Ofis Taşıma İstanbul ofis taşımacılığı firmaları sigorta sözleşmeli asansörlü ofis taşıma kurumsal büro işyeri şirket taşıma nakliye firması hizmetinizdedir. Merkez İstanbul ofis taşıma şirketi olarak Home ofis taşıma, Büro taşıma, İşyeri taşıma, Şirket taşıma gibi kurumsal işletmeleri güvenle taşıyoruz.

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı, taşıma işlemleri içerisinde kesinlikle uzman personel gerekliliği olan ve beraberinde kurumsal özellikleri ile oturmuş firmalar nezdinde tercih edilmesi gereken bir hizmet şeklidir. Biz bu özeni ve diğer firmalardan ayrıcalıklı özelliklerimizle ve en önemlisi işimizde olan uzmanlığımızla tam bir nakliye şirketiyiz. Nakliyede sağlam kurumsal özellikler ve koşulsuz müşteri mutluluğu düşüncesi hakim olmalıdır. Ofis taşımacılığında taşıma uzmanımız ilgili adrese gelerek ofisinizde bulunan tüm eşyaları analiz etmekle işe başlar. İnceleme sonrası bir plan ortaya çıkarılıp bunu sizinle paylaşır. Gerekli anlaşmalar sonrasında bizim için ilk aşama mevcut malzemelerin ayrıştırılarak nakledilmesi için yapılan paylaştırma, ayrıştırma işlemidir.

Ofis Taşıma
Ofis Taşıma

Kurumsal İstanbul Ofis Taşımacılığı Şirketi

Ofis taşıma söz konusu olunca tahmin edebileceğiniz üzere diğer nakliye tiplerinden çok daha farklı bir yere koymak gereklidir. Aşırı dikkat ve potansiyel olarak bu detayda beceri sağlamak olmak gereklidir. Kurumumuzda ofis taşıma işlemleri tamamen teminat kapsamındadır. Misyonumuz güvenilirlik ve lider olma vasıfları üzerine kurulmuştur. Bünyemizde organizelerimiz sağlam olup her şeyden önce müşteri memnuniyeti kapsamındadır. Talebiniz doğrultusunda taşıma uzmanımız ilgili adrese gelerek ofisin taşıma koşullarını bir bir analiz eder ve sonrasında programlama yapılıp diğer aşamalara geçilir.

Profesyonel Ofis Taşıma Hizmeti

Ofis taşımacılığı işlemlerin çok daha hızlı ve sorunsuz tamamlanabilmesi için ofis eşyaları bölümlere ayrılır. Büro eşyaları şarjlı makinelerle sökülür paketlemelerde de özel malzemelere sarılarak yapılır. Ofis için dosyalar en önemli detaylar olduğundan dosya ve var olan tüm aksesuarlar ayrı kolilerde paketlenir. Ayrıca mutlaka koli içi belirtilen notlar yazılır. Ofis nakliyat hizmet çeşitlerinden bazılarını aşağıda sıraladık.

Ofis Taşıma Firmaları

Profesyonel ofis taşıma firmaları tercihinde bulunan vatandaşlarımız alanında uzman nakliye şirketimizi tercih eder. En iyi ofis taşıma firmaları arasında parmakla gösterilen nakliye kuruluşuyuz. Taşınma öncesi ve taşınma sonrası hasarlı eşya tutanağı tutuyoruz. Taşınma işlemleri sigorta sözleşmeli şekilde gerçekleştiğinden olası zararlarınız karşılanmaktadır. Sigortalı ofis taşıma firmaları arayanlar için 7/24 ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile ücret teklifi alabilirsiniz.

Ofis Taşımacılığı Nedir? Ofis Taşımacılığı Nasıl yapılır?

Ofis taşımacılığı için gerekli bilgilere erişmek için alanında uzman firma tarafından kaleme alınan içeriği dikkatle okumaya devam edin.

Ofis Taşımacılığı Nedir?

”Ofis taşımacılığı” kelime anlamıyla iş nedeniyle oluşturulmuş olan ortamın nakliye işleminin gerçekleştirilmesi demektir. Bu bakımdan her ofis taşıma hizmeti birbirinden ayrılmaktadır. Daha büyük ya da daha ufak ofislerin taşıma işlemleri farklılık göstermektedir. Taşıma organizasyonu ya da taşıma araçları buna göre değişiklik göstermektedir.

Ofis Taşıma Fiyatları

Nakliyat ve taşıma hizmetlerinde merak edilen çok sayıda soru yer alır. Bu sorular arasında kaliteli bir firma arayışı yer alır. Ev taşıma ve ofis taşıma hizmetlerinde de bu detay geçerli olur. Merak edilen diğer bir soru ise ofis taşıma fiyatları ile ilgilidir. Ofis nakliyatı ve ev taşıma alanında firmamızda her daim en hesaplı fiyat skalası ile çalışmalar yapıyoruz. Sizlerde hem en kaliteli hem de en hesaplı fiyatlar dâhilinde hizmet almak istiyorsanız, bu kapsamda tam teşekküllü hizmet sunan firmamızı öncelikli olarak tercih etmelisiniz. Taşma ve nakliyat branşında her zaman kalite standartları koşullarında ve profesyonel anlamda hizmet veriyoruz.

Ofis Taşıma FiyatlarıOfis Taşımacılığı ÜcretleriAsansörlü Ofis Nakliye Fiyatları
2+1 Ofis Taşıma Ücretleri15.000 – 20.000 ₺2.000 ₺
3+1 Ofis Taşıma Ücretleri20.000 – 32.000 ₺2.000 ₺
4+1 Ofis Taşıma Ücretleri30.000 – 45.000 ₺2.000 ₺
En Uygun İşyeri ve Ofis Taşıma Fiyatları İle Taşının

İstanbul Ofis Taşımacılığı Şirketi Güvenle Taşır

İstanbul şirket taşıma şirketi güven taşır. Özsoy Nakliyat şirketimiz güvenli taşımacılık hizmeti üzerinde durur. Sorunsuz taşınma işlemleri önceliğimizdir. Müşteri memnuniyetini esas alan nakliye kuruluşuyuz. Profesyonellerin tercihi Özsoy Nakliyat özel kurum ve kuruluşların yanı sıra kamu kurum ve kuruluşların referanslı ofis eşyası taşıma firmalarının başında gelir.

Şehirlerarası Ofis Taşıma

Fіrmamız İstanbul’dan tüm Türkiye’ye şehirlerarası evden еvе  taşımacılık, оfis&bürо nakliyatı, vіlla tаşımаcılığı, askılı nakliyat vе fuar taşımacılığı, piyаno ve çelik kаsа taşımacılığı gibi akla gelen bütün hіzmetlerі vermektedir.

İstanbul Ofis Taşıma Firmamızı  Seçme  Nedeniniz:

  • Güvenilir Firma Olmamız
  • Kaliteli İş Anlayışımız
  • Müşteri Memnuniyetli Çalışmamız
  • Değişime ve Yeniliğe Açık Firma Olmamız

Uygun İstanbul Ofis Taşıma Fiyatları

Ofis taşımacılığı fiyatları sunduğumuz hizmet çeşitlerine göre değişkenlik gösterir. Home ofis taşıma hizmeti başta olmak üzere Rezidanse taşıma, Atölye Taşıma, Fabrika Taşıma, Şirket Taşıma gibi farklı kulvarlarda eşya hacimleri farklı olan kurumsal yapıları taşıyoruz. Tüm işlemlerimiz ayrı ayrı farklılık gösterir ve farklı fiyatlara sahiptirler. Sizin için en ideal taşınma planını ve ofis nakliye maliyetleri için bizden fiyat teklifi alınız.

İşyeri Taşımacılığı Hizmeti

İşyeri Taşımacılığı Hizmeti İstanbul’da 1990 yılından bu yana alanında uzman personel kadromuz ile yaptığımız taşıma çeşididir. Kurumsal yılların deneyimli firmasıyla iş yerinizi taşıyoruz. Ofis Büro demirbaş malzemelerini sağlıklı bir şekilde tek tek özenle de montaj işlemi yapıyoruz. Sökülen tüm eşyalar ayrıca ambalajlanıp paketlenmektedir. Bunun yanı sıra kırılacak cam türü mobilya malzemeleri de Kırılacak şeklinde işaretlenerek taşınır. Gideceğiniz yerde Montaj işlemleri bizim tarafımızca yapılır. Bu sayede ayrıca mobilyacı veya usta tutmanıza gerek kalmaz. Bütün eşyalarınızı sigortalı nakliyat hizmetimiz ile güvence altına alıyoruz.

Arşiv Taşımacılığı

Kurumsal şirketlerin belge, dosya ve klasörlerinin tutulduğu arşivler, taşınma halinde en fazla özen gerektiren bölümlerden biridir. Gerek ofis içi arşiv odası taşımacılığı, gerekse büyük arşiv taşımacılığı kurumsal firmaların ihtiyaç duyduğu nakliye hizmetleri arasındadır. Her ikisi de aynı dikkat ve titizlikle yürütülmesi gereken planlı ve sistemli bir çalışma gerektirmektedir.

Hastane Taşımacılığı

En mühim taşımacılık dallarından biri olan hastane taşımacılığı planlanırken, oldukça geniş çaplı düşünülmelidir. Sağlık kuruluşlarının içinde bulunan laboratuvarlar, cihazlar, hasta odaları, ofisler, arşiv vs. gibi bölümler de taşınacağından, kapsamlı bir ön çalışma yapılması gerekir. Fakat hastanenin nereden nereye taşınacağı göz önünde bulundurulmalıdır. Aynı zamanda gerekli hazırlıklar kurumsal firmaların uzman ekipleri tarafından tamamlanmalıdır.

Holding Taşımacılığında Tecrübe ve Profesyonellik

Aslında, büyük şirketlerin profesyonel hizmetlere ihtiyaç duyacağı göz önünde bulundurulduğunda holding nakliyesi de ilgili holding taşıma şirketlerinin gereksinim duyacağı kapsamlı bir çalışma icap ettirmektedir. Ek olarak, Holding taşıma şirketlerinin alanında yıllar içinde edindiği tecrübe ve bilgi birikiminin bir sonucu olarak, gerekli ekip ve ekipmanların doğru bir şekilde kullanılmasıyla zamandan tasarruf edilerek, iş aksamaları yaşanmaksızın ilgili firmanın beklentileri tam anlamıyla karşılanmış oluruz

Kütüpane Taşımacılığı

Ülkemizde kurumsal firmalar olsun özel ve devlet kurumları olsun bir çok firma ve kurumlar bünyelerinde arşiv gibi kütüphane gibi bölümler barındırmaktadır. Firmamız bu makalesinde siz değerli iş ortaklarımıza zamanı gelindiğinde özellikle Kütüphane taşımacılığı nasıl yapılır? Bu yolda nasıl ilerlenir? Bu konularda siz değerli iş ortaklarımıza bilgi vereceğiz.

Fabrika Taşımacılığı

Fabrika Taşımacılığı : Kurumsal taşımacılık hizmetlerinin öncü firması olan özsoy Nakliyat işyeri taşıma ile güvenli ve kaliteli fabrika taşımacılığı. Deneyimli ve eğitimli kadromuzla fabrikanızın eşyalarını bir yerden diğer yere özenle ve hasarsız bir şekilde nakliye etmek için size bir telefon kadar yakın olduğumuzu öncelikle belirtmek isteriz. İş kaybınızı en aza indirmek ve yeni fabrikanızda biran önce işinize başlamanızı istiyorsanız arayın hemen taşıyalım

İstanbul’un En İyi Üniversite Taşıma Şirketiyiz.

Üniversiteler bünyelerinde bir çok bölüm ve birim barındırdıkları için nakliyeleri de oldukça kapsamlı ve geniş çaplı bir hizmet gerektirir. Kurum ister tamamen, ister kısmen taşınacak olsun; üniversite taşımacılığı işi ciddi bir organizasyona ihtiyaç duyar. Bu hizmeti verecek olan da son derece profesyonel ve deneyimli bir nakliye firması olmalıdır.

Genel Müdürlük Taşımacılığı

Genel müdürlük taşımacılığı hizmetlerini 1990 yılından beri gerçekleştirmekteyiz. Kurumsal ve Güvenilir bir yapısı ile sektöründe 1990 yılından beri ülkemizde genel merkezlerinin bulunduğu şirketler ile ortak çalışmalar yürüten Level Taşımacılık firması ile sizlerde nakliye hizmetlerinizi yürütebilirsiniz. Türkiye’de lojistik devi olan firmamız, özellikle son 20 seneden beri ofis taşımacılığı hizmetlerine büyük önem vermiştir. Profesyonel kadrosu ve geniş araç filosu ile genel müdürlük taşımacılığı hizmetlerinde başarılı işlere imza atmıştır.

İşyeri Ofis Taşımacılığı Fiyatları İstanbul

Nakliyat ve taşıma hizmetlerinde merak edilen çok sayıda soru yer alır. Bu sorular arasında kaliteli bir firma arayışı yer alır. Ev taşıma ve ofis taşımacılık hizmetlerinde de bu detay geçerli olur. Merak edilen diğer bir soru ise ofiscılığı taşıma fiyatları ile ilgilidir. Ofis nakliyatı ve ev taşımacılık alanında firmamızda her daim en hesaplı fiyat skalası ile çalışmalar yapıyoruz. Sizlerde hem en kaliteli hem de en hesaplı fiyatlar dâhilinde hizmet almak istiyorsanız, bu kapsamda tam teşekküllü hizmet sunan firmamızı öncelikli olarak tercih etmelisiniz. Taşma ve nakliyat branşında her zaman kalite standartları koşullarında ve profesyonel anlamda hizmet veriyoruz.

En Uygun Ofis Taşımacılığı Fiyatları

Ev ya da ofisler herhangi bir nedenle farklı bir ortama taşınabilir. Bu alanda firmalardan hizmet alınır. Evden eve nakliyat ve ofis taşımacılık alanında tasarlamış olduğumuz firmamızda en iyi hizmetleri sunmayı ilke ediniyoruz. Sizlerde bu kapsamda en iyi ofis işyeri hizmeti almak istiyorsanız firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Ayrıca firmamızdan ofis taşımacılığı fiyatları konusunda da teklif alarak değerlendirme yapabilirsiniz. En iyi evden eve nakliyat ve ofis taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız firmamızdan en detaylı hizmeti alabilirsiniz. Ofis taşımacılığı ve evden eve nakliyat şehirler arası nakliyat hizmetlerinde uzmanlaşmış bir firmadan hizmet almak istiyorsanız bizlerle irtibat kurabilirsiniz.

Asansörlü Ofis Taşımacılığı Şirketi

Günümüz çağına uygun İşyeri taşıma hizmetinde modern bir şekilde asansörlü taşımacılık yapıyoruz. Asansörlü evden eve taşımacılık yaparken yine çok dikkatli ve özenli davranıyoruz.  Taşınma olarak ister ev eşyası ister ofis eşyası olsun gerçekten zorlu uzun ve çok yorucu bir süreç. Biz asansörlü taşımacılık hizmeti sunarak 2 – 3 saat gibi bir süre zarfından tasarruf ederek taşınma zarfında çok önemli bir vakit olan siz değerli müşterilerimizin çok değerli vaktini harcamamış oluyoruz.

Asansörlü sistemde sıfır hasar alma prensibi ile tertipli bir şekilde çalışıyoruz. Araca düzgün ve muntazam bir şekilde yerleştirdiğimiz eşyalarınızı planlı ve sıralı olarak asansör sistemi ile taşıyacağınız kat çok yüksek olsa bile hızlı ve dikkatli bir şekilde taşımaktadır. Ayrıca asansör sistemimizin taban kısmı için kullandığımız sağlam malzeme ile eşyalarınız yukarı çıkarken düşme kırılma ve bozulma gibi bir sıkıntısı olmaz.