İçeriğe geç
Home » Ofis Taşıma Firmaları

Ofis Taşıma Firmaları

Ofis Taşıma Firmaları

Ofis taşım firmaları hizmetimiz sayesinde ofislerinizi güvenli bir şekilde taşıma olanağı elde edebilirsiniz. Ofisler taşınırken insanlar en iyi hizmete sahip olmak ister. Çünkü ofislerin taşınması sırasında son derece önemli evrakların da taşınması gerekir. Pek çok firma bu alanda yeterli kadar titiz hizmet sağlamaz. Bu nedenle de ofis taşınması sırasında değerli evrakların kaybolması gibi sorunlar ile şirketler karşı karşıya gelir.

Ofis Taşıma Firmaları
Ofis Taşıma Firmaları

Firmamız ofis taşımacılığının bir numaralı ismidir. Tüm çalışanlarımız sadece bu alana eğitim almış kişilerdir. Titizlik içerisinde ofislerinizin taşınması firmamız aracılığı ile sağlanır. Kurulduğumuz ilk günden bu yana % 100 müşteri memnuniyeti ile hareket ederiz. Bunun da nedeni ofislerin kısa sürede taşınması ve taşınma esnasında kişilerin hiçbir problem ile karşılaşmamasıdır.

Ofis Taşımacılığı Hizmetleri

Ofisler taşınırken öncelikle önemli evraklarınızı güven içerisinde bize emanet edebilirsiniz. Tüm eşyalar araçlara yerleştirdikten sonra evrakların ayrı bir şekilde paketlemesini yaparız. Daha sonra araçların ön tarafında özel şekilde oluşturduğumuz evrak taşıma kutularına yerleştiririz. Size sunduğumuz ofis taşıma firmaları hizmetlerimiz sayesinde evraklarınız hiçbir şekilde zarar görmez. Kaybolma gibi bir durum da firmamız aracılığı ile aldığınız hizmetlerde söz konusu değildir. Sağladığımız % 100 müşteri memnuniyetinin en önemli nedeni de sunduğumuz bu üstün hizmet anlayışıdır.

Eşyalarınız firmamız tarafından garanti altına alınır. Çünkü ofislerinizde bulunan tüm eşyalar firmamız tarafından sigortalanır. Size sunduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızın değeri belirlenir. Belirlenen değer doğrultusunda da sigortası yapılır. Eşyalarınızın zarar görmesi durumunda tüm değer kaybı sigorta tarafından ödenir. Kendimize duyduğumuz güvenin bir göstergesi olarak size eşya sigortalama hizmetini sunarız.

Ofis Taşımacılığı Fiyatları

Ofis taşımacılığı fiyatları belirlenirken de ekspertiz hizmetinden yardım alırız. Çünkü ekspertiz eşyalarınızı inceleyerek; eşyalarınızın azlık ya da çokluk miktarını da bize sunar. Biz de bu sayede bir taşıma planı hazırlarız. Taşınma esnasında kaç çalışanın gerekli olduğu ya da hangi büyüklükteki araca ihtiyaç duyduğu belirlenir. ofis taşıma firmaları firması olarak da bu belirlemelere göre fiyatlar konusunda size bilgi sağlarız. Böylece alacağınız hizmet kadar fiyat ödersiniz.

Ofis Taşıma Firmaları
Ofis Taşıma Firmaları

Fabrika Taşıma Firmaları

Birçok farklı makine ve teçhizatın bulunduğu fabrikalarda taşınma konusu oldukça önemlidir. Farklı araçlar kullanılarak yapılan fabrika taşıma firmaları da birçok kişinin işini kolaylaştıracak şekilde yapılmalıdır.

Firmamız hangi sektör olursa olsun fark etmeksizin fabrika eşyalarının ve makinelerinin taşınmasını sağlamaktadır. Özenle paketlenen ve nakliye konusunda başarıya ulaşılan hizmetimizde, fabrika konusunda merak edilen her türlü soruyu ekibimizle görüşerek kararınızı netleştirebilirsiniz. Ofis ve üretim departmanları için hassasiyet gerektiren taşıma sistemlerinin geliştirilmesi ekibimizle daha kolay hale gelecektir.

