İçeriğe geç
Home » Ömerli Evden Eve Nakliyat Firmaları

Ömerli Evden Eve Nakliyat Firmaları

Ömerli Evden Eve Nakliyat Firmaları

Ömerli uzman nakliyeci şirketlerinden biri olan firmamız sizlere evden eve nakliyat, ofis taşıma, İstanbul şehir içi ya da şehirlerarası gibi tüm nakliye gerektiren seçeneklerde kaliteli hizmet sunmaktadır.

Ev taşımak, oldukça stresli bir süreçtir. Ev bulunduktan sonra yeni bir eve geçilirken taşınmak isteyenlerin en büyük problemlerinden biri de eşyaların nasıl gideceğidir. Ömerli evden eve nakliyat firmaları tarafından eşyalar, taşınan kişilerce satın alınırken büyük emeklerle ve paralarla alındığı için taşınırken çok dikkat edilmelidir.

Ömerli Nakliyat Firmaları
Ömerli Nakliyat Firmaları

Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren firmamız bahsedilen tüm bu zorlukların farkındadır. ömerli ilçesi sınırlarında her türlü nakliye işleriniz için firmamızı arayabilir, görüş aldıktan sonra taşınma işleminizi yapabilirsiniz.

Ömerli Evden Eve Nakliyat Sigortalı Mı?

Sigortalı nakliye seçeneği firmamız tarafından sunulan en hizmetlerin en önemlilerinden biridir. ömerli sigortalı nakliye kapsamında Beykoz’dan başka bir ilçeye ya da herhangi bir şehre taşınacağınızda tüm eşyalarınız sigorta içine alınmaktadır.

Eşyalarınız sigortalandığında sigorta için ayrıca ücret firmamız tarafından alınmamaktadır. Sigorta, nakliye için sözleşme yaptığınızda sözleşme içinde karşılanmaktadır. Ömerli şehir içi nakliye kapsamında da sigorta geçerlidir. Genellikle yapılan sigorta işlemleri şehirlerarası taşıma işlemleri yapılırken firmamız sizlere şehir içi taşınmalarda da bu hizmeti sunmaktadır.

Alanında uzman ve yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren ekip arkadaşlarımız, eşyalarınız ve mobilyalarının zarar görmemesi için tüm dikkati gösterecektir fakat firmamızın sorumluluğu dışında oluşan bazı olumsuz durumlar için sigorta yaptırmanız tavsiye edilmektedir.

Evden Eve Taşıma İşlemlerinde Yapılanlar Nelerdir?

Ömerli evden eve nakliyat firmaları işlemleri sırasında yapılan uygulamalar müşterilerimiz tarafından merak edilmektedir. Firmamız tarafından nakliyat sırasında sizlere sunduğumuz işlemler:

  • Eşyalar temiz ve hijyenik olan fabrika paketleme streçleri ile kaplanır.
  • Tüm mobilyalarınız ustalarımız tarafından sökülür ve taşınılan yerde sökülmeden önceki halinde teslim edilir.
  • Taşınılan yerdeki tüm tesisat işleriniz ustalarımızca yapılır.
  • Elektrik işleriniz alanında uzman ekip arkadaşlarımızca yapılır.
  • Eşyalarınız tamamen toparlanır ve taşındığınız adrese aynı şekilde teslim edilir.

Bu hizmetleri sağlamak için hiçbir şekilde ekstra ücret ödenmez. Firmamızın tüm müşterilere taşınırken sağladığı standart hizmet prosedürü bu şekildedir.

Evden Eve Taşınma İşlemlerinde Paketleme Hizmetleri Kalitesi Nasıldır?

Ömerli ev eşyası nakliye işlemlerinde dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de paketleme işlemleridir. Paketleme, doğru ve titiz yapılmadığı takdirde eşyalarınız ve mobilyalarınız zarar görebilir. Malzemenizin türüne göre ayrı ayrı paketleme işlemi yapılması gerekmektedir. Cam eşyalar için farklı, porselenler için farklı bir paketleme yapılmalıdır.

Firmamız paketleme hizmetlerinde 1.kalite malzeme kullanmaktadır. Hasarsız ve kaliteli taşımanın ilk kuralı olan paketleme için 1.kalite malzeme kullanılması zorunludur. Cam eşyalar için firmamız beyaz cam kağıdı kullanır. Sizin kıymetli bir parça ya da antika mevcut ise özel tahta kafesler içine konulur.

Kirlenmesinden en çok korkulan yatak, baza gibi ürünler için ilk olarak streç film sarılır. Sonraki aşamada streçli olan malzemeniz naylon ile bir daha sarılır.

Ömerli şehir dışı nakliye yaparken de paketleme işlemi aynı şekilde yapılır. Uzun mesafe kat edileceği için paketleme işlemi firmamız tarafından tekrar yapılır.

Evden Eve Taşımada Asansörlü Araç Kullanımı Var Mı?

Taşındığınız ya da yeni taşınacağınız adres, yüksek katlarda ya da eşya çıkarılması için dar bir ortamda ise firmamız asansör desteği sunmaktadır. Apartman kuralları ve firmamızın kurumsallığı gereği, apartman asansörleri taşımacılık için kullanılamaz. Firmamız bu duruma çok dikkat etmektedir.

Ömerli asansörlü nakliye hizmetimiz sayesinde taşıma işlemi süreniz kısalacaktır. Bireysel olarak taşınma işlemi zor ve uzun bir süreç olabilir. Firmamızın sunduğu asansörlü nakliye seçeneği sayesinde tüm taşınma işlemlerinde zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara