İçeriğe geç
Home » İstanbul’da Şehirler Arası Nakliyat Yapanlar

İstanbul’da Şehirler Arası Nakliyat Yapanlar

İstanbul’da şehirler arası nakliyat yapanlar arasında öne çıkan Özsoy Nakliyat şirketimiz yılların tecrübesi ve profesyonel kadrosuyla iyi bir nakliyat firmasında olması gereken tüm özellikleri bünyesinde barındırır. Sizlerin güvenliği adına ekip içerisinde yabancı personel yer almaz ve alanında uzman tecrübeli personeller bulunur. Aynı zamanda taşıma esnasında ne kadar kaliteli olduğunu anladığınız bir firma olarak sizlerin her zaman sorularınıza ışık tutarak hareket edilir. Kurumsal bir şekilde en iyi hizmeti almanız adına profesyonel bir hizmet sunulur. Bu doğrultuda sizler de çeşitli hizmetlerden faydalanmak için firmamız tercih edebilirsiniz.

İstanbul’da Şehirler Arası Nakliyat Yapanlar
İstanbul’da Şehirler Arası Nakliyat Yapanlar

Kurumsal Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Firmaları

Kurumsal şehirler arası ve evden eve nakliyat firmaları arasında öne çıkan firmamız taşınma sırasında hiçbir problemin yaşanmaması açısından tüm araç filosunun periyodik olarak kontrollerden geçmesini sağlar. Bu doğrultuda hiçbir problemin yaşanmamasının yanında eşyaların zarar görmemesi de söz konusu olur. Siz değerli müşterilerimizin evi ya da ofisi taşınırken herhangi bir stres yaşamaması ve problem oluşmaması açısından kaliteli hizmetler sunulur. Sizlerin talepleri ve istekleri her zaman göz önünde bulundurularak müşteri memnuniyetinin üst seviyelere çıkarılması mümkündür. Kurumsal bir firma olarak öne çıkan firmamız çeşitli personelleri sayesinde montaj ya da demontaj gibi çeşitli işlemlerinin de yapılmasını sağlar. Bu doğrultuda her zaman iyi bir hizmetin verilmesi söz konusu olur.

Profesyonel Ve Güvenilir Nakliye Şirketi

İstanbul’da profesyonel ve güvenilir bir nakliye şirketi bulmak oldukça zordur. Bu doğrultuda nakliye hizmeti veren firmaların gereken tüm özellikleri ve gereklilikleri bünyelerinde bulundurmaları gerekir. Bu noktada Özsoy Nakliyat şirketimiz her zaman sizlerin kendisini özel hissetmesi sağlayarak gereken tüm özellikleri ve gereklilikleri bünyesinde bulunduruyor.

Profesyonel ve güvenli bir şekilde taşıma imkanı elde etmeniz için paketlemeden yeni evinize taşınmaya kadar her alanda uzman ekipler çalışır. Ayrıca nakliye sektöründe yılların tecrübesine sahip olan firmamız sayesinde eşyaların zarar görmemesi mümkündür. Zarar görmeden tek seferde taşıma adına en uygun asansörlü araç ya da kamyon- kamyonet gibi araçların seçilmesi söz konusu olur. Kaliteli ve profesyonel bir hizmet almanız yanında beklentilerinizi en üst seviyeye çıkaran hizmetleri için firmamızı tercih edebilirsiniz.

İstanbul Şehirler Arası Nakliye Fiyatları 2023

İstanbul şehirler arası nakliyat fiyatlarında kat durumu asansörün kurulup kurulamayacağı gibi çeşitli unsurlar göz önünde bulundurularak fiyatlarda değişiklikler görülebilir. Kullanılan araçların büyüklüğü de fiyatlarda değişikliğe neden olabilir. Ancak Özsoy Nakliyat firmamız sizlerin en ucuz ve güvenilir bir nakliye firması araştırması yaparken strese girmenizi engeller. Küçük çaplı ya da büyük çaplı tüm eşyalar için avantajı fiyat politikaları uygulanır.

Şehirler Arası Ev Taşıma Fiyatı1+1 Ev Eşyası7000 TL 11000 Arası
Şehirler Arası Ev Taşıma Fiyatı2+1 Ev Eşyası10.000 TL 13.000 Arası
Şehirler Arası Ev Taşıma Fiyatı3+1 Ev Eşyası13,000 TL 15.000 Arası
Şehirler Arası Ev Taşıma Fiyatı4+1 Ev Eşyası15, 000 TL 18,000 Arası
Şehirler Arası Villa Taşıma Fiyatı5+2 Ev Eşyası18,000 TL 22,000 Arası
Şehirler Arası Parça Taşıma Fiyatı3,500 TL 5,000 Arası
Fiyat Tablosu

Bu doğrultuda eşyalara uygun seçilen kamyonlar ile bütçe dostu fiyatlarda taşıma işlemleri gerçekleştirilir. Aynı zamanda taşıma işlemlerinde sigortalı nakliyat hizmeti uygulanır. Tüm eşyaların taşıma öncesinde sigorta kayıtlarının tutulması ve sigorta sözleşmesinin imzalanması ile eşyaların zarar görmemesi garanti altına alınır. Firmamız güvencesinde eşyaların taşınması sonucunda hızlı, güvenilir ve kaliteli nakliye hizmeti alınması söz konusu olur.

İstanbul Şehirler Arası Çalışan Nakliyat Şirketleri

İstanbul’da nakliye sektöründe ön sıralarda yer alan Özsoy Nakliyat şirketimiz tecrübeli ve güvenilir bir hizmet almanız adına çeşitli hizmetler sunar. Şehir içi, ofis taşımacılığı, asansörlü nakliyat gibi çeşitli hizmetlerin yanında şehirlerarası nakliye hizmeti de profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir. Firmamız merkezinde bulunan alanında uzman ekipler her işlem için itinayla çalışarak hiçbir eşyanın zarar görmesini sağlar. Aynı zamanda gelişen teknolojiye uyumlu bir şekilde hareket eden firmamız her gün kendisini geliştirmeye devam ederek sizlerin memnuniyetinin üst seviyelere çıkarılmasını sağlar. Bu doğrultuda sizler de İstanbul’da şehirler arası nakliye yapanlar arasından firmamıza tercih ederek sunduğumuz avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Hemen Ara