İçeriğe geç
Home » Şirinevler Evden Eve Nakliyat

Şirinevler Evden Eve Nakliyat

Şirinevler Evden Eve Nakliyat

Şirinevler evden eve nakliye şirketi sorulduğunda alınan ilk cevaplardan olan firmamız, yıllardır sektörde hizmet sağlamaktadır. Şirinevler evden eve nakliyat hizmeti kapsamında başta Şirinevler olmak üzere İstanbul’un bütün ilçeleri ve Türkiye’nin her yanında taşıma hizmeti verir.

Firmamız, sektörden edindiği tecrübeler sayesinde yeni atılımlar yapma kararı almıştır. Bu kapsamda yaptığımız ilk hamle filomuzdaki araç sayısını arttırmak olmuştur. Özellikle asansörlü araç sayımızı arttırmak, bizi sektördeki diğer firmalardan farklı kılmaktadır.

Yaptığımız diğer bir hamle de alanında uzman ekip arkadaşlarını firmamıza almak olmuştur. Elektrik, su, doğalgaz gibi konularda yıllarca faaliyet göstermiş ve mesleğe çekirdekten yetişerek hizmet veren ekip arkadaşlarımızı aramıza kattık.

Şirinevler Taşıma Hizmeti Sigortalı Mı?

Firmamızın kurumsallaşma adına yaptığı hizmetlerden biri de sigorta hizmetidir. Sigorta, firmamız ile müşterilerimiz arasındaki güvencedir. Ne yazık ki sektördeki bazı kişi ve şirketler, müşterilere büyük mağduriyetler yaratmıştır. Firmamız, nakliye sektöründe öncü olmasına rağmen güven temin etmek için sigorta hizmeti sunar.

Sigorta kapsamında firmamız sizin talebiniz doğrultusunda hareket etmektedir. Sigortalı taşıma yapmak ya da yapmamak tamamen sizin kontrolünüzdedir. Firma olarak bütün müşterilerimize sigortalı olarak taşıma tavsiye ediyoruz.

Sigortalı taşımacılık hizmeti sunmak taşımacılık sektörü için büyük bir hamledir. Firma olarak   Şirinevler sigortalı nakliye kapsamındaki tüm taşıma işlemleriniz talep ederseniz sigortalı olarak yapılır.

Şirinevler  Evden Eve Asansörlü Taşıma Var Mı?

Şirinevler evden eve nakliyat hizmetlerimizden biri de asansörlü taşımadır. Asansörlü taşıma sayesinde taşıma işlemleriniz hızlıca ve kolay yoldan sağlanır. Eşyalarınız güvenliği için asansörlü taşıma gereklidir.

Taşınacağınız bina yüksek katlarda ya da kapılar eşyalarınızı alamayacak kadar ise kullanılması geren yöntem asansörlü taşımadır. İstanbul ev taşıma şirketi sorulduğunda asansörlü taşıma hizmetinin mutlaka olması gerekmektedir.

Asansörlü taşıma, hız için önemlidir. İstanbul gibi büyük bir metropolda ne kadar hızlı olunursa o kadar iyi hizmet verilir. Eşyaların bireysel olarak yerleşmesi zaman kaybı olacaktır. Eviniz hangi katta olursa olsun asansörlü araç kullanmak gerekir.

Firmamız İstanbul’un neresinde olursanız olun, tüm bina ve ofisler için asansörlü araç hizmeti sunar. Bu hizmet, sözleşme kapsamındadır ve fazladan ücret talep edilmemektedir.

Şirinevler Nakliye Hizmeti Şehir Dışı Yapılıyor Mu?

Şirinevler Evden Eve Nakliyat
Şirinevler Evden Eve Nakliyat

Şirinevler şehir dışı nakliye oldukça profesyonellik gerektiren bir süreçtir. Mesafe ayırt etmeden bu hizmeti sunmak da kurumsallaşma gerektirir. Firmamız, Türkiye’nin bütün noktalarına taşınmalarınız için rahatlıkla başvuracağınız bir firmadır.

Şirinevler en iyi ev taşıma firması seçeneklerinden biri olan firmamız, tüm taşınma süreçleriniz için yanınızdadır. Örneğin; özel sektörde çalışan bir müşteri, iş gereği başka bir şehre acil olarak taşınması gerektiğinde firmamıza başvurmalıdır. Bu durum acil bir çözüm istediği için daha önce bu tip hizmetler veren bir firmaya başvurulmalıdır.

Firmamız, yıllardan beri şehir dışı taşımacılık hizmeti verdiği için müşterilerin tüm durumların farkındadır ve bu durumlar için her zaman çözüm önerileri vardır.

Bazı müşterilerimiz eşyalarının geçici süre korunması için depo hizmeti istemektedir. Firmamızın sahip olduğu depolar sayesinde şehir dışı işlerinizde düzeninizi kurana kadar depo hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Şirinevler Evden Eve Taşıma Sabit Fiyat Garantisi Var Mı?

İstanbul evden eve nakliye kapsamında firmamız her zaman sabit fiyat uygulamaktadır. Müşterilerimizin acil durumu ya da deneyimsizliğinden bağımsız olarak sabit fiyat garanti edilmektedir. Firmamız, bu konuya çok dikkat göstermektedir çünkü sektörde bu durum ile ilgili olumsuz bir anlayış vardır.

Kurumsal bir şirket olan firmamız, verilen hizmet ve mesafeyi hesaba katarak size ortalama bir ücret çıkarmaktadır. Kişilere ve kurumlara göre fiyat politikası kesinlikle değişmemektedir.

Şirinevler Nakliye Hizmeti Hakkında Merak Edilenler

Şirinevler Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Nakliye fiyatları taşınacak eşya çeşidine ve miktarına göre değişmekle beraber 500 tl den başlamaktadır.

Şirinevler ev taşıma fiyatları ne kadar?

her ev taşıma hizmetinde fiyatlar değişmektedir. Net bir fiyatlandırma için ücretsiz ekspertiz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz

Şirinevler evden eve nakliye hizmetleri ne kadar sürmektedir?

ev taşıma hizmetlerinde ücretsiz ekspertiz hizmeti sonucunda her şey netlik kazanmaktadır.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde çalışan personeller sigortalı mı?

Firmamızda çalışan tüm personellerimiz İSG ve SGK belgeli kadrolu elemanlarımızdan oluşmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara