İçeriğe geç
Home » Velibaba Evden Eve Nakliyat

Velibaba Evden Eve Nakliyat

Pendik Velibaba Evden Eve Nakliyat pendik bağlı velibaba mahallesin de evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız velibaba sakinlerine en iyi hizmeti sunmakta öncelikle ev taşıma hizmeti olarak en profesyonel hizmeti verme gayesin deyiz Velibaba evden eve nakliyat hizmeti çok zor bir hizmetir ev taşıma hizmeti ve bu pandemi donemi oldukca taşıma işlemini zorlu bir hale getirmiştir öncelikle pandemi doneminde neler yapılmaktadır.

Velibaba Evden Eve Nakliyat
Velibaba Evden Eve Nakliyat

Ülkemizi etkisi aldına alan Covid 19 salgını her sektörde zorlu bir hale getirmiştir tabikide ev taşıma işlemini de etkilemişti bu konuta ev taşıma konusunda büyük korkularınız var evime gelen personelde covid 19 hastalıgı varmı yokmu diye korkunuz var tabi haliyle haklısınız ki bu konuda çok duyarlı olmamız gerekmekte özcelikle tüm personeller her hafta test yapılmalı ki sağlık açısında önemli bir hareket ki hem siz değerli müşterilerimiz hem kendi sağlığımız için çok önemli bir durum ve firmamız bu konuda her hafta öalışan personelleri Covid 19 testi yapılmakta bu konuda müşterilerimizi düşünerek düzenli test yapılmakta.

Pendemi Doneminde Ev Taşıma İşlemi Nasıl Yapılmakta

öncelikle firmamızla anlaşma yapıldı taktirde randuvi alınır taşıma günü geldinde size tahsis edilen araç ve personel evinize gelinir taşıma günü firmamız sizde istediği tek şey ev taşıma gününde sadece evde bir kişi durmasını rica edilir ki saglık açısında çok önemli bir durum halile ila çalışan personelde hastalık olacak bir durum yok sizdede olabilir ki taşıma için sağlıklı bir taşıma olması için evde tek bir kişi olması şart gelelim ev taşımasına neler yapılmakta.

Velibaba Evden Eve Nakliyat öncelikle eşyalarınız sitreçli filimle paketleme yapılır daha sonra havalı gref kağıtlı patpatlara ambalaj yapılmakta mobilya sokum işlemi yapılmakta mutfak eşyaları taoplama da personelimiz tarafında eldivenli hizmet verilir mutfak gereçleri tek tek beyaz kağıtlara sarılır ve sarı kutulara konulur ve daha sonra tüm eşyalarınız hazır hale geldiğinde taşıma işlemi yapılmakta

Yeni evinize yola çıkılır adrese varıldığında personelimiz ce tüm eşyalarınız tek tek yeni evinize çıkartılır ve daha sonra kurulum işlemleri yapılmakta salon da bulunan tüm eşyalarınız aynı şekilde salonda yerleştirilir kurulumu yapılmakta mütfak eşyaları aynı şekil mutfakta kurulum işlemi yapılmakta yatak odası mobilya dolap yatak kurulumu yapılmakta ve daha sonra tüm işlemler bitti zaman taşımada çıkan çöpler çöpe atılır kısaca sağlıklı bir taşıma işlemi gerçekleşir.

Velibaba Eşya Depolama Hizmeti

Velibaba Evden Eve Nakliyat
Velibaba Evden Eve Nakliyat

Eşya Depolama hizmeti nedir nasıl yapılmakta evet depoalma işlemi ülkemizde 2019 yılından beri çok yaygın hale gelmiştir peki niye böyle bir durum ölüştu öncelikle kensel donuşum ve pendemi depolama hizmetini yaygın hale getirdi kensel donuşumde deprem karşı yenileme projesi adı altında eski binalar yıkılmasını ve yerine yeni ve güçlü binalar inşa edilmesi için böyle bir proje başlatıldı bu konuda depolama işilemi daha mantıklı geliyor bu zor donemde kiralar aldı başını gidiyor

pandemi sureci halile herke bir yerlerde kısmaya çalışıyor depolama da bu konuda çok uyguna geliyor insanlar düşünyor bir yıl yada iki yıl boyunca niye 2000 lira kira verim eşya depolama firmasında eşyalarımı depolama işlemini yapim daha karlıyım ki böyle bir durumda haklısınız 2000 binlira vermektense aylık 400 tl daha hesaplı oluyor ve boyle bir durumda eşya depolama hizmeti daha çok önem arz ediyor.

Velibaba Ofis Taşıma Hizmeti

Firmamız sadece Velibaba ev nakliyat hizmeti değil ofis taşıma hizmeti de vermektedir. Velibaba ofis taşıma hizmetlerimiz ile yeni ofisine hızlı bir şekilde taşınabilirsiniz.

Ofis taşıma işlemi, ev taşıma hizmetlerine göre daha karmaşık bir iştir ve tecrübe gerektirir. Alanında lider şirketlerden biri olan firmamız, büyük araç filosu ile taşınma işleminizi kolay bir hale getirir.

Ofis taşınmalarda hız çok önemlidir çünkü ofisi taşınacak olan kurumun ya da şirketin gündelik işlerinin aksamaması gerekmektedir. En kısa süre içerisinde ofisiniz taşınmak zorundadır. Firmamızın garantisi ile bu işlem hızlıca gerçekleştirilir.

Velibaba Şehirler Arası Nakliyat Fiyatlarımız

Velibaba Şehirler arası nakliyat fiyatlarımız uygun bakiyelerden oluşmakta olup, sizlerin bütçesini yormayacak rakamlardan oluşmaktadır. Profesyonel kadromuz ile sizleri yormadan, strese sokmadan en kaliteli nakliyat hizmetini veren firmamız sizlerin taşınma ihtiyacında, eşya alımından teslimat aşamasına kadar en kaliteli hizmeti sunmak adına sizlerin yanında olacaktır.

Velibaba Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Olabilecek kazalara karşı firmamız Velibaba sigortalı evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Bizlerle sözleşme imzaladığınızda sigorta hizmetinden de faydalanmış olursunuz. Bizlerin hatasıyla zarar uğrayan müşterilerimizin maddi hasarını sigorta üstlenmektedir.

Sizlerin paketleyip hazırladığı koliler olur ise taşımadan doğacak olumsuzluklarda sigorta maddi karşılama sağlamaz. Bizler gerekli güvenlikte paketleme hizmeti sunmaktayız. Acele ile yapılan paketlerde taşınırken kırılma da zarar görme olabiliyor. Bunun önüne geçmek için ise gerekli tedbirleri alarak paketleme işlemi yapıyoruz. Büyük ve küçük eşyalarınız için ayrı ayrı önem verilerek ambalajlama yapılır.

Velibaba Evden Eve Nakliyat Özsoy Nakliyat
Velibaba Evden Eve Nakliyat
Velibaba Evden Eve Nakliyat

Velibaba evden eve nakliyat özsoy nakliyat uygun fiyat garantili taşıma hizmeti sunmaktayız siz değerli dostlarımızdan almış olduğumuz yoğun ilgi ve destek sayesinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz   Uygun fiyat garantili taşıma hizmeti sunan Özsoy nakliyat sizlere layık kaliteli esaslı taşıma hizmeti sunmaktadır Yoğun çalışma temposunun yanı sıra güler yüz ve ilgi esirgemeksizin sizlere memnun olacağınız tarzda hizmet vermekteyiz Yılların bilgi birikimi ve tecrübelerimizle siz değerli dostlarımıza kaliteli taşıma hizmeti sunmaktayız.

Pendik evden eve nakliyat nakliyeciler arasında önemli bir yer edinen firmamız siz değerli  dostlarımıza kaliteyi en moderen biçimde sunmaktayız ülke genelinde hizmet veren firmamız evinizin taşınması işleminde profesyonel destek sağlamaktadır Siz dostlarımızdan almış olduğumuz destek sayesinde fiyatlarımızı sürekli sizlere göre düzenlemekteyiz Sizlere layık çalışmalarımız ve hizmet politikamız ile sizlerin beğeni ve ilgisini kazanmış bulunmaktayız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara