En iyi profesyonel kaskolu şehirler arası  nakliyat firması sigortalı ve sözleşmeli Şehir içi Taşıma ve Şehirlerarası Nakliyat Taşıma hizmeti sunar. İstanbul’dan Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Bodrum, Antalya, Muğla, Mersin, Diyarbakır, Van, Erzurum, Çanakkale ve Kocaeli illeri başta olmak üzere Türkiye geneli bütün yurdumuza hizmet vermekteyiz.

Şehirler Arası Nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat Şirketi

Şehirler arası  nakliyat işinde; Özsoy Taşımacılık firmamız marka haline gelmiş ve uzun yıllar bu alanda İstanbul çıkışlı yoğun olarak yapmış olduğu eşya taşıma işini 81 il’de de en aktif şekilde yapan bir;  Şehirler arası nakliyat firmasıdır. Ustalıkla yapmış olduğu uzun mesafeli nakliyat işlerinde her daim müşterilerini memnun etmeyi başarmış olan firmamız, Sizlere uzun yolculuğu çıkacak olan eşyalarınız için en güvenilir nakliyat hizmetini sunmaktadır.

Şehirler arası nakliye işi tamamen dikkat ve öz veri isteyen bir iştir bu sebeple sizlere en profesyonel kadromuz ile kusursuz; Şehirler Arası nakliye hizmetini sunmak adına sizlerin hizmetinde olacağımızı garanti etmekteyiz.

Şehirler Arası Nakliye Fiyatları

Şehirler arası nakliyat fiyatlarımız uygun bakiyelerden oluşmakta olup, sizlerin bütçesini yormayacak rakamlardan oluşmaktadır. Profesyonel kadromuz ile sizleri yormadan, strese sokmadan en kaliteli nakliyat hizmetini veren firmamız sizlerin taşınma ihtiyacında, eşya alımından teslimat aşamasına kadar en kaliteli hizmeti sunmak adına sizlerin yanında olacaktır.

Şehirler Arası Ev Taşıma Fiyatı1+1 Ev Eşyası7000 TL 11000 Arası
Şehirler Arası Ev Taşıma Fiyatı2+1 Ev Eşyası10.000 TL 13.000 Arası
Şehirler Arası Ev Taşıma Fiyatı3+1 Ev Eşyası13,000 TL 15.000 Arası
Şehirler Arası Ev Taşıma Fiyatı4+1 Ev Eşyası15, 000 TL 18,000 Arası
Şehirler Arası Villa Taşıma Fiyatı5+2 Ev Eşyası18,000 TL 22,000 Arası
Şehirler Arası Parça Taşıma Fiyatı3,500 TL 5,000 Arası
Fiyat Tablosu

Şehirler Arası Nakliye

Şehirler Arası Nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliye çalışmalarımızda kaliteli paketleme malzemelerimiz ve iadesiz kolilerimiz ile eşyalarınızın ambalajlama işlemini yaparak, taşınma esnasında eşyanın en güvenilir ve sarsılmaz şekilde yeni adresinize teslim edilme işlemini yapmaktayız.

Sizlerde  Şehirler arası Ev Taşıma ihtiyaçlarınızda aşağıda yer alan iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşarak, size özel taşınma planlaması ile nakliye hizmeti alabilirsiniz. Şehirler arası nakliyat ihtiyacınızda iyi düşünün, iyi taşının, bu iş öz veri ve emek ister. özsoy taşımacılık firması bu bilinçle sadece müşterilerini memnun etmek için hizmet veren en dürüst, güvenilir nakliyat firmadır.

Şehirler Arası Asansörlü Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti ile İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa Yakası bütün ilçelerde hizmetinizdeyiz. Evinizi taşıyacaksanız veya eşyalarınızı üst katlara taşımak istiyorsanız bu hizmet tam size göre. Hele ki nakliye ekibi personellerini ve gariban çalışanlarına zahmet vermeden nakliye işlemi yapmak isteyenler için idealdir.

Biz  Şehirler Arası Nakliyat şirketi olarak kaliteli ve güvenli taşıma prensibimiz gereği maaşlı sigortalı çalışanlarımıza aynı zamanda Asansörlü Nakliye aracımızı tahsis ediyoruz. İşlerini kolaylaştırmak ve taşımayı daha kolay pratik bir hale getiriyoruz. Müşterilerimiz açısından da da kısa süre zarfında tamamlanan nakliye işlemi memnuniyetle karşılanmaktadır.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Türkiye’ nin başta İstanbul, Ankara, İzmir, Bodrum, Balıkesir, Bursa,Adana ve 81 iline Şehirlerarası Parça Eşya Depolama hizmeti vermekteyiz . Özsoy Nakliyat olarak müşterilerimizle bire bir irtibat kurarak görüşürüz. Expertiz olarak eşyalarınızı görür ve fiyat sözleşmesini yaparız.

Taşıma esnasında ekiple beraber taşıma tarihinde belirlenen yerde bulunuruz. Müşteriyle bizzat kendimiz muhatap oluruz. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Müşterilerimize karşı elimizden gelen her kolaylığı sağlarız. Çalışan arkadaşlarınız işinde uzman personellerimiz olup, işini bilen Güler güzlü işini severek yapmaktadırlar. Ekibimiz arasında elektrikçi, tesisatçı, marangoz ve eşyaları profesyonelce taşıyan işinde uzman bir kadromuz var.

Şehirler Arası Nakliyat Ücretleri

Şehirler arası nakliyat ücretleri hesaplama tablomuz ile taşınacağınız ilin nakliyat fiyatlarını görebilirsiniz. Tabi taşınacak eşyanın miktarı, kapladığı alan, eşyalarınızın sayısı, kaç personel ekibi ile taşımasının yapılacağı önemlidir.

Nakliyat aracının çeşidini belirleyen unsurlar şunlardır; Küçük nakliyat aracı, Orta nakliyat aracı ve Büyük nakliyat aracı gibi farklı nakliye araçları ihtiyacını doğurur. Doğal olarak ev taşıma fiyatlarına da yansıyan bu şartlara göre nakliye ücreti talep etmekteyiz.

Uygun İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

İstanbul şehirler arası uygun nakliyat fiyat listesi sizler için aşağıda ayrıntılı bir şekilde sunduk. İstanbul’dan Türkiye’nin diğer şehirlerine taşınma ücretleri hakkında bir nebze de olsa fikir verebilmek ve taşınmadan önce ne kadara taşınırım konusunu aydınlatmak istedik. Ortalama şehirler arası nakliye fiyat listesi ile tahmini ücret bilgisi sunduk. Ayrıca daha net güncel 2021-2022- 2023  şehirler arası uygun nakliye ücretleri bilgisi için tarafımızdan fiyat teklifi almanızı tavsiye ederiz.

Şehirler Arası Nakliyat Tavsiyeli Firması

Ülkemizin en değerli sektörlerinden biri olan taşımacılık sektörü devlet nezdinde yapılan yollar ile hızlıca gelişmektedir. Bu paralellik ile ulaştırma bakanlığının yapmış olduğu düzenlemeler ile artık ülkemizde iller arası mesafeler birçok yerde kısılmıştır. Böylece şehirlerarası insan hayvan ve eşya taşımacılığı da bir bakıma seyahat süresi kısalmıştır.

🥈Sigortalı Nakliyat:🥈Sözleşmeli Taşıma
🥈 Asansörlü Taşıma:🥈Vinçli Asansörlü Taşıma
🥈Firma Vergi Levhası:🥈Kurumsal Şirket
🥈Firma K3 Yetki Belgesi:🥈Onaylı Firma
Kurumsal Kimliğimiz

Şehirler Arası En Çok Tavsiye Edilen Nakliyat Şirketiyiz

Firmamız geçmişten bu yana sürekli olarak nakliyat organizasyonları içinde yer aldığı için; yapmış olduğu hizmeti en iyi şekilde gerçekleştirdiği için bir bakıma dilden dile dolaşmaktadır. Bunun sektörümüzdeki adı tavsiyedir.

Firmamız tavsiye üzerine nakliyat organizasyonlarını gerçekleştirmesi firmamız adına; hem kar oranının iyi olması hem de müşteri seviyesinin git gider arttığının göstergesidir. Bu yüzden geçmişten beri firma yetkililerimiz müşteri kazanarak para kazanmıştır. Özsoy nakliyat ailesi olarak her zaman müşteri paradan önce gelmiştir.

Şehirler arası evden eve taşımacılık alanında tavsiye firmamız için çok önemli bir süreçtir. Bunu her firma başaramadığı için Özsoy nakliyat seviyesine ulaşamamıştır. Evden eve nakliye organizasyonları için firmamızın şehirlerarası taşımacılık alanı ile alakalı evden eve nakliyat tavsiye sayfasına giriş yaparak detayları alabilirsiniz. Ayrıca firmamızın twitter adresinden de firmamızı takip edebilirsiniz.

Sigorta Garantili İstanbul Şehirler Arası Nakliye Hizmeti Alın

Sigortalı İstanbul şehirler arası nakliye hizmeti ile güvenli ve konforlu taşının. İstanbul’dan diğer illere ve şehirlere taşınmak için güvenli İstanbul şehirlerarası nakliye şirketi seçmelisiniz. Bunlar için Özsoy Nakliyat şirketini seçmeni yeterlidir. A dan Z ye kadar eşya paketleme ambalajlama sigortalı sözleşme dahil her şeyi en ince ayrıntısına kadar yapmaktayız.

Şehirler Arası Yazlık Eşya Taşıma Firmaları

Yazlık bölgelere parça eşya taşıma adından da anlaşılacağı üzere yoğun olarak yaz aylarında tatil beldelerine gerçekleştirilen bir nakliye hizmetidir. İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir gibi büyük kentlerden Ege ve Akdeniz bölgesinde yer alan yazlık bölgelere parça ev eşyasını taşımak isteyen müşterilerimize bu süreçte yardımcı olmaktayız.

2000 yılından beri istanbul yazlık eşya taşıma taşıma hizmetlerini profesyonel bir şekilde tüm yurt geneline sunan şirketimiz aynı zamanda yazlık bölgelere de hizmet sunarak sizlere bu sıkıntılı süreçte çözüm ortağı olmaktadır. Yoğunlukla İstanbul’dan Ege bölgesi Akdeniz kıyı kesimlerine yapılan parça ev eşyası taşımaları için sizde firmamızla görüşerek taşımanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Şehirler Arası Evcil Hayvan Taşıma

Ülkemizde bu hizmeti profesyonelce sunan birkaç firma görebiliriz. Bu firmalar arasında hem ev eşyası hem de evcil hayvan taşıma hizmeti sunan tek firmayız. Yılların vermiş olduğu deneyim ile hareket eden firmamız Şehirler Arası evcil hayvan taşıma alanında hiçbir hayvan gözetmeksizin taşıma hizmeti vermekteyiz. İster köpek ister kedi vs. her evcil hayvanlarınız profesyonelce taşımaktayız.

Şehirler Arası Tablo Taşıma Şirketleri

Şehirler arası tablo taşıma şirketleri profesyonellik ve hassasiyet gerektiren bir taşıma işlemidir. Taşımayı yapan personelin deneyiminden tutun, taşıma işlemi için kullanılan aracın niteliğine kadar titizlik gerektiren bir işlemdir. Ülkemizde her yıl yüzlerce sergi düzenlenmekte ve bu sergilerde milyonlar değerinde paha biçilemez tablolar taşınmaktadır. Bu tabloların taşınmasını elbette nakliye firmaları yapmaktadır

Şehirler Arası Vip Taşıma

VİP Eşya Taşıma hizmeti; panelvan araçlarımızla tek kişinin eşyalarının özel olarak taşınması hizmetidir. Parça eşya taşımacılığı hizmeti aynı güzergaha taşınacak birden fazla kişiye ait eşyaların birleştirilip, ekonomik fiyatlara taşınması demektir. Bu hizmetten farklı olarak kısmi eşyalarını özel taşımak isteyen müşterilerimiz için VİP Servis hizmetimizde vardır

Tavsiye üzerine çalışma yaptığınız firmalar var mı?

firmamızın kurumsal referanslar bölümüne girerek bilgi alabilirsiniz

Evden eve nakliyat hizmetlerinde fiyatlarınız ne kadar?

ev taşıma hizmetleri ile ilgili net bir fiyat almak için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal evden eve taşıma hizmetlerinde kriterler nelerdir?

en önemli kriterler doğru bilgiyi firmaya vererek herhangi bir süprize yer vermemenizdir.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde sigorta bedeli ne kadar?

sigorta bedeli her ev taşımacılığına göre değişkenlik göstermektedir.