Skip to content

4 Comments

 1. Mehmet kesikbaş İSTANBUL > ANTALYA ARASI EV TAŞIMA
  Mayıs 3, 2020 @ 1:53 am

  Özsoy nakliyata ilgisi özeni güler yüzlülüğü için teşekkür ederim. Dikkatleri özeni sayesinde hiçbir eşyamız zarar görmeden tam zamanında bize ulaştı. Ekibiniz memnun kalmamız için ellerinden geleni yaptı hepsine ayrı ayrı teşekkürler.

  Reply

 2. Koray Bayrav İstanbul İzmir Arası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
  Mayıs 4, 2020 @ 6:00 pm

  Sadece taşınma konusunda değil herhangi bir konuda bu kadar memnun kaldığım bir hizmet aldığımı hatırlamıyorum. İyi niyetlerini ve işlerinde ustalıklarını sürekli hissettirdiler.
  Bir daha olsa kesinlikle yine tercih ederim.
  Bekir, Yusuf ve İbrahim’e tek tek teşekkür ediyorum.

  Reply

 3. Mustafa Kaymaz Çanakkale İstanbul Arası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
  Mayıs 5, 2020 @ 6:14 am

  Özsoy Nakliyat firması özellikle beklediğimden çok ilgilendiler. Eşyaların paketlenmesi ve kusursuz, taşıma işlemleri her şey dört dörtlük. Özellikle işlerinin ehlileridir. Teşekkürler Bekir Bey.

  Reply

 4. Yağmur Callak İstanbul Bursa Arası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
  Mayıs 5, 2020 @ 8:19 pm

  Özsoy Nakliyat ile dün İstanbul-Bursa arası gerçekleştirdiğimiz taşınma sorunsuz ve kısa sürede halloldu. Yusuf Bey, kardeşi ve diğer çalışanlar oldukça koordine, pratik ve ne yaptıklarını bilerek hareket ettiler. Eşyalarda herhangi bir deformasyon yok. Gerek kendi aralarındaki gerek bizimle olan iletişimleri oldukça güzeldi. Tüm ekibe teşekkür eder, şehirlerarası nakliye işlerinizde Özsoy Nakliyat’ı rahatça tercih edebileceğinizi söylemek isterim.

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara