İçeriğe geç
Home » Kartepe Evden Eve Nakliyat

Kartepe Evden Eve Nakliyat

Kartepe evden eve nakliyat Kartepe nakliyat firması uygun fiyata kurumsal sigortalı şehir içi nakliyat asansörlü ev taşıma ofis taşıma şirketi olarak hizmet sunar. Profesyonel Kartepe nakliye şirketi olarak en uygun fiyatlarla en güvenli taşımacılık çözümleri geliştiriyoruz. Kartepe’ın en iyi evden eve nakliyat firması ile güvenle taşınacaksınız. Kartepe konumunda yer alan ofisimizden ücretsiz ekspertiz hizmeti ve ücretsiz fiyat teklifi isteyiniz. Pandemi sürecinde korona virüs tedbirleri alarak Kartepe ev taşıma hizmetini asansörlü nakliye aracı ile gerçekleştiriyoruz.

Kartepe Nakliyat
Kartepe Nakliyat

Kartepe Evden Eve Nakliyat Firması

Kartepe evden eve nakliyat gerçek boyutlu eşya taşımacılık sektöründe verdiği sözleri her gün memnuniyet verici şekilde yerine getirmektedir. Gerçekleştirmiş olduğumuz ve yaşamınıza kolaylık sağladığımız nakliyat hizmetleri ile her zaman örnek davranışlar teşkil ediyoruz. Son zamanlarda ortaya çıkan korona virüs tehlikesi ne karşılık bütün önlemleri alarak evden eve nakliyat hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Çalışanlarımızın covid-19 testini yaptırdıktan sonra çalışma gerçekleştirilmesi konusunda yönetim kadromuz maksimum emniyet tedbirlerini uygulamaktadır.

Kartepe Evden Eve Nakliyat Firmaları

Kartepe evden eve nakliyat beyaz eşya taşıma konusunda özellikle paketleme işlemlerine aşırı önem vermektedir. Beyaz eşyaların yanı sıra değerli mobilyalar, antika eşyalar, parça eşya statüsüne girecek büyük boyutlu eşyalar özel araçlarla taşınmaktadır. Eşya taşıma işlemi hususunda anlaşmaya varıldığında öncelikle en uygun araç temini gerçekleştirmektedir. Firma bünyesinde bulunan geniş araç filosu içerisinde son model, kapalı kasa, doğal yol koşullarına uygun araç kullanımına aşırı önem vermekteyiz. Özellikle Özsoy evden eve nakliyat kalitesini en iyi şekilde yansıtacak çalışmalar yapmak açısından gerçekleştirmiş olduğumuz her faaliyetin sonuç raporunu internet ortamında yayınlamaktayız.

Kartepe Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Kartepe evden eve nakliyat şirketi ev taşımacılığı, fabrika, okul, banka, para kasası, antika eşya, piyano tarzı eşya taşıma konusunda güvenliği ön planda tutmaktadır. Her bölgede şehir içi ve şehirlerarası olmak koşulu ile eşyalarınızı en güzel garantili çözümler üreterek taşımaktayız. Taşıma esnasında, paketleme esnasında, eşya sigortalama esnasında gerçekleşebilecek bütün hususlar en başta anlaşma bölümünde net bir şekilde konuşulmaktadır. Kartepe evden eve nakliyat araçlarımız ve kocaeli evden eve nakliyat araçlarımız ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Kurumsal Kartepe evden eve nakliyat şirketleri arasında en iyi hizmetleri sunduğumuzdan emin olabilirsiniz.

Kartepe Evden Eve Taşımacılık Kamyonu

Kartepe evden eve taşımacılık kamyon, kamyonet, Tır araçları geniş araç parkamızda yer alıyor. Kısa mesafe nakliye ve uzun mesafe nakliye seferleri düzenliyoruz. Profesyonel evden eve nakliyat Kartepe nakliye ekibimiz ile en güvenli yöntemlerle taşıma işlemini yapıyoruz. En kısa sürede güvenle taşınmanızı sağlıyoruz.

Kartepe Nakliyat Hizmetleri

Kartepe nakliyat şirketi olarak Kartepe geneli en iyi ev taşıma hizmetini yazılı sözleşmeli şekilde yapıyoruz. Kartepe evden eve nakliyat Kartepe Kartepe konumunda yer alan Özsoy nakliye kamyonları 7/24 hizmetinizdedir. Kartepe nakliyat hizmetlerimiz şehir içi taşıma, şehirler arası taşıma ve uluslar arası taşıma şeklinde gerçekleşir. Şehir içi taşımacılık hizmetleri ev taşıma, ofis taşıma, ve parça eşya taşıma şeklinde özetleyebiliriz. Aşağıda ayrıntılı olarak sunduğumuz hizmet başlıkları yer almaktadır.

Kartepe Sigortalı Nakliyat

Kartepe sigortalı nakliyat firması müşteri menfaatlerini, kalite politikasını, misyon ve vizyonunu, sigortalama işlemlerini yaparken ön planda tutmaktadır. Bu tür çalışmalarda özellikle sigortalı nakliyat sözleşmesi gerçekleştirirken amaç taşımaktan ziyade güvenli taşımak olduğunu açıkça belirtmek istiyoruz. Eşyaların darbe sonucunda veya trafik kazası sonucunda ortaya çıkan hasarlar tamamen kasko değerleri üzerinden ödemesi nakliye sigortası aracılığıyla yapılmaktadır.

Kartepe Asansörlü Nakliyat

Kartepe asansörlü evden eve nakliye şirketi eşyaların hesaplı, güvenli ve emniyetli şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Özellikle asansörlü evden eve eşya taşıma prensiplerini en güzel şekilde uygulamaktayız. Güvenli taşıma prensiplerini ve en kolay yollarını kullanmak en ucuz evden eve nakliyat hizmeti ortaya çıkarmanıza yardımcı olmaktadır. Çünkü asansörlü taşımacılık aracı kullanımı sayesinde taşıyıcı eleman tasarrufu yaparak bu konuda maliyeti düşürmekteyiz.

Kartepe Parça Eşya Taşıma

Kartepe parça eşya taşıma firmasına müracaat ettiğinizde parça eşya taşıma konusunda gerekli hizmet detaylarını açık bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu konuda şeffaf bir iletişim usulü kullanan evden eve nakliyat firmamız ihtiyaçlarınız doğrultusunda parça eşya taşıma işlemlerini zamanında güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Eşyaların paketlenmesi, eşyaları eşya asansörüne yerleştirerek araçlara sevkinin yapılması konusunda hassasiyeti hiçbir zaman arka planda tutmuyoruz. Özellikle fiyat açısından ortaya çıkabilecek farklılıkların diğer firmalardan çok düşük görülmesi kalitesiz olduğunu göstermemektedir.

Kartepe Ofis Taşıma

Kartepe ofis taşıma sektöründe günümüz teknolojisini yakından takip ederek en modern araçlar kullanılmaktadır. Kullanmış olduğumuz araçlarda ofis malzemelerine ayrılmış bölümünde sarsıntının ve titreşimin minimum seviyeye indirilmiş olması eşya taşıma konusunda ki ehemmiyetimizi açıkça göstermektedir. Aynı zamanda eşya paketleme işlemi ofis taşıma işlemleri maksimum emniyet kuralları yerine getirilerek yapılmaktadır. Bunun yanında korona virüs tedbirleri kapsamında gerçekleştirilen bütün yönetmelikler uygulanarak paketlenecek bütün ürünler üzerinde dezenfekte işlemi uygulanmaktadır.

Kartepe Eşya Depolama

Kartepe evden eve nakliye firması olarak eşyaların belirli zaman zarfında ev eşyası depolama ihtiyacı ortaya çıkması muhtemel olduğu için bu beklentiye en uygun çözümleri üretmekteyiz. Modüler sistemler sayesinde eşyalar üst üste yerleştirilirken birbiriyle temas etmemekte havalandırması ve kurutma sistemleri sürekli hava sirkülasyonu sağlayarak küflenme ve rutubet oluşumlarını önlemektedir. Güvenlik açısından kapalı devre kamera sistemi çalıştırılarak iç ve dış mekanlarda bütün hareket kabiliyetleri kontrol altına alınmaktadır.

Kartepe Şehir içi taşımacılık

Her zaman evden eve nakliyat çalışmaları içerisinde gerçekleşen işlemlere gelişmeci ve yenilikçi çalışmalar oluşturarak faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Özel olarak şehir içinde gelen teklifleri değerlendirirken eşya asansörü temin edilmesi, taşıyıcı eleman temin edilmesi, araç temini yapılması işlemlerini tamamen firma sorumluluğumuzda gerçekleştiriyoruz. Birçok evden eve nakliyat firmasının şehir içi taşımacılık alanında taşıyıcı eleman konusunda sıkıntı çıkardığı görülmektedir. Özsoy evden eve nakliyat çalışmalarında her zaman her şey dahil uygulamalar gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarmaktadır.

Kartepe Şehirler Arası Nakliyat

Şehirlerarası eşya taşımacılığı konusunda her geçen gün kendini geliştiren firmamız özellikle sigortalı eşya taşımacılığı alanında güvence bedelini her geçen gün artırmaktadır. Şehirlerarası evden eve nakliyat firması olarak nakliyat sözleşmesini hazırlarken sigorta poliçesinin en uygun şekilde olmasına önem veriyoruz. Araçlar şehirlerarası yollara çıkmadan önce eşya sahipleri gözü önünde mühürlenmektedir. Aynı şekilde varış noktasında eşya sahiplerinin denetiminde müdürler açılmaktadır.

Kartepe Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kartepe evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken genellikle eşyaların bulunduğu yükseklik ve yeni yerleşim yerindeki konumu en önemli detayları oluşturmaktadır. Onun yanında eşyaların hacmi ikinci önemli unsuru oluşturmaktadır. Bütün bunlar değerlendirildikten sonra Özsoy evden eve nakliyat fiyatları açık ve net bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Müşterilerimizi memnun edebilmek için en ucuz evden eve nakliyat taşımacılığı yapabilmek için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Bu konuda eşya sahiplerinin uygun görmüş olduğu fiyatları değerlendirip nelerin neden artış gösterdiğini açıkça bilgilendirme yaparak hemfikir olmaya çalışıyoruz.

Evden Eve Nakliyat ÜcretleriEvden Eve Nakliye FiyatlarıAsansörlü Evden Eve Taşıma Fiyatları
Kartepe 1+1 Ev Taşıma Fiyatı1.200 – 1.500 ₺1.800 ₺
Kartepe 2+1 Ev Taşıma Fiyatı1.500 – 2.000 ₺2.350 ₺
Kartepe 3+1 Ev Taşıma Fiyatı2.500 – 2.800 ₺3.150 ₺
Kartepe 4+1 Ev Taşıma Fiyatı3.000 – 3.200 ₺3.500 ₺
Kartepe 5+1 Ev Taşıma Fiyatı3.000 – 3.500 ₺4.000 ₺
Kartepe Ofis Taşıma Fiyatı3.000 ₺TEKLİF AL
Kartepe Evden Eve Taşıma Fiyatları
Kartepe nakliyat hizmeti sigortalı mıdır?

Tabii ki evet. Kartepe’da sigortalı nakliyat sözleşmesi ile taşımacılık faaliyetinde bulunuyoruz. Kartepe nakliye araçlarımız karayolunda seyir halinde iken kazalara karşın sigortalıdır. Ayrıca taşınan eşyalar emtia sigortası ile teminat altındadır.

Kartepe evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?

Kartepe nakliye ücretleri taşınacak ev eşyasına göre değişir. Eşyaları az ise fiyat düşer eşyalar fazla ise fiyat yükselir. Bunun yanı sıra taşınacak iki mesafe aralığı kısa mesafe ise fiyat düşer. Uzun mesafe ise fiyat yükselebilir. Ortalama Kartepe ev taşıma fiyatları 900 tl den başlar. En uygun fiyat tarifesi için bizden fiyat teklifi alınız.

Kartepe nakliyat mobilya montajı yapılıyor mu?

Bütün taşımacılık faaliyetlerimizde eşya söküm kurulum ve montaj işlemlerini kendimiz yapıyoruz. İhtiyaç halinde marangoz, elektrikçi ve diğer personelleri temin ediyoruz. Ekibimiz Kocaeli Kartepe’ın en iyi nakliye şirketi ekibidir.

En yakın Kartepe Evden Eve Nakliye Firması

Kartepe konumundaki nakliye firmaları arayışında olan vatandaşlar için Kartepe konumundaki nakliye şubemizle hizmet sunuyoruz. En profesyonel nakliye hizmetlerini kurumsal Özsoy nakliyat şirketi farkı ile alacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara