İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat olarak bizler sektörün en önde gelen firmalari başında olmamiz rağmen yıllar dir süre gelen Nakliye hizmeti tarihimizde en büyük önceliği daima müşterilerimiz ana prensiplerine uygun tutarak sürekli kendimizi geliştirmeyi amaç olarak benimsemiş durumdayiz Söz konusu eşyalariniz güvenliği temizliği ve sizin bu İstanbul İzmir Evden Eve Nakliye işlemleri gerçekleştirilirken huzurlu hissetmeniz. Bir nakliyat hizmeti ortalama 5 saat sürmektedir daha sonrasin da yapılacak iş yükü siz değerli müşterilerimize aittir.

İstanbul izmir Evden Eve Nakliyat
İstanbul izmir Evden Eve Nakliyat

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Şirketleri

İstanbul İzmir evden eve nakliyat işlemi kişilerin gözünü en fazla korkutan olaylar arasında yer alır. Nedeni ise zaten taşınma işleminin oldukça zorlu olması ve kişileri korkutması nedeni ile bir şüpheye düşürür bir de şehirlerarası taşımacılığın yapılması durumunda daha da kuşku yaşanır. Eşyaların özellikle zarar görmemesi için dikkatli davranılması gerekir. Aksi halde eşyalarda geri dönülemeyecek büyük zararlar meydana gelebilir. Eşyaların herhangi bir şekilde zarar görmemesi için doğru bir nakliyat firması ile çalışmak gerekir. Bu nedenle de en doğru işlem doğru bir nakliyat firması tercih edilmesidir. Bu sayede hem korku yaşamanıza hem de herhangi bir şekilde şüpheye düşmenize gerek kalmaz.

İzmir İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları

İzmie İstanbul evden eve nakliyat firmaları firmaları arasında en güvenli ve garantili taşıma hizmetlerini sunuyoruz. Sözde değil yazılı sözleşmeli güvenli taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. İstanbul izmir arası taşımacılık hizmetlerimizi tüm Türkiye geneli temsilcilik ve şubelerimizle bütün halinde koordine şekilde güvenle gerçekleştiriyoruz. İstanbul izmir arası evden eve nakliyat olarak güvenli ve konforlu taşıma alanında hizmet vermekteyiz. İzmir’dan İstanbul’a taşınmak için şehirlerarası evden eve nakliyat İzmir nakliye araçlarımız hizmetinizde.

İstanbul İzmir Ev Taşıma Fiyatları

İstanbul Adana Nakliye Ücretleri 1500 tl den başlamaktadır. Ekonomik ve indirimli ücretlerle her şey dahil profesyonel taşımacılık hizmetlerimizden yararlanın. Merdiven altı gayri resmi ve gayri ciddi firmalar ile 100 tl için güvenli olmayan firma veya şahısları tercih etmeyin. Onun yerine güvenli ve garantili taşıma hizmetlerini piyasa fiyatlarının da altında sözleşmeli şekilde sunan Özsoy Nakliye şirketimizi tercih edin kazanın. Uygun ücret tarifesiyle şehirler arası nakliyat ile indirimli ücretlerle taşının

Nakliyat FiyatlarıAsansör KurulumuEk Hizmetler
1+1 Ev Taşıma2.000 – 2.500 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺
2+1 Ev Taşıma2.500 – 3.000 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺
3+1 Ev Taşıma3.000 – 3.500 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺
Ofis Taşıma3.000 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺
Fiyat Tablosu

İstanbul izmir Parça Eşya Taşıma

istanbul izmir ev eşyası taşıma konusunda profesyonel evden eve nakliyat firması gerçekten bu konuda hızlı ve güvenli hizmet oluşturmaktadır. Özellikle ev eşyalarının bir kısmının veya üretim yapılan eşyaların bir kısmının taşınması söz konusu olduğunda en iyi evden eve nakliyat parça eşya taşıma kategorisinde en uygun yöntemleri uygulamaktadır. İhtiyacımız olan araç zamanında temin edilmekte güvenliği sağlayabilecek eşya sigortalama işlemleri detaylı bir şekilde yapılmaktadır. Paketleme işlemlerinde en uygun paketleme ve ambalaj malzemeleri kullanılmakta eşyaların taşınma sırasında en titiz çalışmalar yapılmaktadır.

İstanbul İzmir Ofis Taşıma Hizmeti

istanbul izmir evden eve nakliyat çalışmaları kapsamında gerçekleştirmiş olduğumuz ofis taşımacılığı işlemlerini hassasiyetle yürütüyoruz. Planlı, programlı bir şekilde yaptığımız ofis taşıma işlemlerinde her zaman ücretsiz ekspertiz hizmetini sunarak müşterilerimizin bu konu hakkında net bilgi sahibi olmasına yardımcı oluyoruz. Verilen raporlar doğrultusunda taşıma programı hazırlanarak ofis malzemeleri en hassas şekilde yüksek katlara hassas asansörler kullanılarak taşınmaktadır. Bu alanda taşıma personeli, paketleme elemanları, teknik elemanlar, şoförler, eşya asansörü operatörleri covid-19 testi gerçekleştirilmiş sağlıklı kişilerden oluşmaktadır.

İndirimli İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

evden eve nakliyat firmamız kurulduğu günden bugüne kadar en uygun evden eve nakliyat fiyatlarını müşterilerine sunmaktadır. En garantili, en güvenli ve emniyetli hijyenik ortamlar sağlayarak gerçekleştirmiş olduğumuz istanbul evden eve nakliyat çalışmalarında özellikle ücret konusunda hassasiyeti maksimum seviyede oluşturmaktayız. Yapılan plan ve projeler, sigortalama işlemleri, eşya asansörü kullanımı, araçların büyüklüğü, eşyaların taşıma mesafesi olayları etkilemektedir. Bütün hassasiyeti ön plana koyarak müşterilerimizi memnun edecek evden eve nakliyat fiyatları belirlemekteyiz.

