En iyi profesyonel kaskolu şehirler arası  nakliyat firması sigortalı ve sözleşmeli Şehir içi Taşıma ve Şehirlerarası Nakliyat Taşıma hizmeti sunar. İstanbul’dan Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Bodrum, Antalya, Muğla, Mersin, Diyarbakır, Van, Erzurum, Çanakkale ve Kocaeli illeri başta olmak üzere Türkiye geneli bütün yurdumuza hizmet vermekteyiz.

Şehirlerarası Nakliyat
Şehirler arası Nakliyat

Şehirler arası  nakliyat işinde; Özsoy Taşımacılık firmamız marka haline gelmiş ve uzun yıllar bu alanda İstanbul çıkışlı yoğun olarak yapmış olduğu eşya taşıma işini 81 il’de de en aktif şekilde yapan bir;  Şehirler arası nakliyat firmasıdır. Ustalıkla yapmış olduğu uzun mesafeli nakliyat işlerinde her daim müşterilerini memnun etmeyi başarmış olan firmamız, Sizlere uzun yolculuğu çıkacak olan eşyalarınız için en güvenilir nakliyat hizmetini sunmaktadır.

Şehirler arası nakliye işi tamamen dikkat ve öz veri isteyen bir iştir bu sebeple sizlere en profesyonel kadromuz ile kusursuz; Şehirler Arası nakliye hizmetini sunmak adına sizlerin hizmetinde olacağımızı garanti etmekteyiz.

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Şehirler arası nakliyat fiyatlarımız uygun bakiyelerden oluşmakta olup, sizlerin bütçesini yormayacak rakamlardan oluşmaktadır. Profesyonel kadromuz ile sizleri yormadan, strese sokmadan en kaliteli nakliyat hizmetini veren firmamız sizlerin taşınma ihtiyacında, eşya alımından teslimat aşamasına kadar en kaliteli hizmeti sunmak adına sizlerin yanında olacaktır.

Şehirler Arası Ev Taşıma Fiyatı1+1 Ev Eşyası7000 TL 11000 Arası
Şehirler Arası Ev Taşıma Fiyatı2+1 Ev Eşyası10.000 TL 13.000 Arası
Şehirler Arası Ev Taşıma Fiyatı3+1 Ev Eşyası13,000 TL 15.000 Arası
Şehirler Arası Ev Taşıma Fiyatı4+1 Ev Eşyası15, 000 TL 18,000 Arası
Şehirler Arası Villa Taşıma Fiyatı5+2 Ev Eşyası18,000 TL 22,000 Arası
Şehirler Arası Parça Taşıma Fiyatı3,500 TL 5,000 Arası
Fiyat Tablosu

Şehirler Arası Nakliye Hizmeti

Şehirler Arası Nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliye çalışmalarımızda kaliteli paketleme malzemelerimiz ve iadesiz kolilerimiz ile eşyalarınızın ambalajlama işlemini yaparak, taşınma esnasında eşyanın en güvenilir ve sarsılmaz şekilde yeni adresinize teslim edilme işlemini yapmaktayız.

Sizlerde  Şehirler arası Ev Taşıma ihtiyaçlarınızda aşağıda yer alan iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşarak, size özel taşınma planlaması ile nakliye hizmeti alabilirsiniz. Şehirler arası nakliyat ihtiyacınızda iyi düşünün, iyi taşının, bu iş öz veri ve emek ister. özsoy taşımacılık firması bu bilinçle sadece müşterilerini memnun etmek için hizmet veren en dürüst, güvenilir nakliyat firmadır.

Hizmet Verdimiz İller

Şehirler Arası Nakliyat İzmir; Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye ve Düzce illerine ilden ile Şehirler Arası Nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık Nedir? Eşyalarınızın taşınma ve sevkıyatı esnasında olası zararlara karşın tedbirlen korunma altına alınmasıdır. Oluşabilecek zararların sigorta poliçesi kapsamında telafisi ile gerçekleşen hizmette zararların tespiti ve temini sağlanmaktadır. Sigortalı Evden Eve Taşımacılık hizmetini İstanbul’da uzun yıllardır müşterilerimize sözleşmeli Evden Eve Nakliyat kapsamında sunmaktayız.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti
Şehirler Arası Nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti ile İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa Yakası bütün ilçelerde hizmetinizdeyiz. Evinizi taşıyacaksanız veya eşyalarınızı üst katlara taşımak istiyorsanız bu hizmet tam size göre. Hele ki nakliye ekibi personellerini ve gariban çalışanlarına zahmet vermeden nakliye işlemi yapmak isteyenler için idealdir.

Biz  Şehirler Arası Nakliyat şirketi olarak kaliteli ve güvenli taşıma prensibimiz gereği maaşlı sigortalı çalışanlarımıza aynı zamanda Asansörlü Nakliye aracımızı tahsis ediyoruz. İşlerini kolaylaştırmak ve taşımayı daha kolay pratik bir hale getiriyoruz. Müşterilerimiz açısından da da kısa süre zarfında tamamlanan nakliye işlemi memnuniyetle karşılanmaktadır.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Türkiye’ nin başta İstanbul, Ankara, İzmir, Bodrum, Adana ve 81 iline Şehirlerarası Parça Eşya Depolama hizmeti vermekteyiz . Özsoy Nakliyat olarak müşterilerimizle bire bir irtibat kurarak görüşürüz. Expertiz olarak eşyalarınızı görür ve fiyat sözleşmesini yaparız.

Taşıma esnasında ekiple beraber taşıma tarihinde belirlenen yerde bulunuruz. Müşteriyle bizzat kendimiz muhatap oluruz. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Müşterilerimize karşı elimizden gelen her kolaylığı sağlarız. Çalışan arkadaşlarınız işinde uzman personellerimiz olup, işini bilen Güler güzlü işini severek yapmaktadırlar. Ekibimiz arasında elektrikçi, tesisatçı, marangoz ve eşyaları profesyonelce taşıyan işinde uzman bir kadromuz var.