Fabrika Taşıma - Fabrika Taşımacılık
Fabrika Taşıma – Fabrika Taşımacılık

Ofis, üretim, makine ve tüm teknik departmanlarda problemsiz bir taşımacılık sisteminin kurulması ve sürdürülmesi için firmamızdan destek alabilirsiniz. Ofis çözümleri konusunda her zaman nokta atışı yapacak firmamız, Istanbul’da her zaman çözüm sunmaktadır.

Şehir Dışı Fabrika Taşımacılığı

Farklı bir şehre taşınması gereken fabrikaların tüm ekipmanları ve eşyaları özel araçlar ve bazen de vinçlerle taşınmalıdır. Bu yüzden öncelikle keşif yapılarak eşyaların ne şekilde ve hangi biçimde taşınması gerektiği ortaya çıkacaktır.

Şehir dışında fabrika taşımacılığı konusunda hizmet alacağınız firmalar kısıtlıdır. Ancak şehir dışı taşımacılık için firmamıza güvendiğinizde istediğiniz yere istediğiniz zaman taşınmanız için problem yaşamadan hizmet alabilirsiniz. Tüm eşyalarınız eski yerinde alınıp yeni yerine taşınırken sizin birşey yapmanıza gerek kalmadan tüm taşınma sürecini ayarlıyoruz. Bu süreçte özel eşyalarınızı almanızın dışında sizi yormayacak olan ekibimiz, memnun kalacağınız sonuçlar sunmak üzere hizmetinizde olacaktır.

Banka Taşıma Firmaları

Sık sık  şube değişikliği ve taşınmalarla gündeme gelen banka taşıma firmaları hizmeti firmamızla birlikte güvenle yapılabilmektedir. Taşımacılık konusunda net bir çözüm almak istediğinizde tüm banka sistemleri ve ekipmanlarının taşınmasını sağlayan firmamız, özel araçlarla istediğiniz yere nakil ve taşınma hizmeti vermektedir.

Banka sistemlerinin tüm ekipmanlarının birlikte taşınması için istediğiniz zaman dilimini ayarlayarak kolay bir şekilde taşınma fırsatını elde edebilirsiniz. Pratik ve basit bir taşınma hizmeti almak istediğinizde ekibimizin iletişim numaralarından bize ulaşarak istediğiniz yere bankanızdaki eşyaların taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Banka Taşıma - Banka Taşımacılığı
Banka Taşıma – Banka Taşımacılığı

Banka ve kasa bölümündeki tüm ekipmanlarınızı en özel şekilde taşıyan firmamız,  güvenliğiniz konusunda endişe etmemeniz için sigortalı taşımacılık hizmeti vermektedir. Ulaşılması beklenen kente ya da ilçeye kısa sürede eşyalarınızı ulaştırabilirsiniz.

ATM Taşıma

Banka ve ATM taşımacılığı için öncelikle bir fizibilite çalışması yapılır. Yapılan çalışma sonrası gereken tedbirlerin alınması ve taşınma planının yapılmasıyla her türden ürün ayrı ayrı paketlenmektedir. Taşıma günü meydana gelecek olası hasarlar ve problemler de göz önünde bulundurularak banka taşıma firmaları konusunda hizmet alabilirsiniz.

Önemli araç gereçler ve dolap gibi mobilyaların her biri farklı biçimde depo edilerek taşınma konusunda uygun bir nakliye hizmeti de yapılmaktadır. Nakliye çözümleri konusunda doğru kararı vermek istediğinizde uygun fiyatlar ve nakliye çözümleri, firmamız güvencesiyle sizinle olacaktır. Banka taşımacılığında, önce ATM’nin taşınma işlemi yapılır. Daha sonra banka içindeki malsemelerin taşınma hizmetine başlanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara