İçeriğe geç
Home » Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

Mecidiyeköy uzman nakliyeci şirketlerinin başında gelen firmamız, uzun yıllardır İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde sizlere hizmet vermektedir. Müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda firmamızı kurumsal ve sektördeki diğer nakliye firmaları ile rekabet edebilecek bir hale dönüştürdük.

Mecidiyeköy Nakliyat
Mecidiyeköy Nakliyat

Mecidiyeköy evden eve nakliyat hizmeti doğrultusunda kurumsal olarak bazı girişimler yapıldı. Girişimlerimizin başında araç ve malzemelerimizi son teknoloji ürünler ile yenilemek oldu. Firma olarak teknoloji desteği almayan şirketlerin hangi sektörde olursa olsun geleceği olmadığının farkında olduğumuz için bu hamleyi gerçekleştirdik.

Bu teknolojik aletleri kullanacak ekip arkadaşlarımızın yıllardan gelen tecrübesi ve birikimi ile İstanbul’un her yerine ya da şehir dışı taşımalarınız kolaylaşmıştır.

Mecidiyeköy Evden Eve Taşıma Kapsamında Hizmetlerimiz Nelerdir?

 İstanbul evden eve nakliye kapsamında şehir içi ve şehir dışı hizmet veren firmamız sizlere daha kaliteli hizmet sunam adına taşınma seçeneklerini geliştirmiştir. Taşımacılık sektörü piyasadaki rekabetin artması ile kendine farklılıklar getirmek zorundadır. Bu durumun bilincinde olan firmamızın sunduğu hizmetler:

  • Eşyalarınız 1.kalite malzeme ile paketlenir.
  • Mobilyalarınızın hepsi ustalar tarafından sökülür. Taşınma işlemi bittiğinde ilk halinde teslim edilir.
  • Yeni ev ya da ofisinizdeki su tesisatı işleri firmamız tarafından yapılır.
  • Yeni taşınılan yerdeki elektrik işleri de ustalarımız tarafından yapılır.
  • Tüm eşyalarınız ayrı ayrı koliye konulur. Kırılacak eşyalar için firmamız ahşap kafes hizmeti sunmaktadır.

Mecidiyeköy Evden Eve Taşıma Hizmeti Asansörlü Mü?

Mecidiyeköy Nakliyat
Mecidiyeköy Nakliyat

Mecidiyeköy asansörlü nakliye hizmeti müşterilerimiz tarafından en çok talep gören hizmetlerinizden biridir. Mecidiyeköy evden eve nakliyat işlemi sırasında sizlere asansörlü araç temin ediyoruz.

Asansörlü araç kullanımı, hem firmamız için hem de müşterilerimiz için oldukça avantajlıdır. Bilindiği gibi taşıma işlemi yüksek oranda stres içermektedir. Taşınacak kişiler, taşınma işleminin bir an önce ve hızlı bir şekilde bitmesini istemektedir.

Bu durumun farkında olan firmamız stres yoğunluğunu azaltmak ve müşteri memnuniyetini arttırmak için asansörlü araç temin etmektedir. Taşınacak eşyalarınız hangi kat olursa olsun araçlarımız sayesinde hızlıca çıkartılır. Ekip arkadaşlarımız, çıkan eşyaları anında yerleştirerek sizleri büyük bir zahmetten kurtarmış olur.

Mecidiyeköy Evden Eve Şehir İçi Taşımacılık Nasıl Yapılıyor?

Mecidiyeköy en iyi ev taşıma firması olarak gösterilen firmamız şehir içi taşımacılıkta da sizlerin yanındadır. Mecidiyeköy şehir içi nakliye kapsamında firmamız Mecidiyeköy’den İstanbul’un hangi ilçesine taşınmak isterseniz destek sağlamaktadır.

Şehir içi taşımacılıkta firmamızın önemsediği nokta; teslimat süresidir. Müşterilerimiz tarafından hangi saatlerde belirtilen adreste olmamız istenirse, o saatte adreste oluyoruz. Bu uygulama, firmamızın kurumsal politikası gereği ilk günden bu yana değişmemiştir.

İstanbul trafiğinin kalabalığı ve bir yerden bir yere ulaşmanın zorluğu düşünüldüğünde böyle bir hizmeti sunmak tecrübe gerektirmektedir. Uzun yıllardır bizimle çalışan ve İstanbul’un yol rotalarını iyi bilen ekip arkadaşlarımız sayesinde şehir içi taşınmalarınız firmamızca garanti altına alınmaktadır.

Mecidiyeköy Evden Eve Şehir Dışı Nakliyat Hizmeti Var Mı?

Mecidiköy şehir dışı nakliye aynı şehir içi nakliyelerinizdeki kalite ve dakiklik ile firmamızca gerçekleştirilir. Hayatın olağan akışı içinde İstanbul’dan başka bir şehre taşınmanız gerekebilir. Eşyalarınızı kendiniz götüremeyeceğiniz için nakliye hizmetinden faydalanmak isterseniz. Firmamız sizlere bu konuda da yardımcı olmaktadır.

Türkiye’nin hangi noktasına taşınmak isterseniz firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Firmamız, kurumsal altyapısı ve araçlarına güvendiği için sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır.

Taşınma işleminiz için zaman var ve eşyalarınızı koyacak yer bulamadığınız durumlarda da firmamız destek vermektedir. Firmamızın sahip olduğu geniş depolar sayesinde şehir dışı taşıma işleminiz gerçekleşene kadar eşyalarınız hepsi firmamızın depolarında kalabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara