Kadıköy Parça Eşya Taşıma

Kadıköy parça eşya taşıma şirketi olarak hizmet vermekten büyük memnuniyet duyuyoruz. Çevre illere ve Türkiye’nin her iline eşya taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz.  İşini titizlikle yapan personelimiz sayesinde ürünleriniz hasar görmeden emin eller aracılığıyla yeni yuvanızda olacak. Profesyonel ekip arkadaşlarımızın uyumu eşyalarınızın da kısa sürede istediğiniz adrese eksiksiz taşınmasını kolaylaştırıyor.  Bunu yaparken size uygun fiyatlarla taşınma maaliyetinizi en aza düşürüyoruz. Hesaplı ve kolay taşınmak artık günümüzde zor değil. Eşyalarıma acaba zarar gelecek mi endişesi yaşamayın! Sigortalı taşıma sistemimiz ve ürüne uygun koli seçimi ile eşyalarınız güvenle taşınır. Ekiplerimizin hızlı ve güvenilir taşıma sistemi ile bu tür endişelerinizin yeri mutluluk alacaktır. Dilediğinizde asansörlü taşıma hizmeti de veren firmamızda her türlü güvenlik önlemi alınmıştır, bunun güvencesi sizlere rahatlıkla verebiliriz.

Mobilyaların Sökülmesi ve Takılması Nasıl Yapılıyor?

Kadıköy Parça Eşya Taşıma Maharetli ustalarımız tarafından parçalı eşyalarınız özenle sökülüp, hassasiyetle paketlenir. En az yer kaplayacak şekilde paketlenmesi  en güvenilir şekilde taşınma işleminin gerçekleştirilmesini sağlar. İstenilen saatte sökme işlemi gerçekleştirilerek size zaman kaybı yaşatmaz. Hızlıca paketlenen parçalar istenilen yere doğru yola koyulurlar. Dilediğinde eşyalarınıza depolama  hizmeti de sunuyoruz. Bazen hayat planladığınız gibi gitmediğinde eşyalarınız emin ellerde korunur. Ve istenildiği tarih ve saatte yeni adresinizde profesyonel ekiplerimiz tarafından eşyalarınızın kurulumu gerçekleşir. Bu konudaki tecrübesiyle firmamızdan memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

Firmanız Sigortalı Taşıma Hizmeti Sunuyor Mu?

Firmamız yıllardır sigortalı taşıma hizmeti sunmaktadır. Eşyalarınızın güvenliğini usta personelimiz aracılığı ile üstlensek de sigorta yapmayı ihmal etmiyoruz. Ürünlerin zarar görmemesi için elimizden geleni yapıyor, dikkatli şekilde taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz. Ama bu yetmeyebilir. Günümüzde nakliye sigortacılığı oldukça önemli bir husus. Bu konuda endişe etmenize gerek yok. Ev ve ofis taşımalarında sigortalı taşıma hizmeti sunarak eşyalarınızı garanti altına alıyor, sizlere daha rahat bir taşınma süreci yaşatıyoruz.  Taşınmanın yoruculuğunu düşünmenize hiç gerek yok. Biz sizi bu konuda sigortalı taşıma sistemimizle oldukça rahatlatıyoruz.

Firmanızda Profesyonel Taşıma Mevcut Mudur?

Uzun yıllardır uzman ekiple çalışıyoruz. Ekip arkadaşlarımızın işinde uzman ve uyum içinde çalışmaları taşıma işleminin kalitesini arttıran en büyük etkenlerden biridir. Profesyonellik denince eşyaların türüne göre ayrılıp paketlenmesi  elbetteki önemli bir ayrıntı. Bizde bunu ince işçilikle gerçekleştiriyoruz. Oldukça pratik ve güvenilir şekilde ekip arkadaşlarımız eşyalarınızı paketliyor. Talep edilirse şayet profesyonelce asansörle taşıma işlemi de sunuyoruz. Bu işlem gayet güvenilir bir şekilde asansör kurularak diledğiniz kattaki daire veya ofisinize ulaşım sağlayabiliyor. Daha güvenli bir şekilde eşyalarınız taşınabiliyor. Profesyonellik konusunda firmamızdan emin olabilirsiniz. İstenilen taleplere en makul şekilde cevaplar veriyoruz. Ve böylece taşınmayı konforlu bir hale getiriyoruz.