İstanbul İzmir Sigortalı Evden Eve Nakliyat

İstanbul İzmir evden eve nakliyat şirketi kaliteli taşımacılığın yanında garantili taşımacılığında önemli olduğunu kabul eden bir kuruluştur. Özellikle taşıma işlemlerine başlamadan önce genellikle – ücretsiz ekspertiz hizmeti uygulayarak ön kontrolleri müşteri gözetiminde yapmaktayız. İstanbul sigortalı nakliyat firmamız aracılığı ile taşınmasını istediğiniz eşyalarınız yüksek bedeller karşılığında sigortalama işlemine tabi tutulmaktadır. Anlaşmalar sonucunda ortaya çıkarabilecek bütün koşullar sorgusuz sualsiz yerine getirilmektedir. Sigortalama işlemleri evden eve nakliyat firması olarak yaptığımızda memnuniyeti, güvenliği, hassasiyeti ve emniyetli çalışma prensiplerini eksiksiz yerine getirdiğimizi görmekteyiz.

İzmir İstanbul Evden Eve Taşımacılık

İzmir İstanbul Evden Eve Taşımacılık olarak bizler sizin bu iş yükünüzü azaltmak adina bütün eşyalarinizi tek tek demonte haline getirerek , en ufak ayrintisina kadar paketlenip yeni adresinize taşıdıktan sonra tekrar monte haline getiriyoruz. İşte biz bu işlemlerin başında size söz verdiğimiz anahtar teslim İzmir İstanbul Nakliyat hizmetini gerçekleştirmiş oluyoruz. Minimum riskle en güvenilir nakliyat hizmeti için İstanbul evden eve nakliyat ve tüm Türkiye’de ki en iyi nakliyat firmalarin dan biri olan İstanbul Nakliyat ev,ofis ve parsiyel eşya taşımaciliğin da size tavsiye ediyoruz.

İzmir İstanbul Evden Eve
İzmir İstanbul Evden Eve

Türkiye’de Nakliyat sektöründe taninmiş bir firma olmamiza karşı, ayni zamanda kurumsallaşarak sektörde ki kalıcılığımızı sabitleştirmiş bulunuyoruz. Sektör deki bütün firma gereksinimlerini kendi bünyesinde bulunduran İstanbul İzmir  Evden Eve Taşımacılık size bu özelliği sayesinde güven vermektedir. Eşyalariniz henüz kamyonumuz yoldayken sigorta altına alınarak daha adresinize varmadan, iki taraf içinde huzurlu bir yolculuğun ilk aşamalara birlikte adim atmiş oluyoruz. Bütün bu işlemleri gerçekleştirilirken ayni zamanda bütçenizi sarsmiycak cazip fiyatlarla sizin ekonominizide düşünen İstanbul İzmir Evden Eve Taşıma sektörde ki diğer firmalara oranla %20 daha uygun fiyat avantajiylada karşınızda.

İstanbul İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Firması Deneyim, ekipman ve personel konusunda her zaman en doğru seçimi olan İstanbul izmir Nakliyat firmamiz 1990 yılından beri uzman yönetici ekibiyle herzaman en doğru ve en güvenilir nakliyat hizmetini prensip olarak benimsemiştir. Bu uzman kadromuzla huzurlu taşınacağınızdan emin olabilirsiniz. Eviniz nerde olursa olsun, asansörlü taşıma hizmeti bulunan nakliyat firmamiz asansör sorunuda ortadan kaldirmaktadir. Size sadece arkaniza yaslanip bizimle taşınmanin keyfi çıkarmak kalir. Buraya tıklayın bizim hakkimizda detayli bilgileri web sayfamizda bulabilirsiniz.

İzmir Evden Eve Nakliye Bölgeleri

Ucuz İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Ücretleri Hesapla

Ucuz İstanbul İzmir evden eve nakliyat ücret hesaplaması yapılırken üç ana unsura dikkat edilmelidir. İlki evinizin ada sayısı; eşyaların miktarını belirler. İkincisi ise evin kat sayısı bu da eşyaların taşınma şeklini asansörlü nakliye ihtiyacını belirler. Üçüncüsü de taşınacağınız yeni adresin kilometre mesafesidir. Bunlara bağlı olarak ücretlendirme tarifesi hesaplanarak en uygun taşınma fiyat teklifi sunulur.

İstanbul izmr Arası Ev Taşıma Ne Kadar Sürer?

Taşınma süresi eşyaların miktarına gidilecek mesafeye ve eşyaların önceden paketlenip ambalajlanmasına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Eşyalar taşınmaya hazır ise aynı gün eşyalarınız taşınır. Hazır değil ise maksimum 2 iş günü içerisinde eşyalarınız güvenli bir şekilde yeni evinizie taşınır.

Sigortalı Taşıma Sözleşmesi Yapıyor Musuuz?

Evet nakliye hizmetimiz kapsamında taşıması yapılacak eşyalarınızı anlaşmalı sigorta poliçesi aracılığı ile 200 bin tl ye kadar teminatla taşıyoruz. 2 bin tl altındaki hasarlarınızı Özsoy Nakliye şirketimiz karşılamaktadır.

Nakliyat Personelleri Sigortalı Mıdır?

Evet, bütün çalışan personellerimiz sürekli çalışan maaşlı ve SGK lı elemanlarımızdır. İstisnai durumlarda ve acil hallerde günü birlik çalışan personellerin de SGK girişi sigortası yapılmaktadır.