Parça Eşya Taşıma
Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma hizmetinde az eşyalarınızın belirlediğiniz adreslere uygun nakliye fiyatları ile yeni yerlerine taşıma hizmetidir. Bu hizmette araç boyutu ve personel sayısı bakımından eşya yogunluğuna göre belirlenmektedir. Bu nedenle eşyalarınızı taşıam büyük hacimli nakliye araçlarıyla değil m3 bakımından daha uygun araç seçilmektedir.

Parça eşya taşıma hizmetinde evden eve nakliye hizmetindeki gibi eşyaların toplanması, sökülecek mobilyaların demonte ve monte hizmeti yapılması ve beyaz eşyaların yeni yerlerinde tesisatları hazır ise kurulumları yapılmaktadır.

Özsoy Evden Eve Nakliyat olarak şehir içi ve şehirler arası olarak parça taşıma hizmeti sunmaktayız.

Az eşya taşıma isteyen müşterilerimize ekspertiz hizmeti yapmadan fiyat belirlemekteyiz.

İstanbul evden eve nakliyat firması olarak sizlere geniş çaplı hizmetler sunmaktayız. Bunlar: 

  • Evden eve taşımacılık hizmeti
  • Ofis taşımacılığı hizmeti 
  • Sigortalı nakliyat hizmeti
  • Asansörle taşıma hizmeti
  • Depolama hizmeti 
  • Taşınan eşyaların sökülüp takılma işlemi

Firma olarak gerek ev gerekse ofis taşımacılığını profesyonel olarak sizlere sunmaktayız. Taşınan bütün eşyalarınız sigorta güvencesi altındadır. Talep halinde asansörle taşıma hizmeti ile daha hızlı taşıma gerçekleştiriyoruz. Ayrıca eşyalarınızı belirli bir süre muhafaza etme imkanınız yok ise istediğiniz süre kadar eşyalarınızı depolarımızda muhafaza ederek depolama hizmeti de sunuyoruz. Taşınma esnasında eşyaların sökülmesi ve yeniden takılması da aynı şekilde uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleşiyor. 

İstanbul Parça Eşya Taşıma

İstanbul Parça Eşya Taşıma firması olarak hızlı ve güvenilir taşınma için asansörlü taşıma hizmeti vermekteyiz. Gelişen teknoloji ile artık yük olan bir takım işler daha konforlu hale gelebiliyor. Bunu gözardı edemeyeceğiz. Asansörü olmayan bir binada oturan müşteriler için taşınma işi oldukça kolay hale gelebiliyor. Ve ya taşınması zor ağır ve büyük eşyalarınızın teker teker taşınması hem zaman kaybı hemde oldukça zor bir iştir.

Asansörlü nakliyat ile zaman kaybı olmadan pratikçe eşyalarınız taşınır. Taşıma işlemi sırasında herhangi bir güvenlik sorunu olmaz. Binanın dışından kurulan sistemle diğer apartman sakinlerini de rahatsız etmemiş olursunuz. Apartmanın olağan akışına müdahale etmeden dışarıdan eşyalarınız konforlu bir şekilde taşınır. Klasik yönteme kıyasla asansörle taşıma hizmeti hem daha güvenilir hem daha hesaplı hemde az zaman alan bir hizmettir.

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

Firmamız istanbul bölgesinden tüm TÜRKİYE geneline parça eşya taşıma hizmeti vermekte öncelikle ege bölgesine her hafta iki seferimiz mevcut şehirler arası parça eşya taşıma hizmeti izmir balıkesir muğla aydın çanakkale bursa bölgelerine her hafta iki seferimiz mevcut sizde yazlıklara yada ege bölgesinde bulunan evlerinize parça eşya gödermek için hemen firmamızda yerinizi ayırın.

Firmamız akdeniz bölgesine her hafta bir sefer araç hizmeti sunmakta parseli parça eşya taşıma hizmeti almak için firmamızla iletişim halinde olun ısparta denizli burdur antalya mersin bu bölgelere her hatfa birer seferimiz mevcuttur.

Parça Eşya Taşıma Ve Paketleme Oluyormu 

Özsoy Nakliyat olarak tüm parça eşya taşımalarda eşyalarınız paketleme işlemi ve sigortalı taşıma hizmeti verilmekte öncelikle firmamızla anlaşma sağlandı zaman firmamız tarafında bir personel gonderilir eşyalarınız analizi yapılır ve daha sonra sözleşme yapılmakta taşıma günü bir gün kala sigorta ve kasko işlemleri yapılmakta böylece tüm eşyalarınız güvence altına alınmış olur sizinde  korkularınız son verilir kafanızda soru işaretleri kalmaz

Parça Eşya Taşıma Fiyatları 

Parça Eşya Taşıma Fiyatları öncelikle fiyatlandırma neye göre yapılmakta öğrenmek için kısa bir bilgi verelim öncelikle eşyanın ne kadar yer kapladığı ne kadar metre kup olduğu oturdunuz dairenin kaçıncı kat olduğu gidilecek yerin kaçıncı kat olduğu gidilecek mesafe uzunluğuna göre hesaplanır eşyanın değerine göre fiyatlandırma yapılmakta.

Örnek verilirse 10 metre kup bir eşya taşıma işlemi istanbul dan izmir taşıma fiyatı 1000 tl 1800 arası değişmekte tapiki eşyanın değeri ve sigorta kasko değerine göre fiyatlandırma yapılmakta sizde bu rahat bir taşıma için firmamızı tercih edin öncelile şikayet .com da firmamız ayit hiç bir yorum buılunmamakta sizde taşıma için öncelikle bu tur mecralarda firma araştırıken bulara dikkat etmeniz gerekir

Parça Eşya Depolama Fiyatları

Hizmet almanız halinde ne kadar ücretlendirme olacağını da merak edeceksiniz. Fiyatlar ekonomik şekilde oluşturulmuştur. Fiyatların değişmesi ise sizin talep ettiğiniz boyuta göre değişecektir. 70 TL ile 180 TL arasında değişen fiyatlar olduğunu bilmelisiniz. Fiyatların sizin için uygun olması durumunda Parça eşya depolama fiyatları hakkında edindiğiniz bilgilerin beraberinde, depolama hizmeti alabilirsiniz. Yetkililer ile iletişime geçerek hizmet talep etmeniz mümkündür.