Taşdelen Evden Eve Nakliyat

Taşdelen Evden Eve Nakliyat olan bizler için nakliye, severek yaptığımız profesyonellik gerektiren bir iştir. Taşınma esnasında yıpranmak istemeyen müşterilerimize, ev ve ofis taşıma hizmetlerimizi sunmaktayız. Çekmeköy Taşdelen şehir dışı nakliye alanında da şehir içinde olduğu kadar yetkin bir firmayız. Müşterilerimize uzmanlaşmış koordine bir ekiple, etkili bir hizmet sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Bizleri tercih ettiğiniz takdirde alacağınız kaliteli hizmetin içerisinde şunlar da bulunmaktadır.

  1. Asansörlü araç hizmeti
  2. Güvenli eşya paketleme
  3. Güvenli araçlarla nakliye
  4. Sigorta teminatı

Taşdelen Evden Eve Nakliyat Şirketi

Yukarıda sayılan hizmetlerimizi siz müşterilerimize ekspertiz hesaplaması sonucu uygun fiyatlarla vermekteyiz. Ekspertiz hesaplaması yapılırken evdeki eşyalar, evin ve ulaşım yolunun koşulları göz önünde bulundurulmaktadır.

Eşya Taşıma Asansörlü Araç ile Yapılıyor Mu?

Günümüzde çok katlı apartmanlarda yaşayan nüfus hayli artmıştır. Bu durum taşınma durumu olanlar için son derece can sıkıcı ve yorucu bir durumdur. Aynı şekilde bina içerisinde hareketliliğe sebep olmakta ve kazalar ortaya çıkmaktadır. Tüm zarar ve karışıklığın önüne asansör hizmeti olan bir nakliye firması ile anlaşarak geçmek mümkündür.

Çekmeköy Taşdelen Evden Eve Nakliyat firmamızın asansörlü aracı bulunmaktadır. Bu araç ile müşterilerimize hem hızlı hem de efektif hizmet sunmaktayız. Önlenebilecek kazaların önüne geçerek, fazladan maddi zararları ve sağlığın bozulmasına sebep olacak durumları ortadan kaldırıyoruz. İstanbul ev taşıma firması olarak bizleri seçtiğiniz takdirde, en güvenli asansör araçları ve araçların operatörleriyle bu hizmetten yararlanma imkânınız olacaktır.

Güvenli Eşya Paketleme Nasıl Yapılır?

Eşya paketleme işlemine başlamadan evvel ustalarımız iki veya daha fazla parçası olan eşyaları titizlikle sökmektedir. Ardından hem alandan tasarruf sağlayacak hem de güvenli olacak bir paketleme planı oluşturulmaktadır. Eşyalarınızı paketlerken çeşidi ve ham maddesine göre özen gösterilmekte herhangi bir hasarın önüne geçilmektedir. Paketleme de kullanılan malzemelerimizi, kalitesi üstün olan ürünlerden seçmekteyiz. Eşyalarınızı bu paketler içerisinde dış ortamdan izole edip hasarlara karşı koruma altına alıyoruz. Taşdelen nakliyeci tavsiyesi istediğinizde bizim adımızı duyacağınızdan emin olmak için müşteri memnuniyeti merkezli çalışıyoruz. Siz müşterilerimizin eşyaları ve anıları bizler içinde değerli diyor ve en yetkin nakliye hizmetini sizlere sunuyoruz.

Güvenli Araç Filosu ile Nakliye Hizmeti Sunan Firma Hangisi?

Taşdelen nakliyat
Taşdelen nakliyat

Taşınma sırasında en önemli kriterlerden birisi ulaşım ve ulaşımı sağlayacak araçlardır. Araçların tüm eşyalara uygun olacak şekilde temiz, ulaşımı güvenle sağlayacak şekilde sağlam olması gerekmektedir. Aksi takdirde çok sevilen bir koltuk takımını ıslanıp kirlenmiş bir halde bulabilir veya aşınmış kapağın aşınmasıyla yolda kaybolduklarını işitebilirsiniz. Taşdelen en iyi ev taşıma firması olma yolunda emin adımlar atmış olan bizler size bu sorunlardan uzak ulaşım hizmetini sunuyoruz. Her türlü bakım, muayene ve temizlikleri yapılmış araçlarımız eşyalarınızın güvenle yeni evinize ulaşmasını sağlayacak yetkinliktedir. Şoförlerimiz ise hem şehir içinde hem de şehir dışında ulaşım sağlayabilecek bilgi ve tecrübede profesyonelliğe önem veren kimselerdir. Her birinin trafik bilgisi yeterli olup, sicilleri temizdir. En iyi eleman ve araç filosuyla siz müşterilerimize hizmet vermeye her daim hazır beklemekteyiz.

Nakliye Sigorta Teminatı ile Yapılıyor Mu?

Maddi değeri olan veya hatıralarla dolu eşyalarınız için en güvenli nakliyeciliği Taşdelen evden eve nakliyat ile sağlamaktayız. Eşyalar emin ellerde paketlendikten ve araçlara yerleştirildikten sonra yerlerine güvenle ulaştırılmaktadır. Bu süreçte ortaya çıkabilecek sorunlar için müşterilerimize sözleşme kapsamında sigorta teminatı vermekteyiz. Eşyalarınızı bizim sorumluluğumuzda zarar gördüğü takdirde tamiratlarını yaptırmak veya yenisini almak için ödeneği sigorta kapsamında almanız mümkündür. Ancak oluşan hasarlar, bizlerin sorumluluğunda olan eşyalarda bizlerin hatası sebebiyle oluşmalıdır. İçiniz rahat bir şekilde ev ve ofislerinize ulaşmak için eşyalarınızı bizlerin güvenli ellerine bırakabilir, yük olacak maddi hasarlardan kaçınabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir