Yalı Taşımacılığı

Yalı Taşımacılığı şirketi olarak İstanbul’un her yerine, eşyalarınızın güvenle ulaştırılmasını sağlamaktayız. Taşınma işlemleri büyük bir titizlikle yapılması gereken hizmetlerdir. Eşyaların yanlış sökülmesi ya da yanlış şekilde montajlanması durumunda, kısa sürede zarara uğramanız mümkündür. Bundan dolayı Yalı evden eve nakliyat firması seçerken titiz davranmanız gerekmektedir. Eşyaların taşınma aşamasında herhangi bir maddi ya da manevi kayıp yaşamamak için seçtiğiniz firmaların alanında uzman olmasına dikkat etmeniz gerekir.  sigortalı yalı taşımacılığı hizmetleri veren bir firma olarak, eşyalarınızı profesyonel ekibimiz ile kurumsal bir ciddiyetle taşıyoruz. Taşınma sırasında meydana gelebilecek tüm kaza ya da hasar durumlarına karşı eşyalarınızı sigorta altına alıyoruz

Yalı Taşımacılığı Firması Özellikleri Nelerdir

Yalı Taşımacılığı
Yalı Taşımacılığı
Yalı Taşıma firması olarak, alanımızda uzun süredir hizmet vermekteyiz. Mobilyaların sökümü ve kurulumunu bu alanda uzman ekiplerimiz tamamlarken, eşyaların taşınma ve yerleştirme işlemlerini bu alanda uzman diğer ekibimiz tamamlamaktadır. Bu sayede mobilyalarınızın doğru ve eksiksiz kurulduğundan da emin olabilirsiniz. Taşınma sürecinde stres yaşamamak ve bu süreci en konforlu şekilde atlatmak için bu alanda profesyonel ekiplerle çalışmaya özen göstermeniz gerekmektedir. İstanbul’da evden eve taşıma işi yapan firmaları seçerken, referanslarına da dikkat etmeniz gerekmektedir.

Yalı Taşıma Süreci Nasıl İşler?

Yalı Taşımacılığı Süreci sırasında ekip arkadaşlarımız taşınma durumunuzu kolaylaştırmak için profesyonelce hareket eder. Sektörde uzun yıllardır çalışan arkadaşlarımız, daha yüzlerce kez nakliyat yaptıkları için süreci oldukça hızlandırır. Evden taşınırken ya da eviniz yerleştirilirken firmamızın sunduğu hizmetler:

  • Eşyalarınızın zarar görmemesi için naylon ile kaplanır.
  • Eviniz üst katlarda ya da dar ise asansör desteği sağlanır.
  • Mobilyalarınızın hepsi titizlikle ve parça kaybı yaşanmadan sökülür. Taşındıkta sonra ustalarımızca monte edilir.
  • Taşınılan adresteki tüm tesisat işleriniz yine ustalarımızca yapılmaktadır.

Kurumsal hizmet anlayışımız gereği bu hizmetler için herhangi bir ücret talep edilmez. Yapılan tüm işlemler firmamızın sunduğu hizmetin içindedir.

Yalı Nakliyat Kalitesi Nasıldır?

Yalı  nakliyat işleriniz için yıllardır hizmet veren firmamız sizlere kaliteli bir nakliyatı vaat etmektedir. Firmamız, hizmet verdiği yıllar içerisinde edindiği tecrübeler sayesinde müşterilerin istek ve beklentilerinin ne olduğunun oldukça farkındadır.

Kaliteli nakliyat için gerekli olan nokta iletişimdir. Ekip arkadaşlarımız iletişim konusunda kendilerini sürekli geliştirmektedir. Taşınan kişiler, eşyalarının durumu ve paketlemesi gibi birçok konuda sorular sormaktadır. Bu soruların sorulması müşterilerin en doğal hakkıdır çünkü taşınma işi stresli bir iş olduğu için, müşterilerinde stres seviyesi yüksek olur.

Ekip arkadaşlarımız taşınma işlemlerinin her anında sizlere detaylı olarak bilgilendirme yapar. Süreç hakkında kafanıza takılan bütün soruları, en doğru şekilde cevaplandırırlar. eşya depolama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir