9 Comments

 1. tuncay Çengel
  18 Ocak 2019 @ 03:14

  Zor bir taşınma sürecini başarıyla gerçekleştirdik. Firma çalışanları iyiydi. Paketleme başarılıydı.
  Tek sorun, taşıma sırasında, vitrinin ayağına aşırı yük bindirildiği için ayakta çatlama oldu. İnşallah sorun çıkartmaz.

  Reply

 2. Özlem Keskin
  19 Ocak 2019 @ 05:42

  Çok parçalı ve yeni olan eşyalarımızı oldukça hassas bir şekilde taşıdılar. Tüm çalışan arkadaşlar son derece efendi ve saygılıydı. Taşıma sırasında her hangi bir olumsuzluk ile karşılaşmadık. Kedilerine teşekkürü borç bilirim.

  Reply

 3. Furkan Özudoğru
  19 Ocak 2019 @ 06:07

  Eğer gerçekten sorunsuzca ev taşıması yapmak istiyorsanız Özsoy Nakliyatı tercih etmelisiniz. Eşyalarınız için sizden daha fazla endişelenerek dikkatli paketleme yapıyorlar, çok dikkatli çalışıyorlar. Arkadaşların gerçekten ellerine sağlık, ev taşıma gibi düşüncesi bile karın ağrısına sebep olan sürecin sorunsuzca/pürüzsüzce işlemesini sağlıyorlar. İsak Bey aracılığıyla Özsoy Nakliyat ekibine çok teşekkür ederim.

  Reply

 4. ,Furkan Altundal
  19 Ocak 2019 @ 10:48

  Öncelikle Özsoy Nakliyat’a bu güzel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek başlamak istiyorum. Hem Muş’dan toparlanırken hem de Ankara’da kurulum yaparken çok sabırlılardı ve çok emek verdiler. Biz hiçbir sıkıntı çekmedik. Muş’da Yusuf Bey’e Ankara’da da Hakan ve Himmet Bey’e çok teşekkür ediyorum, hem güler yüzleri için hem de sabırla gecenin 22.30’una kadar yorulduklarını bize belli etmeden temiz çalıştıkları için. Saygılarımla…
  Furkan Altundal
  Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Eğer kafanızda hala soru işareti varsa furkanaltundal@hotmail.com’a mail atabilirsiniz.

  Reply

 5. Kadir Gör
  19 Ocak 2019 @ 11:34

  Hiç düşünmeden, gönül rahatlığıyla eşyanızı taşıttırabilirsiniz. Çok ilgililer ve güler yüzlüler. Beklemiyordum ama çok memnun kaldım. Sık taşınan bir memurum. Özellikle Yusuf Bey’e teşekkürler 🙂

  Reply

 6. Ali Galip
  20 Ocak 2019 @ 03:32

  Arkadaşlar taşıma için sabah 8 de geldiler. Muazzam bir şekilde paketleme yaptılar. Zamanında ve bir aksilik olmadan taşıma işlemi gerçekleşmiştir. Teşekkürler Özsoy nakliyat.

  Reply

 7. Özgür Akgün
  20 Ocak 2019 @ 05:27

  Çok tedirgin olarak internet üzerinden bulmuş olduğumuz taşıma firmasından çok çok çooook memnun kaldık. İletiŞimleri, iş ahlakları her şeyi iyi, mükemmel bir ekipti. Herkese gözüm kapalı tavsiye ediyorum. Hayatımızda ilk kez bir şeye 10 puan verdik. Çok teşekkürler ÖZSOY NAKLİYAT..

  Reply

 8. Buse Öngen
  11 Şubat 2019 @ 14:31

  Taşınma işleminin en korkulu anı olan eşya nakliyat işlemini gerçekten sorunsuz bir şekilde ve beklediğimden çok daha hızlı bir şekilde yaptılar. İyi niyetleri ve samimi olarak işlerini yapmalarını takdirle karşıladım.

  Hepsine tek tek teşekkür ediyorum ve kesinlikle bu firmayı önerebilirim.

  Reply

 9. Ahmet Kayırıran
  6 Nisan 2019 @ 10:45

  Taşıma için tam zamanında geldiler, konuştuğumuz gibi zamanında eşyaları getirip yerleştirdiler, sürekli iletişim halindeler, profesyonel bir ekip, bu hizmete göre fiyatları da baya uygun.

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın
Çağırı Merkezi
Teklif Al
WhatsApp