Konak Evden Eve Nakliyat

Konak Evden Eve Nakliyat firması Sigorta Sözleşmeli Asansörlü evden eve nakliye, parça eşya taşıma, paketleme ve depolama hizmetleri sunar. Konak Nakliyat şirketi olarak en güvenli ve garantili yöntemlerle eşyalarınızı taşıyoruz. İzmir Konak Evden Eve Nakliyat firması olarak garantili ev taşımacılığı ve İş yeri ofis taşımacılığı çalışmalarımızı Sözleşmeli olarak gerçekleştirmekteyiz.

Konak Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Konak Evden Eve Nakliyat alanında çalışan personel ekibimiz kendimize ait olup, sürekli maaşlı çalışan kadromuzdan meydana gelmektedir. Araçlarımız son model geniş araçlar olup kendi firmamız bünyesinde 15 adet aracımı mevcuttur. Her alanda kendini yetiştirmiş ayrı ayrı branşlarda profesyonel ustalarımız bulunmaktadır. Eşya montaj ve De Montaj işlemleri için mobilya ustamız mevcuttur. Beyaz Eşyalarınız için Elektrik ve Elektronik teknisyenimiz mevcuttur. Tüm işlemleri ayrı ayrı kendi alanında uzman personellerimizle gerçekleştirilmektedir.

Konak Evden Eve Nakliyat
Konak Evden Eve Nakliyat

Konak Ofis Taşıma

Konak Ofis Taşımacılığı işlemlerini en güvenli şekilde yapan firmamız İş yerinizi ve büronuzdaki eşyalarınızı yeni İş yerinizdeki ofisinize taşımaktadır. Ofis ve Büro demirbaş malzemelerinin montaj ve kurulum işlemleri kendi ustalarımız tarafından yapılmaktadır. İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat şirketimiz ofis taşımacılığı alanındaki bütün ihtiyaçlarınızı özenle yerine getirmektedir.

Konak Parça Eşya Taşımacılığı

Eşyalarınızın çok yada az olması hiç fark etmez. İsterseniz taşıtmak istediğiniz eşya tek parçadan oluşsun. Firmamız parça eşya taşıma ile değerli eşyanızı kısa süre içinde gerekli yere ulaştırılır. Eşyanız dikkatli bir şekilde paketlenir. Paketleme işleminde kullanılan araç ve ambalajlar oldukça kalitelidir. Eşyanız paketlendikten sonra çalışanlarımız tarafından araçlara yerleştirilirler. Parça eşyanız gerekli yere ulaştırıldıktan sonra taşıma işlemi başlar. Eşyanızın çıkartılacağı kat yüksek ise asansörlü taşımacılık kullanılır. Eşyanız dikkatli bir şekilde taşındıktan sonra eşyanın paketten çıkarılma işlemi kısa sürede gerçekleşir. Firmamız eşyanızın kurulumunu isterseniz sağlar. Parça eşya taşımacılığı eşyanın kontrolünden sonra sağlıklı bir şekilde tamamlanır.

Konak Şehirler Arası Nakliyat

Firmamız şehirler arası nakliyat işlemini kısa sürede gerçekleştirmektedir. Nakliyat işlemi uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. Firmamız nakliyat işlemini şu işlemlerle gerçekleştirmektedir.

1-Eşyaların Paketlenmesi

Eşyalarınız dayanıklı ambalajlar ile paketlenmektedir. Firmamız paketleme işlemini hassasiyet işlemi şeklinde yapar. Kırılması mümkün eşyalar ayrı olarak sınıflandırılır. Eşyalar tek tek paketlere doldurulur. Firmamız eşyaların dayanıklılığı için yanmaz ve bükülmez ambalajlar kullanır.

2-Eşyaların Taşınması

Eşyalarınız konforlu bir şekilde taşındıktan sonra taşıma işlemi başlar. Eşyalarınızın çıkarılacağı kat çok yüksek ise asansörlü taşımacılık kullanılmaktadır. Eşyalarınız çok dikkatli bir şekilde taşınmaktadır. Firmamız alanında uzman kadrosuyla taşıma işlemini hassasiyet içerisinde gerçekleştirmektedir. Şehirlerarası Nakliyat ın sonraki aşaması eşyaların yerleştirilmesidir.

Konak Asansörlü  Nakliyat

Konak Asansörlü Nakliyat hizmeti almak isteyen değerli müşterilerimiz için İstanbul’da bütün bölgelerde hizmet verdiğimizi bilmenizi isteriz. Asansörlü Ev Taşıma yüksek katlı site, rezidans ve kulelerde tercih edilir. Bunun yanı sıra dar sokak ve ters yapılarda taşımayı kolaylaştırmak için kullanılır. Nakliyat kamyonunun yanaşmasının zor olduğu yerlerde ve bitişik evlerin Yolu bulunmayan yapılarında tercihen Asansörlü taşıma aracımızı kullanmaktayız

Profesyonel Sigortalı Nakliye Hizmeti

Profesyonel sigortalı  nakliye hizmetini 200 Bin TL Değerinde anlaşmalı sigorta poliçesi aracılığıyla yapmaktayız. Sigortalı Taşımacılık hizmetini Kasko sözleşmeli olarak sunan şirketimiz bu hizmet için ek ücret talep etmez. Ek maliyet ve ücret almadan siz değerli müşterilerimize sunduğumuz bu eşsiz hizmetten faydalanmak için bize ulaşmanız yeterlidir. Bu kapsamda Ücretsiz Ekspertiz hizmeti de sunan firmamız eşyalarınızı yerinde görüp en düşük nakliye fiyatı ve en ideal taşıma planını sizinle beraber belirler.

SIKÇA SORULANLAR
 • Taşıma Firması Neleri Ambalajlar?

  Firmamız tüm eşyaları sağlam şekilde paketleyerek taşır. Ancak takı gibi özel eşyalarınızı kendiniz paketlemenizi öneriyoruz.

 • Nakliyat İçin Önceden Rezervasyon Yaptırmalımıyız?

  Konak evden eve nakliyat öncesinden mutlaka bizi arayarak araç durumunu ve taşınma sürecini kararlaştırmalıyız.

 • Nakliyat İşlemi Kaç Saat Sürmektedir?

  Ev taşıma şehir içi 1 gün içerisinde yapılmaktadır. Şehirler arası nakliyat işlemlerinde ise eşyanın gideceği uzaklığa bağlı olarak 2-3 gün sürebilmektedir.

 • Kamyonlarınız Kendi Firmanıza mı Ait?

  Eşya taşıma kamyonlarımız sadece ev eşyası taşıma işleri için dizayn edilmiş araçlardan oluşmaktadır. 2+1, 3+1 ve 4+1 ev eşyası rahatlıkla taşıyabilen iç aksamları mobilyadan dış aksamı ise çelik kasadan oluşmaktadır. Bu araçlar ile taşınan eşyalarda kesinlikle eşyanın zarar görmesi pek mümkün değildir.

 • Mobilyaları söküp, yeniden kuruyor musunuz?

  Firmamız çalışma ekibi arasında yer alan modüler sistem uzmanı şayet bölgede sahip olunan modüler sistemin yetkili servisi bulunmaması halinde demonte işlerini yaparak, eşyanın taşındğı yerde montelemektedir.

 • Kaç yılından bu yana eşya depolama hizmeti verilmektedir?

  Eşya depolama hizmeti son zamanlarda en çok rağbet gören hizmetlerden biridir. Firmamız uzun bir süredir bu konuda hizmet almak isteyen müşterilerine kapsamlı bir çalışma gerçekleştirmektedir. Günlük, aylık, haftalık olarak depolanabilen eşyalarınız için fiyat bilgisi almak adına firmamızı aramanız yeterlidir. Ayrıca eşyalarınız depolama süresi boyunca sigortalı muhafaza edilmekte

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir