İstanbul Şehir İçi Nakliyat

İstanbul Şehir İçi Nakliyat
İstanbul Şehir İçi Nakliyat

İstanbul Şehir İçi Nakliyat Türkiye’nin tüm şehirlerinde hizmet vermeni gururunu yaşıyoruz. İstanbul Şehir içi taşımacılık hizmetleri ve Türkiye genelinde yapılan nakliyat faaliyetleri, yüksek kalite ilkeleri çerçevesi içerisinde yapılmaktadır. Taşımacılıkta bir numara olmak ve her vakit müşteri kitlemizi daha da genişletmek için çalışan Özsoy Nakliyat, müşteri memnuniyeti sağlayacak çalışmalar yapmaktadır. Eşyalarınız emin ellerde…

Taşıma esnasında eşyaların zarar görmemesi, hızlı bir şekilde taşıma işleminin gerçekleşmesi firmamız tarafından değer verilen ilkeler arasındadır. Araçlarda eşyaların sabitlenmesi ve böylelikle sarsılma sırasında düşme, çarpma ve kırılma gibi vaziyetlerin yaşanmaması sağlanmaktadır. Eşyalar sigortalanarak, rastgele bir kazadan doğacak mağduriyetlerin giderilmesi mevzu bahis olmaktadır.

Şehir İçi Evden Eve Taşıma Firmaları

Şehir İçi Evden Eve Taşıma Firmaları Genelde büyükşehirlerde bu tür hizmetlere daha fazla ihtiyaç duyulsa da ülkemizin ve dünyanın genelinde bu tür ihtiyaçlar gün geçtikçe artmaktadır. Artış göstermekte ve bir o kadar kararlı şekilde ilerlemekte olan bu tür ihtiyaçlar ile birlikte sizlere özel ve güvenli bir hizmeti de beraberinde getirmekteyiz. İstanbul evden eve nakliyat konusunda ise uzman olarak çalışmasını geliştiren birçok firmadan sadece biri olan firmamız sizlere açık ve uzun serüvensel bir şekilde yardımcı oluyor. Size karşı gösterilen ve yapılan hizmetlerimizde oldukça fazla seçenek ve oldukça geniş bir araç filomuz bulunmaktadır. Ürünlerin tipleri ve boyutları değişeceği için İstanbul nakliyat birçok seçenek ile nakliyat hizmetlerimizi sizlere sunabilmekteyiz

Şehir İçi Nakliyat Sigortalı Mı?

Sigortalı nakliye hizmetimiz sayesinde taşıma esnasında oluşabilecek olumsuz durumlara karşı firmamızın garantisini alırsınız. Gittikçe büyüyen nakliyat sektöründe öncü olmak için her türlü yeniliğe göz açmanız gerekir. Bunun bilince olduğumuz için sigortalı taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Sigortalı taşımacılık için ekstra bir ücret talep edilmez. Bu sizin eşyalarınız için oldukça güvenilir bir taşınma yöntemidir. Firma olarak her taşınmanız için sigortalı taşıma seçeneğini öneririz. Sizlerin mağdur olmaması ve bizlerinde  zor durumda kalmaması için büyük bir kolaylıktır. Olası bir olumsuz durumunda firmamız bütün sorumluluğu almaktadır. Sigorta ise maddi hasarınızı karşılar. Bu konusa oldukça rahat olabilirsiniz. Asla mağdur olmayacağınızın garantisini veririz.

İstanbuş Şehir İçi Nakliyat Ambalaj Kalitesi Nasıldır?

İstanbul ev taşıma firması olarak ambalaj konusunda da kaliteli ve dayanıklı bir hizmet sunuyoruz. Taşınma esnasında olduğu kadar ambalajlama ve paketleme de bir o kadar dikkat isteyen bir durumdur. Düzgün paketlenmeyen eşyaların zarar görmesi kaçınılmazdır. Ekiplerimiz eşyalarınızın zarar görmemesi için ürünleri güzelce sarmaktadırlar. Farklı malzemelerden olan ürünlere aynı paketlenme yapılmaz. Türüne göre ayrı ayrı paketlenirler. Kategorize edilerek düzgünce paketlenme gerçekleşir. Bunun önemini yıllardır yaptığımız iş gereği çok iyi biliyoruz. Ayrıca ambalaj malzemesi de kaliteli olmalıdır. Taşınma esnasında yırtılan zarar gören ambalaj eşyalarınızın  da hasar almasına sebep olur. Bu konuda 1. Kalite malzeme kullanmaktayız.