Kadıköy Nakliyat Firmaları

Kadıköy Nakliyat Firmaları

Firmamızın yurt içinde üzerinde durduğu iki büyük şehrimiz İstanbul ve İzmir’dir. Şüphesiz talep yoğunluğu ve firmamıza duymuş olduğunuz güven bu durumu doğuran en büyük etkenlerdendir. Bölgesel taşımacılık alanında Marmara bölgesi için üst olarak seçmiş olduğumuz İstanbul ve Ege bölgesi için üst olarak seçmiş olduğumuz İzmir’in evden eve nakliyat firmalarıalanındaki potansiyeli ve sektörel olarak iş alanlarının ve ihtiyaçların çokluğu ile potansiyelimizin büyük bir kısmını oluşturmaktadır.

Standart olarak sunmuş olduğumuz ücretsiz ekspertiz, kapalı kasa araç filomuz, yetişmiş personellerimiz, özenli ve düzeyli taşımacılık anlayışımız, insan ilişkilerinde ileri düzey iletişim uzmanlarımız, yetki belgelerimiz ve sigortacılık anlayışımızdır. Bazı durumlarda bu standart uygulamalarında dışına çıkmamız gerekmektedir. Özellikle İstanbul’da ki trafik sorunu, park sorunları, hızlı yaşam koşulları ve minimum zaman sorunu nedeni ile günün 24 saati taşıma hizmeti vermemiz bunlardan biridir. Evden eve nakliyat şirketleri arayışınızı sürdürüyorsanız ihtiyaçlarınıza pratik çözümler sunmaktayız.

Evden eve nakliyat talebiniz için İstanbul içinde her talebe aynı gün içerisinde cevap vere bilecek kapasiteye sahip bir firmayız. beklemeden hızlı bir biçimde nakliye talebinizi yerine getirmekteyiz. Geniş paketleme ürünleri yelpazemiz ile yüzeylerinde eğilmeler olan beyaz eşyalar, ayakları kırılan takımlar, mobilyalar ve masalarınız asla olmayacaktır.

Ofis Taşımacılığı Hizmetleri

 

Günümüz Türkiye’sinde her geçen gün yeni iş sahaların ve beraberinde yeni şirketlerin kurulması ile iş dünyasında sektör bazlı olarak epey firmalar ortaya çıkmaktadır.Kimisi A.Ş. kimisi LTD firmaları kimisi de şahıs firmaları. İş bu noktada görmekte zorlansak da kurumsal ofis taşımacılığı hizmetleri de bu şirketler ve binalar sayesinde hareketlilik kazanmaktadır. Şirketimiz 1990 yılından bu yana sektörde önemli başarılara imza atmış firmalardan birisidir. Özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir bölgelerinde kurumsal taşımacılık hizmetleri ile adını hemen hemen tüm şirketlere duyurmuştur. Ofis taşımacılığının Google arama motorundaki diğer eş anlamı Çolakoğlu nakliyat diyebiliriz. Lakin sektörümüzde isim kullanma gibi korsanlıklar söz konusu olsa da firmamızın bilinirliği birçok özelliği ile netlik kazanmaktadır.

 

Eşya Depolama Hizmetleri

 

Ev eşyası depolama hizmeti süreci: Paketleme özel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Paketlemesi biten her eşyaya bir etiket yapıştırılıp paketleme listesi tarafımızca tutulmaktadır. Böylelikle listenizde hangi numarada hangi eşyanız olduğunu rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Paketleme eşyalarınız özel araçlarımızla depomuza gidiyor özel sandıklara yerleştiriliyor. Sandıklara istiflenen eşyalarınız içinde ayrıca bir liste tutulmaktadır. Örnek olarak 5 numaralı kolinizi istediğinizde bunun hangi sandıkta olduğuna rahatlıkla bilebiliyorsunuz. Depodan talep edeceğiniz eşyalar için mutlaka ofisimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Buna göre size özel bir güne randevu yazılıyor o gün ekibimiz istemiş olduğunuz eşyaları sandıklarınızdan çıkartıyorlar. Yanınıza alamayacağınız boyutta bir eşya ise bunun için belirteceğiniz adrese belirli bir meblağ karşılığında geri teslim hizmeti de tarafımızca sunulmaktadır. İstanbul Anadolu yakasında 2500 metrekare, Adana’da 3000 metrekare (aynı zamanda gümrüklü depo) ve İzmir’de 1800 metrekare kapalı ve açık depolar mevcuttur

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Arayın
Ümraniye Evden Eve Nakliyat
ofis taşıma