İlk hedefimiz olan müşteri memnuniyeti ilkesi altında güvenli ve huzurlu bir şekilde nakliyat hizmeti vermek adına, kaliteden ödün vermeyen anlayışımız ile çalışmaktayız. Kurumsal bir yapı içerisinde eşyalarınızı sorunsuz şekilde taşımaktayız.

İstanbul Evden Eve Taşımacılık
İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Kurumsal İstanbul evden eve taşımacılık firması olarak İstanbul’da Anadolu yakası ve Avrupa yakası bölgelerinde ev eşyası taşıma ve komple ev taşıma ihtiyaçlarınıza profesyonel sigorta garantili nakliye çözümleri geliştiriyoruz. İstanbul’un en iyi evden eve nakliyat firması olarak İstanbul evden eve taşıma ekip ve ekipmanlarımız ile birlikte dilediğiniz zaman ve arzu ettiğiniz yere eşyalarınızı sizin belirlediğiniz koşullarda taşıyoruz. Özsoy Nakliyat şirketi demontaj ve montaj dahil İstanbul evden eve taşıma fiyatları bakımından oldukça ekonomik ücretlerle taşımacılık yapar. İstanbul’un çözüm odaklı nakliyat şirketi nakliyede hızlı çözümler üretir. Son model nakliye araçları ile güvenli taşınma hizmeti veren firmalar arasında en güvenli taşınmayı gerçekleştiren kurumsal nakliye şirketiyiz.

Nakliyat

Nakliyat işlerini çok basit gören insanlara şimdi bir ev taşımacılığı nasıl yapılır? sorusuna cevap vereceğiz. Aslında evden eve taşıma genel anlamda basit görünen ama işin ehli olmayan insanlarla yapılmaya çalışıldığında zorlaşan bir hizmet haline gelmektedir. Eğer eviniz taşınacaksa şu konulara dikkat etmeniz gerekmektedir.

  • İlk olarak evinizin taşınacağına karar verirseniz birinci görev nakliyat firmalarından ekspertiz talep ediniz.
  • Yapılan ekspertizler ve verilen bilgiler eşliğinde firma seçiminde dikkatli olmanız gerekmektedir. Yapılan tüm görüşmeleri detaylı bir şekilde sözleşme aşamasına geçirilmesi gerekmektedir. ( Firmamız tarafından ücretsiz ekspertiz olarak yapılmaktadır.)
  • Taşınma işlemlerinde eşyaların yoğunluğu, mesafeler veya farklı durumlara istinaden taşınma süreleri bir gün, iki gün yada birkaç gün sürebilir.
  • Taşınma süreçlerinde mobilyaların, beyaz eşyaların ve elektronik eşyaların söküm, paketleme ve kurulum işlemleri detaylı olarak yapılır.
  • Her zaman kurumsal nakliyat firmaları tarafından yetkili bir personel bulundurmak zorundadır.
  • Sigorta işlemleri ile ilgili olarak nakliye firmaları tarafından gerekli sigorta işlemleri taşınmadan önce yapılır ve müşteriye verilir. Nakliye tarafından iletilmediği taktirde siz talep ediniz.
İstanbul Evden Eve Nakliyat Şirketleri

İstanbul evden eve nakliyat şirketleri ile ilgili her geçen gün olumlu olumsuz durumlar ortaya çıkmaktadır. Ülkemizde profesyonel evden eve nakliye hizmetlerini bu kadar başarılı yapan bir nakliyat şirketi sadece bu hizmet ile yetinmez. Firmamız ev taşımacılığı hizmetleri dışında sizlere; ofis taşımacılığı, kurumsal nakliye, eşya depolama, askılı elbise taşımacılığı gibi kısaca; bireysel ve kurumsal tüm taşımacılık hizmetlerinizi en iyi şekilde organize ederek ilerlemektedir. Bu hizmetlerini yıllardır gerçekleştiren bir nakliyat şirketi olan firmamızın referanslarını da yine referanslar bölümünden inceleyebilirsiniz. Güveni tek adresi olan bir nakliyat şirketi ile çalışmak istemez misiniz

Taşımacılık İstanbul

Evden eve taşımacılık İstanbul firmaları arasında yer alan Özsoy nakliyat; Ev taşımacılığı süreçlerinde sizlere her konuda şeffaf ve açık bir şekilde destek vermektedir. Sigorta işlemleri, paketleme işlemleri ve nakliyat işlemlerinde hangi durumlar söz konusudur. Nakliyat defteri nedir? Binlerce sorunuza hızlıca cevap verebilmekteyiz. Sizlerden ricamız nakliyat defteri yada başka bir adı ile nakliyat platformu adı altında komsiyonculuk işi yürütülen işlerden uzak durunuz.

“Şimdiden Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz”

Özsoy nakliyat firması olarak her zaman kapımız sizlere açıktır. Firmamızın adını kullanan şahıslara lütfen itibar etmeyen.

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul eşya depolama firması olarak sizlere sigorta hizmetleri hakkında ayrıntılı olarak bilgi veriyor olacağız. Depolama hizmetlerinde en önemli konulardan biri de hiç şüphesiz ki sigorta bölümüdür. 2 türlü sigorta hizmeti yapılmaktadır. Birincisi taşıma sigortası, ikincisi depolama sigortasıdır. birinci sigorta yapılmasının sebebi; eşyalarınızın evinizden depoya kadar gidiş süresinde oluşabilecek hasarlara karşı alınan önlemdir. İkinci sigorta ise depolarımızda muhafaza ettiğimiz eşyaların başına herhangi bir yangın, hırsızlık gibi durumlara karşı alınan tedbirlerdir. Özsoy ailesi olarak bu hizmete büyük önem vermekteyiz. Ve Türkiye’nin en iyi sigorta firması olan ALLİANZ ile ortak çalışmaktayız.

İstanbul Ofis Taşıma Şirketleri

İstanbul ofis taşımacılığı , Türkiye’nin taşımacılık sektöründe yer edinen en önemli hizmet ağlarından biridir. Her geçen gün yeniliklerle büyüyen bir hizmet ağında her firma bulunmak ister. Günümüzde İstanbul ofis taşıma şirketleri adı altında birçok nakliyat firmaları ortaya çıkmıştır. Bunların kimisi iyi kimisi kötü olarak diyebiliriz.