Nakliyat Paketleme resimlerimiz aşağıda sunulmuştur. Bütün eşyalarınızı özel Ambalajlama malzemeleri ile ambalajlayıp, paketliyoruz.

Paketleme
Paketleme

Eşya Paketleme Hizmeti

Eşya ambalajlama hizmetimizi ev taşıma öncesi ve ofis taşıma öncesi nakliye araçlarımıza yüklemeden önce uyguluyoruz. Eşya güvenliği için uyguladığımız paketleme  ambalajlama ile taşıma esnasında eşyaların zarar görmesini engelliyoruz. Eşyalarda çizilme kırılma ve darp alma risklerini minimize etmek için aldığımız önlemler sadece bununla da sınırlı değiştir. Ayrıca eşyaların özel paketleme kutularında taşınmasını sağlıyoruz.

İstanbul Eşya Paketleme Şirketi

İstanbul eşya ambalajlama şirketi arayan vatandaşlarımız için özel olarak tek tek ambalajlıyor uz. Mutfak malzemelerinin kağıtlara sarılarak korunaklı hale getiriyoruz. Ayrı ayrı kutularda Dikkat Kırılabilir uyarısı ile kutulama yapıyoruz. Kutuların bazılarını Mutfak kısmına gidecek. Bazılarını Salona gidecek şeklinde işaretliyoruz.  Evden eve nakliyat taşıma hizmetinin daha koordineli ve sistematik şekilde uygulanması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Nakliye taşıma modellerinde ev eşyalarının sevkıyat şeklinden ekiplerin iş kollarına kadar sektöre rol model oluşturmaktayız. Nakliyat şirketimiz Taşımacılık alanında Patentli Marka haline gelmiştir. Belgelerimiz sayfasından gerekli tüm belgelerimize ulaşabilirsiniz.

Eşya Paketleme Firması

eşya ambalajlama firması olarak eşyaların merdivenlerde veya kapı kirişlerinden daha rahat taşınmasını sağlamak için ambalajlama yapmaktayız. Ayrıca Asansörlü evden eve nakliyat hizmetimiz ile de eşyaların daha hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Gerek duyulması halinde şartlar el verdiğinde Asansörlü nakliye araçlarımızı kuruyoruz.

Uluslararası Eşya Paketleme Fiyatları

Uluslararası Eşya Ambalajlama Fiyatları bakımından ucuz ücretlerle taşımacılık hizmetlerimiz kapsamında uygulamaktayız. Yani taşımasını yaptığımız eşyaların zaten paketlemesini yapıyoruz. Ücretsiz eşya ambalajlama hizmetimiz ile eşyalarınızı taşımaya hazır hale getirip nakliye sevkıyat ekibine sunuyoruz. İstanbul şehir içi nakliye firması olarak tüm ilçe ve mahallelerimizde taşıma personellerimiz ile nakliye hizmeti sunuyoruz. İstanbul dışına taşınmak isteyen vatandaşlarımız için de Uluslararası Nakliyat hizmetimiz kapsamında seferlerimiz mevcuttur. Web sitemiz üzerinden telefon numaralarımız aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. bodrum nakliyat

Evden Eve Nakliyat Foto Galeri

Özsoy Evden Eve Nakliyat Fotoğraf resimleri arasında gezine bilirsiniz. Yaptığımız taşıma çeşitleri ve nakliye hizmetlerimiz görsellerini inceleye bilirsiniz. Özsoy Nakliyat Foto Görsel resimleri sayesinde siz değerli halkımıza yönelik yararlı uygulamaları görürsünüz. Genel anlamda sunmuş olduğumuz başlıca hizmetler şunlardır;

Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme Şirketi

Taşınırken hepimizin aklına acaba eşyalarım kırılır mı, bir şey olur mu? gibi sorular gelir. İnsanlar ise kendi kafalarında ucuza getirmek için koliyle bantla uğraşır günlerini alır bu işlem. Sonucunda ise genellikle kırılan tabak çanak, eşyalar arası bir karmaşa sinir, stres sonucunda olur. Bu noktada sigortalı evden eve nakliyat hizmetimiz sizler için yararlı olacaktır.

Ev Eşyası Paketleme Servisi Ambalajlama İşlemleri

Güvenilir taşımacılığın adresi olan Özsoy Nakliyat farkı ile bir telefon kadar size yakın olduğumuzu belirterek bizimle iletişime geçmeniz halinde evlerinize gelerek bir göz taraması ile eşyaların yoğunluğuna, durumuna bakıyoruz. Daha sonra nakliyat eşya paketleme ve ambalajlama işlemlerine başlıyoruz. Eşyaların ilk olarak sağlıklı, düzgün bir şekilde zarar görmemesi ilk esastır bunun için eşyalar özel, korunaklı ambalaj ile  büyük bir titizlik içinde paketlenir.

Eşya paketleme ve ambalajlama malzemelerimiz temiz, steril edilmiş olmaktadır. Eşyalara bakteri, mikrop vs. bulaşmaması için aşamalardan geçerek evinize gelmiştir. Bu ambalajlar ile paketleme şansı olur. Kırılacak tabak, çanak, biblolar patpatlı balon ambalaj ile sarılır. Bu patpatlı balon ambalajla her yerini açık yer kalmayacak şekilde paketleriz. Bu sayede kırılma, çatlama vb. diğer olasılıklara imkan vermeyiz. Mobilya, dolap ve evde yer alan diğer büyük eşyalarınızı ise onlara özel naylon ambalajlarımız ile kenarlarına, kırılma durumunu tüm bunları göz önüne alarak paketleme işlemini büyük bir titizlik çerçevesinde yapıyoruz.

Eşya Paketleme Ambalajlama Fiyatları

Eşya ambalajlama hizmeti evden eve nakliyat firmalarının mutlaka sunması gereken bir hizmettir. Eşya ambalajlama uygulaması taşımacılık sektöründe eşya güvenliği açısından önem arz eden bir etkendir. İstanbul eşya ambalaj ve paketle firması Özsoy Nakliyat LTD ŞTİ şirketi olarak hizmetinizdeyiz. Profesyonel taşıma ekibimiz ve son model teknolojik araçlarımız ile yeni evinize güvenle taşınmanızı sağlayacağız.