Skip to content

Paketleme

Nakliyat Paketleme resimlerimiz aşağıda sunulmuştur. Bütün eşyalarınızı özel Ambalajlama malzemeleri ile ambalajlayıp, paketliyoruz.

Paketleme
Paketleme

Eşya Paketleme Hizmeti

Eşya ambalajlama hizmetimizi ev taşıma öncesi ve ofis taşıma öncesi nakliye araçlarımıza yüklemeden önce uyguluyoruz. Eşya güvenliği için uyguladığımız paketleme  ambalajlama ile taşıma esnasında eşyaların zarar görmesini engelliyoruz. Eşyalarda çizilme kırılma ve darp alma risklerini minimize etmek için aldığımız önlemler sadece bununla da sınırlı değiştir. Ayrıca eşyaların özel paketleme kutularında taşınmasını sağlıyoruz.

İstanbul Eşya Paketleme Şirketi

İstanbul eşya ambalajlama şirketi arayan vatandaşlarımız için özel olarak tek tek ambalajlıyor uz. Mutfak malzemelerinin kağıtlara sarılarak korunaklı hale getiriyoruz. Ayrı ayrı kutularda Dikkat Kırılabilir uyarısı ile kutulama yapıyoruz. Kutuların bazılarını Mutfak kısmına gidecek. Bazılarını Salona gidecek şeklinde işaretliyoruz.  Evden eve nakliyat taşıma hizmetinin daha koordineli ve sistematik şekilde uygulanması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Nakliye taşıma modellerinde ev eşyalarının sevkıyat şeklinden ekiplerin iş kollarına kadar sektöre rol model oluşturmaktayız. Nakliyat şirketimiz Taşımacılık alanında Patentli Marka haline gelmiştir. Belgelerimiz sayfasından gerekli tüm belgelerimize ulaşabilirsiniz.

Eşya Paketleme Firması

eşya ambalajlama firması olarak eşyaların merdivenlerde veya kapı kirişlerinden daha rahat taşınmasını sağlamak için ambalajlama yapmaktayız. Ayrıca Asansörlü evden eve nakliyat hizmetimiz ile de eşyaların daha hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Gerek duyulması halinde şartlar el verdiğinde Asansörlü nakliye araçlarımızı kuruyoruz.

Uluslararası Eşya Paketleme Fiyatları

Uluslararası Eşya Ambalajlama Fiyatları bakımından ucuz ücretlerle taşımacılık hizmetlerimiz kapsamında uygulamaktayız. Yani taşımasını yaptığımız eşyaların zaten paketlemesini yapıyoruz. Ücretsiz eşya ambalajlama hizmetimiz ile eşyalarınızı taşımaya hazır hale getirip nakliye sevkıyat ekibine sunuyoruz. İstanbul şehir içi nakliye firması olarak tüm ilçe ve mahallelerimizde taşıma personellerimiz ile nakliye hizmeti sunuyoruz. Siirt dışına taşınmak isteyen vatandaşlarımız için de Uluslararası Nakliyat hizmetimiz kapsamında seferlerimiz mevcuttur. Web sitemiz üzerinden telefon numaralarımız aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara